Strona 40 z 56

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 17:23
autor: samir
a dla mnie ta płyta jest piękna oprócz tych skarbli, ale ja jestem mało zorientowanym słuchaczem, także milego wariaty

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 17:52
autor: YKCUL
Dobra jest xd kurwier zostawił pod drugimi drzwiami wejściowymi

To digi to śmiech na sali, jakość jak koperty cd z Komputer Świat Gry

Koperta czarna też porozklejana

Po recenzjach nawet nie chce mi się włączać

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 17:57
autor: Bolo
Poka foto [mention]YKCUL[/mention]

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 17:59
autor: diego
plyta spoko, ale kurwa ten preorder to jakies jaja, nadal go nie dostalem :(

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 18:16
autor: Willxc
Dla mnie świetna płyta, na pewno dużo lepsza od Widma, pięknie oddany klimat lat 90, nie mam swojego faworyta, ale póki co Bagaże pięknie się wkręciły. Oczywiście do jedynki nie ma podjazdu, ale nawet tego nie oczekiwałem. Może trochę się przejadł Oskar na bitach Steeza, ale mimo waszych narzekań to nie pierdolcie, bo to i tak poziom nieosiągalny dla większości sceny.

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 18:18
autor: Bolo
ale ten digi to jest tragedia, przecież wyprodukowanie go to maks 3zł bez żadnej beki. Mi by było wstyd opierdalać to za ponad stówę.

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 18:18
autor: YKCUL
Internaziomal kilka poziomów wyżej

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 18:23
autor: taka
mamy 2020 a raperzy ciągle mają w piździe słuchaczy przysyłajac preorder po oficjalnej premierze :bowdown:

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 18:34
autor: Wojtek12lat23cm
Płyta kozak, tak jak pisał [mention]Willxc[/mention] , nie ma co oczekiwać że będzie lepsza niż jedynka, ale to nie zmienia faktu, że jest to porządny materiał. Słuchawki na uszy i naprawdę można poczuć klimat lat 90 a o to chodziło.

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 18:36
autor: iufo
Znalazłem siebie na jednym ze zdjęć w zinie #fejm
I teraz tym bardziej będę propsował preorder.
Zin, abstrahując nawet od mojego "udziału", dużo lepszy od dodawanych do wcześniejszych albumów. Koperta nawet fajnie wygląda, ale szkoda że w moim przypadku jest trochę pognieciona. Samo CD super wyszło z tym matowym nadrukiem, a czarny spód dodatkowo budzi nostalgię, bo PSX przecież.

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 18:38
autor: norfnorf
fajna ta koperta ale rozklejona u góry w moim przypadku, i to ala pudełko po zapałkach gdzie jest pin kozak

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 18:57
autor: moody
jest dobrze, a ze kazde jedno wydawnictwo od nich ma jedna ceche wspolna - z czasem jeszcze tylko zyskuje, to wniosek moze byc tylko jeden - najmocniejsza dyskografia w polskim rapie

przy pierwszym odsluchu momentalna lezka nostalgii przy kapitalnych 'matchboxach, na plus tez swietne historyjki z plot-twistami w 'pieklo jest w nas' i 'zadzwon do mnie'. ten moment, kiedy oskar napierdala o nieparzystej liczbie roz i czerwieni ust, a laska...jestem kurwa, jaki jest twoj feeling? :rotfl:

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 19:00
autor: repcak
Przesłuchałem już kilkukrotnie. Podchodziłem do tego albumu bez porównań do ArtBrut i nie jestem w żadnym stopniu zawiedziony.
"Piekło jest w nas" z Majką Jeżowską :bowdown: single również na plus. Wyróżniłbym od siebie jeszcze: "Matchboxy", oraz "Szansę na sukces".
Wydanie również zgodne z oczekiwaniami. "Biedny" digipack fajnie nawiązuje do AB1, czarna płyta również ma swój klimat. Nawet zin elegancko zrobiony, porównując do tego z "Ground Zero". Przypinka w moim przypadku przydatna i będzie noszona :)
W pełni rozumiem jednak osoby, które AB mają za opus magnum chłopaków. Ja nigdy przesadnie się nim nie jarałem, stąd może moje mniej negatywne podejście do dwójki.

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 19:06
autor: oldschool
Art Brut to było niezapomniane doświadczenie, a Art Brut 2 to po prostu kolejna płyta PROBLEMu.

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 19:11
autor: ART
w chuj mocna pozycja, chociaz po 2 ostatnich singlach nastawialem sie na gowno obsrane
z kazdym odsluchem zyskuje duzo ta plytka, bit w szansie na sukces najmocniejszy najsilniejszy

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 19:23
autor: filipthekiddo
ale bym te kurwy z dpd zaorał

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 19:32
autor: meeron
Na żaden materiał nie czekałem jak ten, jeszcze przed odsłuchem, i widzę, że trzeba zrobić reset oczekiwań na cos wybitnie dobrego jak AB1, a szkoda.

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 19:37
autor: moody
badi pisze: 06 mar 2020, 9:59
iufo pisze: 06 mar 2020, 9:21
badi pisze: 06 mar 2020, 8:57 ciary żenady lekkie przy tej końcówce BMK i to dobry chłopak był ale mało pił kurwa :damn:
Co konkretnie Cię zażenowało?
to darcie mordy na siłe pod koniec
co do tego numeru: pewnie malo kto skojarzy - sam tego nie zrobilemi - z pomoga przyszedl rapgenius. bardzo ciekawy pomysl:
"Cały tekst jest odpowiedzią na piosenkę “Tata dilera/Hardzone” Kazika Na Żywo. Oskar opisuje tu tę samą historię z perspektywy dilera, a nie jego rodzica." https://www.youtube.com/watch?v=-EvW9G2PlaE

stamtad tez fragment o chlopaku co bym dobry i malo pil

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 19:57
autor: Mikczas
repcak pisze: 06 mar 2020, 19:00 Wyróżniłbym od siebie jeszcze: "Matchboxy"
Przecież to absolutnie najsłabszy kawałek na płycie XD

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

: 06 mar 2020, 20:02
autor: moody
chyba cie w gimbazie gnebili :lol: