Strona 40 z 51

Re: Skoki narciarskie

: 17 mar 2024, 18:25
autor: BouncedDuck5106
To jest nieprawdopodobne, że w ostatniej serii, w której skakali najlepsi lotniczy, będący w formie, jury zmieniło belkę aż 3x. Przecież to jest parodia

Re: Skoki narciarskie

: 17 mar 2024, 20:50
autor: jAg
No jury pięknie odjebalo w pierwszej serii, jak po skoku Huberta, który dominował w Vikersund nagle się osrali i belka w dół i czołówka zaczęła klepać bulę :lol:

Re: Skoki narciarskie

: 17 mar 2024, 21:43
autor: CL500
Jury odkąd pamiętam ma problem z oszacowaniem, który zawodnik może dobrze skoczyć. Przykładowo jakiś zajebisty zawodnik wraca po kontuzji więc skacze na początku lub w środku stawki, zapierdoli daleki lot i cyk belka w dół. Chociaż największą komedią jest puszczanie zawodników, kiedy "to beat" pokazuje odległość, której nie da się ustać, to jest jawne oszustwo żeby w zawodach sportowych puszczać zawodnika, który nie ma szans zająć pierwszego miejsca po swojej próbie. Albo tak jak @jAg wspomniał, każdy kto śledził wyniki przez weekend wie, że Huber jest w turbo formie więc trzeba po jego skoku obniżać belkę :lol: O notach za nazwisko/odległość już się nawet nie będę rozpisywał

Re: Skoki narciarskie

: 17 mar 2024, 21:59
autor: demon
No jury jest tragiczne. Pierwszy lepszy maciek ze skijumping.pl lepiej by tym zarządzał. Jedynie ten Amerykanin co był delegatem chyba w jeden weekend robił to bardzo dobrze i przez dwa konkursy nie było żadnej zmiany belki, pozwalając na dalekie skoki.

Noty to też parodia. Oni to oceniają z odległości kilkudziesięciu metrów, nie mają nawet jebanych powtórek :lol: to nie ma co się dziwić że tak to wygląda. Ogólnie sam system przyznawania not jest do przemyślenia, bo trochę za bardzo to wpływa na ostateczne rozstrzygnięcia, a umówmy się że to jeden chuj czy ktoś wyląduje na 18 czy 19, nic to nie zmienia, o ile jest to telemark.

Plus karanie zawodnika za fantastyczny skok za HS jak dzisiaj u Hubera. Co on mógł więcej zrobić? Chłop jebnął 247,5 m ale przegrał notami bo Kraft skakał z niższej belki i mógł sobie wylądować telemarkiem.

Re: Skoki narciarskie

: 18 mar 2024, 11:34
autor: BouncedDuck5106
A i jeszcze mnie rozpierdala to, jak jakiś zawodnik się tylko zbliży do punktu hs to od razu jest obnizana belka bo "safety first". Nie przeszkadza im to jednak ciągnąć konkursów w zmiennych warunkach jak Oslo czy obersdorf, wtedy to nie ma problemu.

Re: Skoki narciarskie

: 21 mar 2024, 21:53
autor: demon


O kurwa :bowdown: Dude już całkiem pojebało. Typ dostał krzyż zaslugi za trzymanie kawałka kartonu na podium.

Re: Skoki narciarskie

: 21 mar 2024, 22:01
autor: clockers
Hahaaha :bowdown:

Re: Skoki narciarskie

: 22 mar 2024, 15:45
autor: mateko
Prevc :oops:

Re: Skoki narciarskie

: 22 mar 2024, 16:50
autor: potter
No i czemu on te karierę kończy jak mu tak idzie?!

Re: Skoki narciarskie

: 22 mar 2024, 16:51
autor: suitup
a se odpalilem, brawo kolego, wygraj jeszcze ostatni i gg

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 9:30
autor: FLoo


spoko typ

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 9:32
autor: potter
Jestem tu, last dance pana Marka i zwycięstwo Olka? Oby

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 9:42
autor: jAg
Jak zwykle koniec sezonu i rewelacyjna pogoda w Planicy. Kamil bardzo ładnie.

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 9:50
autor: potter
Ale teraz poleciał Hubert :bowdown:

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 9:50
autor: jAg
Ale zajebał Huber :bowdown:

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 9:51
autor: travis1
Huber forma mutant, kapitalnie się ogląda jego loty

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 9:54
autor: mateko
Piękny

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 10:13
autor: wujot
O 7 mogli zacząć skakać

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 10:28
autor: potter
Kubacki :bag:

Re: Skoki narciarskie

: 24 mar 2024, 10:52
autor: FLoo
Żyła props