Livescore 2115
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Livescore 2115
skąd to o wirtzu bo widziałem to na Twitterze ale to było z fejkowego konta xd
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Re: Livescore 2115
Raków to samograj, nawet bez trenera. Tylko oni mogą nas reprezentować w Europie
nic na potem
Re: Livescore 2115
dobrze poukładał zespół na dzisiejszy mecz marek papszun
Re: Livescore 2115
Lausanne-sport przycisneli w koncowce
Dodano po 37 minutach 55 sekundach:
Ismaheeeeel
Dodano po 37 minutach 55 sekundach:
Ismaheeeeel
yer a wizard, Harry
- scam_sakawa
- Posty: 10147
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Livescore 2115
20:45
PSG - Wisła Płock w LM w piłce ręcznej
PSG - Wisła Płock w LM w piłce ręcznej
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Livescore 2115
Wielki Raków, uznana marka
Re: Livescore 2115
Legia grać kurwa mać
Re: Livescore 2115
Gdym jeszcze raaaaaz
Miał urodzić sieeeeee
To bym Tobie Legio
Jechał wciąż w necieeeeee
Miał urodzić sieeeeee
To bym Tobie Legio
Jechał wciąż w necieeeeee
Re: Livescore 2115
NIESTETY
Re: Livescore 2115
ja pierdole tyle sytuacji nie wykorzystać
Chłop od nas poleciał po flagę sparty, ściągnął ją z płotu ale ochroniarz mi ją wyrwał i oddał czechom, a ci ja zaraz wywiesili znowu na płocie XD chociaż tyle że ktoś poszedł po rozum do głowy i ja ściągnęli po dwóch minutach
Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Nawrocki na honorowej, Braun z Walusiem na rodzinnej xD
Chłop od nas poleciał po flagę sparty, ściągnął ją z płotu ale ochroniarz mi ją wyrwał i oddał czechom, a ci ja zaraz wywiesili znowu na płocie XD chociaż tyle że ktoś poszedł po rozum do głowy i ja ściągnęli po dwóch minutach
Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Nawrocki na honorowej, Braun z Walusiem na rodzinnej xD
Re: Livescore 2115
wujot pisze: ↑27 lis 2025, 21:56 ja pierdole tyle sytuacji nie wykorzystać![]()
Chłop od nas poleciał po flagę sparty, ściągnął ją z płotu ale ochroniarz mi ją wyrwał i oddał czechom, a ci ja zaraz wywiesili znowu na płocie XD chociaż tyle że ktoś poszedł po rozum do głowy i ja ściągnęli po dwóch minutach
Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Nawrocki na honorowej, Braun z Walusiem na rodzinnej xD
Spoiler
Re: Livescore 2115
niezłe pedalstwo się tam odpierdala. Oby Kapustka im nagadał w szatni
cztery żubry i dwie kurwy
Re: Livescore 2115
Druga połowa dramat. Nie rozumiem dlaczego wpuścił Rajovica w 42 minucie
Re: Livescore 2115
Colak złapał kontuzje przy golu chyba
Re: Livescore 2115
no chyba że przez kontuzje ,ale jakie to jest drewno pierdolone
druga połowa dramat kurwa dramat co oni zagrali
druga połowa dramat kurwa dramat co oni zagrali










