Strona 39 z 40

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 10:08
autor: Luxair
Karkovsky pisze: wczoraj, 9:56 Peja go zaczepiał gdzieś w wywiadach chyba też, plus spalił marzannę z koszulką prosto na koncercie :D
Fokus chyba w koszulce "KRZYWO" kiedyś śmigał

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 10:20
autor: igorzastyy

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 10:24
autor: Sionek
Karkovsky pisze: wczoraj, 9:56 Pamiętam też, że kiedyś jakiś gość dzwonił do raperów i jak dodzwonił się do Wojtka Sokoła to na wzmiankę o Tede, ten powiedział coś w stylu "parówa".
Jeśli mówisz o tym, to jest to oczywisty fejk, nawet ten niby Sokół, nie brzmi jak Sokół, a to przedstawienie się jako Jakuza to już wgl xD


Tutaj jest rozmowa, która brzmi na autentyczną

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 10:27
autor: jajca
fakty borixona byly skierowane do uszatego tez

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 10:32
autor: aleksy
nescafeklasyg pisze: wczoraj, 10:04 Przecież Sokół już dawno temu w wywiadzie mówił że ma wyjebane w beefy, nie interesuje go to w ogóle i że to śmieszne że dwoje gości się wyzywa na trackach.
śmieszny to jest raper, który czuje się za dobry na hiphop

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 11:05
autor: baqlashan
szkoda, że komunistompodprad wyjebal wszystkie posty do śmieci bo miał piekne strumienie świadomości na temat tego, że cmaz w utworze pps miał konkretne wersy wymierzone w sokoła

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 11:09
autor: jajca
aleksy pisze: wczoraj, 10:32
nescafeklasyg pisze: wczoraj, 10:04 Przecież Sokół już dawno temu w wywiadzie mówił że ma wyjebane w beefy, nie interesuje go to w ogóle i że to śmieszne że dwoje gości się wyzywa na trackach.
śmieszny to jest raper, który czuje się za dobry na hiphop
ostro o 3/4 raperów rzępolaków inteligencików i męskograniowców, od fisza łoniaka, przez mesa, do srako, pro8l3mu i quebonafide

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 11:18
autor: aleksy
do tego jeszcze wielu słuchaczy uważam za cweli z tego powodu

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 12:23
autor: Karkovsky
Sionek pisze: wczoraj, 10:24
Karkovsky pisze: wczoraj, 9:56 Pamiętam też, że kiedyś jakiś gość dzwonił do raperów i jak dodzwonił się do Wojtka Sokoła to na wzmiankę o Tede, ten powiedział coś w stylu "parówa".
Jeśli mówisz o tym, to jest to oczywisty fejk, nawet ten niby Sokół, nie brzmi jak Sokół, a to przedstawienie się jako Jakuza to już wgl xD


Tutaj jest rozmowa, która brzmi na autentyczną
Okeeej, słyszałem to w chuj dawno temu i myślałem ze to autentyk :bag:

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 12:40
autor: TrifeLife
To jest autentyk.
Rozmowa jest prawdziwa, jak z resztą wszystkie inne, które tam zostały wrzucone, m.in. z Wilkiem.

No i trudno, żeby ten typ był podobny do Jakuzy, skoro się pod niego podszywa i wkręca.

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 12:45
autor: igorzastyy
Rozmowa jest prawdziwa, ale Sokół nie jest

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 16:37
autor: starydobryhiphop
aktoś mi powie z kolegów bardziej obeznanych w temacie, czy opowieści o bezdomności, totalnej uliczności miały część prawdy czy to po prostu zwykła bajera?

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 16:47
autor: the
Spał najebany pod klatką i od razu wielki bezdomny

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 16:52
autor: baqlashan
Buntownik z wyboru

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 17:03
autor: Sionek
Rodzice wyjechali w delegację, on kluczy od mieszkania zapomniał i nie mógł się dostać do środka przez kilka dni, ot cała historia jego bezdomności

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 17:24
autor: igorzastyy
W ogóle jaki on dumny się wydawał być po tym wykonie. Pośpiewał sobie jeszcze. Sianko wpadło i elegancko

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 18:29
autor: TrifeLife
Pamiętam jak Frosti cisnął Sokołowi to się powoływał na „starszych kolegów ze Śródmieścia”.
Frosti się wafluje z Kaczym, więc nie zdziwiłbym się, gdyby to miało z nim jakiś związek.
Nie mówię, że on to podkręcił, ale co najmniej musiał dać znać, że się nie wpierdala.

Z resztą Wilku i Bilon też mieli jakiś zgrzyt z Sokołem, już zażegnany, ale coś tam było nie halo na pewno, ale szczegółów nie pamiętam.

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 19:06
autor: Połas
Z Jurasem też nie zawsze było kolorowo, o czym sam Juras nawijał w To jest hip hop. Zresztą cały kawałek jest o znajomości z Sokołem, gekonie Zbyszku Sokoła (xD) i tym, jak koniec końców Juras poznał żonę dzięki panu Wojciechowi.

Każdy za czymś goni, jak niewolnik czasu,
Kiedyś dzwonił z ostatnich kredytów na Tak Taku,
Dzisiaj pan prezes nie odbiera od starego kumpla,
Chociaż ma abonament i najnowszego Samsunga



Re: Sokół

: 26 cze 2026, 19:29
autor: TdW
Odnośnie zgrzytów to ciekawe o co Wini ma spine z Sokołem. Kiedyś w swoich rozmowach wprost mówił, że go nie lubi bo coś tam

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 19:33
autor: gods bidness
Przyjebał się do sokoła bo to spółdzielnia
teraz już wiem i wiem i wiem i wiem jak