Strona 39 z 54

Re: Anime - normiki out

: 07 cze 2024, 21:58
autor: Groszek
Smly pisze: 02 cze 2024, 22:50 Obejrzałem w 2 miesiace one piece 1100 odcinków i bardzo smutno że już koniec
Props :lol: też tak kiedyś zrobiłem, ale wtedy to miało z 600 odcinków :lol: i później już się na mangę przerzuciłem.

Re: Anime - normiki out

: 08 cze 2024, 0:01
autor: CeHaTeHaCe
jak skończy się anime to przerzucacie się na mange czy kończycie serie albo czekacie na ekranizacje nowych sezonów? ostatnio już drugą zacząłem czytać i chyba ponadrabiam całą resztę pokończonych bajek w ten sposób

Re: Anime - normiki out

: 08 cze 2024, 1:17
autor: bronek
Ja mam na odwrot tbh wiec moge tylko gdybac ale mysle ze bym byl team przerzucanie sie na mange zeby nadrobic tyle ile sie da fabuly :roll: Pozatym manga sie czesto lekko rozni od anime nawet w kanonicznych epizodach, wiec mozna zobaczyc jak to bylo w og wersji pokazane

Re: Anime - normiki out

: 08 cze 2024, 1:26
autor: Piters
Kiedyś czytałem, teraz jak oglądam dużo więcej rzeczy to musi mi się coś mega spodobać żebym zaczął mange czytać

Re: Anime - normiki out

: 29 cze 2024, 23:54
autor: Smly
Obejrzałem mushoku tensei i mam ochotę na coś w podobnym stylu, nie w sensie że inny isekai, tylko coś w podobnym świecie fantasy nie musi być isekaiem byle było dobre

Re: Anime - normiki out

: 30 cze 2024, 0:13
autor: Piters
Frieren
Tensei Slime
Re:Zero

Nie wiem czy jakoś aż tak podobne, ale no dobre są po prostu i tez maja jakies tam podobienstwa

Re: Anime - normiki out

: 06 lip 2024, 21:16
autor: Konfident
Groszek pisze: 05 maja 2022, 13:42 Manga Kingdom jedna z lepszych sztos okrutny
spoko to Kingdom jestem na chapterze 67 i zapowiada się super przygoda
nie sądziłem że wkręci mnie manga o mieczach a jednak

Re: Anime - normiki out

: 06 lip 2024, 22:10
autor: Groszek
Ojj człowieku, ale czeka na ciebie przygoda :oops: aż sobie chyba nadrobię od początku

Spojler:
Spoiler
Mimo że manga niby na podstawie chińskiej historii to fajnie że odpierdalają niby główne postacie bez pierdolenia zjebałeś wojnę jako generał mimo że miałeś być op i cie zabili Elo get good

Re: Anime - normiki out

: 07 lip 2024, 10:56
autor: ffeee
Obejrzałem dzisiaj ostatni odcinek 4 sezonu Demon Slayer, ja pierdolę jaki benger :bowdown: :bowdown:

Re: Anime - normiki out

: 12 lip 2024, 18:35
autor: KejMart
Podbijam, kozacki odcinek :bowdown: teraz z tego co czytałem trzy filmy tak ?

Re: Anime - normiki out

: 13 lip 2024, 0:39
autor: Piters
Kamikatsu rok temu biegło (fragment w spoilerze), żeby w tym sezonie Shikanoko Nokonoko Koshitantan mogło latać

jak ktoś lubi rzeczy typu shitposting to polecam
Spoiler

Re: Anime - normiki out

: 17 lip 2024, 0:28
autor: bronek
Skonczylem kaijuu no8 tydzien temu i oddaje :bowdown: Czekam na drugi sezon z lapa wiadomo gdzie, materialu troche doszlo bo jeszcze side b przez jakis czas wychodzilo, jest z czego dlubac

Re: Anime - normiki out

: 17 lip 2024, 8:59
autor: Globe
Kaijuu widziałem chyba dwa, trzy epy. To jak już wszystko jest to wrócę. Natomiast oglądam teraz propsowane od góry do dołu na forumku hxh. Bawię się bardzo dobrze. Fajne tempo, chociaż trochę mi przeszkadza fakt, że znam rezultaty dwóch walk (tak, tych z sezonu 5) i teraz jak już oglądam ten 5 sezon to po prostu tylko na to czekam. Ogółem fajna przygoda. No i ktoś chyba pisał, że hxh wraca, więc niechcący idealny moment sobie znalazłem na oglądanie.

Re: Anime - normiki out

: 17 lip 2024, 10:24
autor: bronek
@Globe zebys nie robil sobie zbyt wielkich nadziei to anime hxh nie wraca na razie chyba, tylko manga co jakis czas dostaje nowe rozdzialy

Re: Anime - normiki out

: 17 lip 2024, 18:32
autor: ToMojaStaraKsywka
ffeee pisze: 07 lip 2024, 10:56 Obejrzałem dzisiaj ostatni odcinek 4 sezonu Demon Slayer, ja pierdolę jaki benger :bowdown: :bowdown:
czy 4 sezon jest lepszy niz 3? Będziemy niedlugo zaczynac i kurwa nie wiem czy wytrwam 3 minutowe 5 sekundy, w których bohater zastanawia sie jakie gówno dzisiaj wyczarował w kiblu stojąc na rękach

Re: Anime - normiki out

: 17 lip 2024, 18:35
autor: Piters
4 sezon to w głównej mierze filler (chyba 8 rozdziałów na cały sezon), więc myślę że tym bardziej Cie nie porwie, tak naprawde tylko ostatni odcinek warto

tzn. caly sezon opiea się na mandze, po prostu rozszerzyli o sceny fillerowe mocno

Re: Anime - normiki out

: 01 sie 2024, 23:03
autor: bronek


https://www.netflix.com/tudum/articles/ ... hotos-news

Lo baben czekalem na to :bowdown: :bowdown: Animacja wyglada zajebiscie, oby tylko byly sezony zeby nie bylo fillerow a bedziemy mieli kolejny animowy benger :oops:

Re: Anime - normiki out

: 06 sie 2024, 22:25
autor: bania
Leak Dandadan 360p.

Re: Anime - normiki out

: 06 sie 2024, 23:20
autor: bronek
Gdzie co jak?? @bania

Re: Anime - normiki out

: 07 sie 2024, 15:35
autor: ffeee
bronek pisze: 17 lip 2024, 0:28 Skonczylem kaijuu no8 tydzien temu i oddaje
podbijam, nie spodziewałem się niczego ciekawego na pierwszy rzut oka ale przyjemnie się to ogląda