Smly pisze: ↑02 cze 2024, 22:50
Obejrzałem w 2 miesiace one piece 1100 odcinków i bardzo smutno że już koniec
Props też tak kiedyś zrobiłem, ale wtedy to miało z 600 odcinków i później już się na mangę przerzuciłem.
Re: Anime - normiki out
: 08 cze 2024, 0:01
autor: CeHaTeHaCe
jak skończy się anime to przerzucacie się na mange czy kończycie serie albo czekacie na ekranizacje nowych sezonów? ostatnio już drugą zacząłem czytać i chyba ponadrabiam całą resztę pokończonych bajek w ten sposób
Re: Anime - normiki out
: 08 cze 2024, 1:17
autor: bronek
Ja mam na odwrot tbh wiec moge tylko gdybac ale mysle ze bym byl team przerzucanie sie na mange zeby nadrobic tyle ile sie da fabuly Pozatym manga sie czesto lekko rozni od anime nawet w kanonicznych epizodach, wiec mozna zobaczyc jak to bylo w og wersji pokazane
Re: Anime - normiki out
: 08 cze 2024, 1:26
autor: Piters
Kiedyś czytałem, teraz jak oglądam dużo więcej rzeczy to musi mi się coś mega spodobać żebym zaczął mange czytać
Re: Anime - normiki out
: 29 cze 2024, 23:54
autor: Smly
Obejrzałem mushoku tensei i mam ochotę na coś w podobnym stylu, nie w sensie że inny isekai, tylko coś w podobnym świecie fantasy nie musi być isekaiem byle było dobre
Re: Anime - normiki out
: 30 cze 2024, 0:13
autor: Piters
Frieren
Tensei Slime
Re:Zero
Nie wiem czy jakoś aż tak podobne, ale no dobre są po prostu i tez maja jakies tam podobienstwa
Re: Anime - normiki out
: 06 lip 2024, 21:16
autor: Konfident
Groszek pisze: ↑05 maja 2022, 13:42
Manga Kingdom jedna z lepszych sztos okrutny
spoko to Kingdom jestem na chapterze 67 i zapowiada się super przygoda
nie sądziłem że wkręci mnie manga o mieczach a jednak
Re: Anime - normiki out
: 06 lip 2024, 22:10
autor: Groszek
Ojj człowieku, ale czeka na ciebie przygoda aż sobie chyba nadrobię od początku
Spojler:
Spoiler
Mimo że manga niby na podstawie chińskiej historii to fajnie że odpierdalają niby główne postacie bez pierdolenia zjebałeś wojnę jako generał mimo że miałeś być op i cie zabili Elo get good
Re: Anime - normiki out
: 07 lip 2024, 10:56
autor: ffeee
Obejrzałem dzisiaj ostatni odcinek 4 sezonu Demon Slayer, ja pierdolę jaki benger
Re: Anime - normiki out
: 12 lip 2024, 18:35
autor: KejMart
Podbijam, kozacki odcinek teraz z tego co czytałem trzy filmy tak ?
Re: Anime - normiki out
: 13 lip 2024, 0:39
autor: Piters
Kamikatsu rok temu biegło (fragment w spoilerze), żeby w tym sezonie Shikanoko Nokonoko Koshitantan mogło latać
jak ktoś lubi rzeczy typu shitposting to polecam Spoiler
Re: Anime - normiki out
: 17 lip 2024, 0:28
autor: bronek
Skonczylem kaijuu no8 tydzien temu i oddaje Czekam na drugi sezon z lapa wiadomo gdzie, materialu troche doszlo bo jeszcze side b przez jakis czas wychodzilo, jest z czego dlubac
Re: Anime - normiki out
: 17 lip 2024, 8:59
autor: Globe
Kaijuu widziałem chyba dwa, trzy epy. To jak już wszystko jest to wrócę. Natomiast oglądam teraz propsowane od góry do dołu na forumku hxh. Bawię się bardzo dobrze. Fajne tempo, chociaż trochę mi przeszkadza fakt, że znam rezultaty dwóch walk (tak, tych z sezonu 5) i teraz jak już oglądam ten 5 sezon to po prostu tylko na to czekam. Ogółem fajna przygoda. No i ktoś chyba pisał, że hxh wraca, więc niechcący idealny moment sobie znalazłem na oglądanie.
Re: Anime - normiki out
: 17 lip 2024, 10:24
autor: bronek
@Globe zebys nie robil sobie zbyt wielkich nadziei to anime hxh nie wraca na razie chyba, tylko manga co jakis czas dostaje nowe rozdzialy
Re: Anime - normiki out
: 17 lip 2024, 18:32
autor: ToMojaStaraKsywka
ffeee pisze: ↑07 lip 2024, 10:56
Obejrzałem dzisiaj ostatni odcinek 4 sezonu Demon Slayer, ja pierdolę jaki benger
czy 4 sezon jest lepszy niz 3? Będziemy niedlugo zaczynac i kurwa nie wiem czy wytrwam 3 minutowe 5 sekundy, w których bohater zastanawia sie jakie gówno dzisiaj wyczarował w kiblu stojąc na rękach
Re: Anime - normiki out
: 17 lip 2024, 18:35
autor: Piters
4 sezon to w głównej mierze filler (chyba 8 rozdziałów na cały sezon), więc myślę że tym bardziej Cie nie porwie, tak naprawde tylko ostatni odcinek warto
tzn. caly sezon opiea się na mandze, po prostu rozszerzyli o sceny fillerowe mocno