Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Groszek »

Smly pisze: 02 cze 2024, 22:50 Obejrzałem w 2 miesiace one piece 1100 odcinków i bardzo smutno że już koniec
Props :lol: też tak kiedyś zrobiłem, ale wtedy to miało z 600 odcinków :lol: i później już się na mangę przerzuciłem.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 576
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
Lokalizacja: bez refrenu

Re: Anime - normiki out

Post autor: CeHaTeHaCe »

jak skończy się anime to przerzucacie się na mange czy kończycie serie albo czekacie na ekranizacje nowych sezonów? ostatnio już drugą zacząłem czytać i chyba ponadrabiam całą resztę pokończonych bajek w ten sposób
Junior Slopmajster

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Ja mam na odwrot tbh wiec moge tylko gdybac ale mysle ze bym byl team przerzucanie sie na mange zeby nadrobic tyle ile sie da fabuly :roll: Pozatym manga sie czesto lekko rozni od anime nawet w kanonicznych epizodach, wiec mozna zobaczyc jak to bylo w og wersji pokazane
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Kiedyś czytałem, teraz jak oglądam dużo więcej rzeczy to musi mi się coś mega spodobać żebym zaczął mange czytać
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Smly
Zbanowany
Posty: 483
Rejestracja: 02 gru 2022, 1:38

Re: Anime - normiki out

Post autor: Smly »

Obejrzałem mushoku tensei i mam ochotę na coś w podobnym stylu, nie w sensie że inny isekai, tylko coś w podobnym świecie fantasy nie musi być isekaiem byle było dobre
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Frieren
Tensei Slime
Re:Zero

Nie wiem czy jakoś aż tak podobne, ale no dobre są po prostu i tez maja jakies tam podobienstwa
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 1000
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Anime - normiki out

Post autor: Konfident »

Groszek pisze: 05 maja 2022, 13:42 Manga Kingdom jedna z lepszych sztos okrutny
spoko to Kingdom jestem na chapterze 67 i zapowiada się super przygoda
nie sądziłem że wkręci mnie manga o mieczach a jednak
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Groszek »

Ojj człowieku, ale czeka na ciebie przygoda :oops: aż sobie chyba nadrobię od początku

Spojler:
Spoiler
Mimo że manga niby na podstawie chińskiej historii to fajnie że odpierdalają niby główne postacie bez pierdolenia zjebałeś wojnę jako generał mimo że miałeś być op i cie zabili Elo get good
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2927
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Anime - normiki out

Post autor: ffeee »

Obejrzałem dzisiaj ostatni odcinek 4 sezonu Demon Slayer, ja pierdolę jaki benger :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 404
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: KejMart »

Podbijam, kozacki odcinek :bowdown: teraz z tego co czytałem trzy filmy tak ?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Kamikatsu rok temu biegło (fragment w spoilerze), żeby w tym sezonie Shikanoko Nokonoko Koshitantan mogło latać

jak ktoś lubi rzeczy typu shitposting to polecam
Spoiler
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Skonczylem kaijuu no8 tydzien temu i oddaje :bowdown: Czekam na drugi sezon z lapa wiadomo gdzie, materialu troche doszlo bo jeszcze side b przez jakis czas wychodzilo, jest z czego dlubac
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 3545
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Anime - normiki out

Post autor: Globe »

Kaijuu widziałem chyba dwa, trzy epy. To jak już wszystko jest to wrócę. Natomiast oglądam teraz propsowane od góry do dołu na forumku hxh. Bawię się bardzo dobrze. Fajne tempo, chociaż trochę mi przeszkadza fakt, że znam rezultaty dwóch walk (tak, tych z sezonu 5) i teraz jak już oglądam ten 5 sezon to po prostu tylko na to czekam. Ogółem fajna przygoda. No i ktoś chyba pisał, że hxh wraca, więc niechcący idealny moment sobie znalazłem na oglądanie.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

@Globe zebys nie robil sobie zbyt wielkich nadziei to anime hxh nie wraca na razie chyba, tylko manga co jakis czas dostaje nowe rozdzialy
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01
Lokalizacja: Katowice

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

ffeee pisze: 07 lip 2024, 10:56 Obejrzałem dzisiaj ostatni odcinek 4 sezonu Demon Slayer, ja pierdolę jaki benger :bowdown: :bowdown:
czy 4 sezon jest lepszy niz 3? Będziemy niedlugo zaczynac i kurwa nie wiem czy wytrwam 3 minutowe 5 sekundy, w których bohater zastanawia sie jakie gówno dzisiaj wyczarował w kiblu stojąc na rękach
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

4 sezon to w głównej mierze filler (chyba 8 rozdziałów na cały sezon), więc myślę że tym bardziej Cie nie porwie, tak naprawde tylko ostatni odcinek warto

tzn. caly sezon opiea się na mandze, po prostu rozszerzyli o sceny fillerowe mocno
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »



https://www.netflix.com/tudum/articles/ ... hotos-news

Lo baben czekalem na to :bowdown: :bowdown: Animacja wyglada zajebiscie, oby tylko byly sezony zeby nie bylo fillerow a bedziemy mieli kolejny animowy benger :oops:
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
bania
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgard

Re: Anime - normiki out

Post autor: bania »

Leak Dandadan 360p.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Gdzie co jak?? @bania
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2927
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Anime - normiki out

Post autor: ffeee »

bronek pisze: 17 lip 2024, 0:28 Skonczylem kaijuu no8 tydzien temu i oddaje
podbijam, nie spodziewałem się niczego ciekawego na pierwszy rzut oka ale przyjemnie się to ogląda
ODPOWIEDZ