Strona 38 z 38

Re: Sokół

: 25 cze 2026, 18:53
autor: wujot
przecież te single co wydali go takie gówno obesrane że bez teledysku po 20 sekundach to wyłączasz

Re: Sokół

: 25 cze 2026, 20:40
autor: baqlashan
LWD pisze: wczoraj, 18:34 136k miesięcznych słuchaczy na spotify, co jak na pseudo-tajemniczy, silący się na alternatywę projekcik nie jest tak źle. taka molesta na przykład ma 86k słuchaczy
molesty nie słucha młodzież w ogóle, a ten projekt ewidentnie jest nastawiony na podbicie małolatów z wifonami na łbie

Re: Sokół

: 25 cze 2026, 21:02
autor: starydobryhiphop
Sionek pisze: wczoraj, 17:53 Bardzo dobrze Tede powiedział. Gość jest poniekąd instytucją w polskim rapie i jeśli ktoś ma punktować raperów nawet za cenę bycia nielubianym przez środowisko, to właśnie on. Mnie to tam nie grzeje, bo fanem Sokoła nie jestem, choć statusu legendy mu odmówić nie można. Można bagatelizować, że to tylko gościnka, ale to jest brak szacunku wobec fanów wg mnie. Relacja fani-artysta jest z reguł niesymetryczna, ale gdyby nie ci fani, którzy słuchali płyt i kupowali ciuchy to nie byłby tam, gdzie jest teraz. O ile nie lubię też gadania, że artyści są coś winni swoim fanom, jeśli chodzi o twórczość, tak na koncercie niepisaną zasadą wg mnie jest, że występujący daje z siebie wszystko, nawet jak to tylko gościnka. Podsiadło pewnie ćwiczył ileś czasu, zaprosił po koleżeńsku Sokoła, a ten na odpierdol nie potrafił nawet jednej zwrotki zarapować z pamięci. Jakby Sokół miał nie wiem 80 lat i ledwo kontaktował to można byłoby wybaczyć, bo pewnie samo stanie byłoby wysiłkiem, ale chłop ma dopiero 50 lat. Ciekawe czy jak gra w reklamie Samsunga to też każdą scenę poprawiają po kilka razy bo dziadzia 2 zdań nie potrafi zapamiętać, które ma powiedzieć.
ostatnio sobie rozkiminiałem na koncercie popularnej wokalistki w małej miejscowości, że kurde, zawsze trzeba uszanować publikę bo może tam dla kogoś, choćby tej jednej osoby to jest mega ważna sprawa, móc ją posłuchać (akurat tam wokalistka dała radę).

Re: Sokół

: 25 cze 2026, 22:26
autor: TrifeLife
Sokół ma teraz 2 opcje: wychodzi honorowo i odpowiada - najwyżej przegra, nikt nie będzie miał przecież o to pretensji, nie on pierwszy.
Druga opcja: klasyczne palenie Jana, z tym, że to już za grubo poszło i w praktyce on sobie bardzo zamyka możliwości tworzenia tekstów. No bo o czym on będzie nawijał? Tam u niego uliczne cwaniactwo, naśmiewanie z lamusów to jeden z ulubionych wątków.

Niech se weźmie Elfue, Jurasa i Fu, nagra chociaż jeden klip na Śródmieściu i jakoś z tego wybrnie.
Inaczej to ja nie wyobrażam sobie jego dalszej kariery bez odpowiedzi.

Re: Sokół

: 25 cze 2026, 22:33
autor: Burr

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 0:17
autor: Sionek
Obrazek

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 0:21
autor: Haczapurjan
To musiało być relatywnie niedawno, skoro jest morda Maja
Pisząc „relatywnie”, mam na myśli tak z 4-6 lat

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 0:27
autor: Sionek
Haczapurjan pisze: dzisiaj, 0:21 To musiało być relatywnie niedawno, skoro jest morda Maja
Pisząc „relatywnie”, mam na myśli tak z 4-6 lat
Zdjęcie jest z 2018, backstage Rap Stacji, która jeszcze wtedy odbywała się w Wolsztynie. Zdjęcie nie jest moje, wziąłem je z insta Maćka Maja, ale pochwalę się przy okazji, że byłem przy robieniu tej foty wtedy :D

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 0:33
autor: yaml
Kto wtedy z tam zebranych zrobił na tobie najlepsze a kto najgrosze wrażenie?

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 0:38
autor: tkss
Czy Sokół jako mega ulicznik i charakterny raper kiedykolwiek z kimś pojechał na tracku lub w wywiadzie? (oprócz kopania leżącego jedkera)
Mam wrażenie że on całe życie głowe w piasek chowa.


Dodatkowo jak odpowie jakkolwiek to Tedas go dojedzie za Reunion z Jedkerem

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 0:44
autor: igorzastyy
Ja tylko kojarzę, że rzucił punch w kierunku Kulfona z teleranka w utworze „Jerzy Jeż”, a poza bajkowymi postaciami to jeszcze Janek Pożycz dostał diss.

Re: Sokół

: 26 cze 2026, 0:45
autor: Sionek
yaml pisze: 58 min temu Kto wtedy z tam zebranych zrobił na tobie najlepsze a kto najgrosze wrażenie?
Ciężko powiedzieć. Nie byłem tam jako część którejś z ekip czy coś, znalazłem się tam przypadkiem po znajomości, chciałem skorzystać z okazji, że dostałem się na tyły budynku i cyknąć sobie parę fot i pozbijać piony z raperami, których na zewnątrz spotkałem m.in. Dwa Sławy i Szpaku. No i pewna osoba mnie zaprowadziła do pokoju Tedego jak się dowiedziała, że jestem fanem. Spędziłem tam może kilkanaście minut, dostałem co chciałem a tak to przysłuchiwałem się rozmowom mojego przewodnika, który dobrze znał towarzystwo. Tede zachował się w porządku, wbił mu random na backstage, ale uśmiechnął się do foty, zbiliśmy pionę, parę słów zamienione. Sokół mało rozmowny, raczej wycofany, ale w stosunku do ludzi tam, ja fanem nie jestem to nie bardzo wiedziałem o co powiedzieć konkretnego, więc skończyło się na focie i propsach za całokształt. Słuchał z uwagą co tam ludzie gadali, uśmiechał się ale głosu za dużo nie zabierał. Od Rasa kompletnie nie bije taka "aura" rapera, powiedziałbyś raczej że to jakiś technik od organizatora albo ziomek z ekipy rapera, który nie ma żadnej funkcji, po prostu jest i buja się z hersztem bandy, ale pozytywny ziomek. Maciej Maj bardzo pozytywny, mega wygadany i zabawny koleś. Tyle w sumie.