Strona 37 z 267

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 10 paź 2019, 19:27
autor: przedszkolanek
KillerCroc pisze: 10 paź 2019, 19:21 Młody Jan też przecież Questa to zna chyba tylko z gier RPG
już nie przesadzajmy, ja myślę, że ots nie skminił, że rawiczowi chodzi o a tribe called quest, myślę że jakby typ dostał pełną nazwę to by wymienił te trzy płyty

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 10 paź 2019, 19:36
autor: KillerCroc
Niby tak, wiadomo że to jest trochę też takie demonizowanie jego wizerunku i wyolbrzymianie jednej rzeczy jednak z takich akcji to chłopak ma trochę za uszami :)

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 1:04
autor: vivid
Dawno nie było tak chujowego roku w pl rapie jak 2019

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 1:05
autor: oyche
taka prawda

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 1:08
autor: baqlashan
jeszcze mobbynators mixtape może ten rok odmienić

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 8:04
autor: enjoy1g
/////

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 11:08
autor: baqlashan
no akurat usa rap to w 2019 jest lepszy niż 2018, a jak wyjdzie w tym roku Jesus is king to i pewnie lepszym od 2017

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 11:51
autor: enjoy1g
////

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 12:08
autor: maly mefedronik
Klawisza na pewno, Gibbsa, chociaż wolałem poprzedni album, danny browna (ale moim zdaniem zmiana wizerunku to nie jest dobry krok), floor seats asapa,

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 12:12
autor: baqlashan
enjoy1g pisze: 11 paź 2019, 11:51 [mention]baqlashan[/mention]

Coś mógłbyś polecić? Bo oprócz Saint JHN, Brckhmptn, Injury Reserve i JPEGMAFIA nie mogę sobię przypomnieć nic co by wpadło głębiej.
Pink Python riff raffa, Glotoven chiefa keefa, Legendary Member thaiboy digitala - ten ostatni polecam najmocniej

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 11 paź 2019, 17:14
autor: frontkick
Ghostwriterem Oskara jest Eis

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 12 paź 2019, 16:03
autor: Malloy
baqlashan pisze: 10 paź 2019, 0:57 kontrowersyjna opinia:

najlepszy rok w polskim rapie to zdecydowanie 2016
Radio Gruz, Źródło i Hugo Bucc 2, w suuumie :oops:

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 12 paź 2019, 16:47
autor: maly mefedronik
Eros to polski Pusha T tylko rapuje o graffiti

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 12 paź 2019, 17:07
autor: hubi
eis to przehajp jak chuj i chuja wyprzedził

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 12 paź 2019, 17:13
autor: KillerCroc
maly mefedronik pisze: 12 paź 2019, 16:47 Eros to polski Pusha T tylko rapuje o graffiti
Pod jakimi względami? Jakieś argumenty? Serio pytam bo nie potrafię znaleźć wspólnego czynnika między nimi (może trochę skrzeczące głosy mają) a Pusha jest mega tekściarzem

@down
To w takim razie się nie zgadzam z tobą

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 12 paź 2019, 17:21
autor: maly mefedronik
delivery, flow, głos, elvis picasso podobno muzycznie do montany

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 12 paź 2019, 17:22
autor: maly mefedronik
Tango to tak samo dobra płyta jak Za młodzi na Heroda, tylko zupełnie inny klimat.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 13 paź 2019, 15:42
autor: nihil Novi
Gdyby Medium pozostał Mediumem to stałby dzisiaj w jednym rzędzie z Quebo i Taco jeśli chodzi o hype/fame/hajs z rapu.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 13 paź 2019, 15:44
autor: Rupert
niee myślę że był zbyt undergroundowy jako medium raczej półka bonsona czyli i tak zajebiscie, szkoda że mu tak odpierdoliło

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 13 paź 2019, 21:47
autor: baqlashan
Ale mu nie odpierdoliło xD Tau propsy za całą twórczość i ogół prowadzenia kariery, warsztatowo to jest top 3 kraju nadal