Strona 37 z 375
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 9:58
autor: BENGAL
tam typek w huj dobrze napisal wlasnie ze belmondo sie zachowuje jak gwiazda rocka co ma grubo wyjebane i zyje wlasnym swiecie jak jakis popierdolony freddie mercury i takie sa kurwa ciezkie fakty. to ze rapowo i wizerunkowo ten koles jest juz na zawsze skreslony z ulicy nie znaczy ze muzycznie to jest jego koniec bo nie musi wcale robic rapu, ma rzesze psychofanow i moze odpierdalac jakas popeliade dalej jak jego idole typu narkotyczny kwasowy indie rock ale bedzie robil taki polski albo cos takiego i miec wyjebane na krzywizne co odpierdala dalej robic show hujowe na koncertach po dragach i dzieciarnia to kupi bo on tak moze bo nauczyl tak fanow swoich zjebanych plus jego matula ma w kurwe siana i wtyki w show biznesie i wyciagnie synalka z bagna.
to jest w huj dobra hisotria zeby przestrzec mlodych bananowcow co maja duzo luzu, siana i malo oleju w glowie jak sie konczy gruby narkolot bez pomyslunku i bez celu, inni koncza gorzej bo jako bezdomni pol zule, zule, czesto gdzies im sie nakreci afere jeszcze i jakies grubasy im napierdola, krzywde zrobia, obija glowe w huj i zrobia jeszcze wieksze rysy na psychice albo sie wjebia do kryminalu a tu typ skonczyl zdymany przez transa. tak czy tak ten skurwiel jest na straconej pozycji. to nie koniec tego przyglupa jeszcze bedzie o nim glosno ale mnie to nie interesuje. przejebana szopka.
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:00
autor: niuhniuh
onizuka pisze: ↑05 paź 2019, 9:56
To jest tragiczna historia. Od belmondziaka znowu odwrocil się kumpel który trzymał go za mordę, pomogl muzykę robić a teraz znowu G jest sam, znowu zapadnie się pod ziemię i zacznie cpać i jak jeszcze nie daj boże dostaniemy jakaś wiesc że się zacpal to już nikomu do śmiechu nie bedzie
O, właśnie to. Wiemy do czego ciągnęło Młodego G po rozpadzie składu.
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:01
autor: NEGRO
Belmondo ft. Sentino - Wyrzuceni
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:13
autor: suraks
mobin i tak asluchalne po rozpadzie doniz-g ale chociaz smiesznie jest
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:15
autor: joey
marzy mi się teraz przedruk kodeksu mobbyn
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:21
autor: 3rzypo3rzy
Mocny ten filmik od GSP, aczkolwiek i tak nie przebiję "Tupaka amaru szakura"
Ciekawa ekipa się ostatnio zrobiła z tego Mobbyn, GSP z maczetą, Wrotas z długami, Belmondo wiadomo.
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:23
autor: Offcheck
Jose pisze: ↑05 paź 2019, 7:40
To jest ten moment, w którym po kilku sezonach serialu opatrzone mordy zastępuje po kapitalnym twiście jeden z niepozornych (ale rosnących z odcinka na odcinek) drugoplanowy bohater. To oświadczenie GSP o wywaleniu Belmondo z Mobbyn, to niczym zakończenie House of Cards, gdy Underwood zasiadał za biurkiem prezydenta.
Można się śmiać z GSP na majku, ale pamiętajmy, że to jest typ, o którym rok temu niemal nikt nie wiedział
Belmondo + Oyche Doniz = Mobbyn DEAD
Belmondo + GSP = Mobbyn DEAD
Czyli teraz czas na Mobbyn w wersji GSP + Oyche Doniz.
Już widzę taką akcję. GSP wyciąga rękę w stronę Oyche, w stylu wiesz, miałeś rację z tym Algidą, ale nikt Cię nie słuchał, to może coś razem nagramy, w końcu zawsze w jakimś stopniu byłeś Mobbyn, przestrzegałeś kodeksu Mobbyn, jesteś trochę spadkobiercą Tupaca Amaru Shakura, a tak w ogóle, to sorry za te maczety, głupio tak wyszło.

Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:25
autor: dwupak
Dam se chuja uciac (heh) ze belmondo wroci jak fenix i zadnego konca kariery nie bedzie
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:33
autor: MoTyW
Młody G, wpierdalam się do wanny
Skrrrr, wrrryn
Hejta wiśta prr, Młody G, nowy szicik
Tranzystor jak mnie widzi, robi kisiel
Podoba się dla mn rozkmina, że Belmondiasz = Freddie Mercury i przećpana gwiazda rock&rolla, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:35
autor: ukdrillkravmaga
Młody G, wpierdalam się do wanny
Skrrrr, wrrryn
Hejta wiśta prr, Młody G, nowy szicik
Tranzystor jak mnie widzi, robi kisiel
XDDDDDDDDDD
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:40
autor: Jumsky
nie no kurwa pierwszy post trzeba zajebać w tym temacie
ps. witam wszystkich
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:41
autor: Groszek
Belmondo to młody G, obudziłem lodzikiem dziś
Otrzymałem jogurcik, nie pamiętam, gdzie żem wczoraj był
Jestem ponad tym, kręcę weed, jakbym kręcił film
On pije płyn, mój koleżka męczy węża
Mija parę chwil, on jęczy jak w niego wjeżdżam
Jest imprezka śmieszna, ustępujesz miejsca; stand-up
A by było jakby młody g wyjebal gsp i zrobił 3 raz mobbyn nawet nie z rafalala ale jakimś gejem czy coś
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 10:48
autor: oyche
LeeSu pisze:czasem ze śmiechawy już nie mogę
gsp pierwszy real nigga w pl rapie, wszyscy go mieli za jakiegoś przydupasa, a on już zdążył pociąć ojca maczetą i wyjebać belmonda z mobbyn, czekam na kolejne ruchy tego wariata
bez kitu, odkrycie 2019
Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 11:05
autor: KolektywneOswiecenie
Dzięki tej akcji uświadomiłem sobie, że wszyscy jesteśmy pieprzoną Panią Irenką, która odpływa, czytając Życie na Gorąco, kurwa! (Tak serio, to wiedziałem o tym już dawno, wszyscy nosimy wąsy).
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 11:06
autor: rubinstein
sadze ze nikt nie zakaceptuje rapera-pedala czy tam innego dewianta. hip-hop jest jednak hermetyczny i zdominowany przez mezczyzn, jest malo miejsca na szeroka pojeta tolerancje.
i dobrze, dzieki temu jest to gatunek muzyczny wciaz mocno odmienny od czegokolwiek innego, szczegolnie podziemie.
wypadlem troche z obiegu, o chuj chodzi z ta maczeta GSP?
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 11:10
autor: Blazfm
hip-hop jest jednak hermetyczny i zdominowany przez mezczyzn, jest malo miejsca na szeroka pojeta tolerancje.
i dobrze, dzieki temu jest to gatunek muzyczny wciaz mocno odmienny od czegokolwiek innego, szczegolnie podziemie.
Co to za teoria w ogóle
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 11:11
autor: Groszek
Rubistejn po koncercie mobbyn oyche doniz wpadł to anulować i mu gsp wyjebal z machety w dłoń wpisz na yt, gdzieś na necie są zdjęcia łapy oyche
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 11:12
autor: boras
o kur zadziało się trochę
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 11:16
autor: Luxair
Re: Belmondo
: 05 paź 2019, 11:20
autor: KolektywneOswiecenie
Dzisiejszy słuchacz jest tolerancyjny, zobaczcie na stylizacje rapera Żabson, kiedyś by to nie przeszło, ze względu na ówczesnych słuchaczy, dzisiaj zastąpili ich młodzi, ładnie ubrani, otwarci na świat ludzie. Wyobrażam sobie, że Ci niedobici ulicznicy mogą się spinać, ale reszta powinna zaakceptować fakt, że istnieją ludzie o innej orientacji.