Strona 37 z 130
Re: Ten Typ Mes
: 24 gru 2024, 15:21
autor: jajca
Na drugim miejscu flint oszczany przez boroxona
Re: Ten Typ Mes
: 24 gru 2024, 15:28
autor: eddy_wata
raczej olszakumpel co sie zeszczal w nachy na wlasnym streamie
Re: Ten Typ Mes
: 24 gru 2024, 15:30
autor: DoubleB
belmondoe się zeszczeł w mpk i jeszcze to wrzucił w net
Re: Ten Typ Mes
: 24 gru 2024, 15:40
autor: Ema
Jasek pisze: ↑24 gru 2024, 14:10

Ikona
legendarne zdjęcie i legendarny fit ! Stylówka na Kojaka, dobre czasy, teraz niestety wygląda jak połączenie Ala Bundyego z menelem
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 15:21
autor: selassie
On się faktycznie zeszczał wtedy? [osąd]
Ja miałem kminę czy się nie zagrzał w tym outficie kapeluszowo-marynarkowym zapierdalając po scenie, majty mu przemokły od potu i się odcisnęły na jasnych spodniach w kroku

Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 15:27
autor: nescafeklasyg
Kurwa pół życia toczyłem mocne melanże, nie tylko alkoholowe ale no zeszczać się w gacie to mi się nie zdarzyło.Wydaje mi się że to jest domena ludzi głęboko wjebanych w alkohol więc możliwe że to mesowe picie nie jest pustą przewózką, aczkolwiek jego twarz jakoś zbyt gładziutka jest jak na twarz takiego pijaczyny.
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 15:50
autor: oldschool
selassie pisze: ↑25 gru 2024, 15:21
On się faktycznie zeszczał wtedy? [osąd]
Ja miałem kminę czy się nie zagrzał w tym outficie kapeluszowo-marynarkowym zapierdalając po scenie, majty mu przemokły od potu i się odcisnęły na jasnych spodniach w kroku
Tak, zeszczał się.
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 16:03
autor: typ
a zawsze uważałem, że to zdjęcie to marna przeróbka

Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 16:10
autor: Bisclavret
Przecież ta fota to fotomontaż, kolportowana tak długo w komentarzach na glamrapie że wszyscy w nią uwierzyli. Na sto procent widziałem wersję bez plamy.
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 16:13
autor: moxxi
No wersja bez plamy to fotomontaż
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 16:24
autor: DoubleB
selassie pisze: ↑25 gru 2024, 15:21
On się faktycznie zeszczał wtedy? [osąd]
Ja miałem kminę czy się nie zagrzał w tym outficie kapeluszowo-marynarkowym zapierdalając po scenie, majty mu przemokły od potu i się odcisnęły na jasnych spodniach w kroku
te spodnie po prostu miały taką fakturę że po chwili pojawiała się na nich plama moczu
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 16:33
autor: Jose
Userowi @gonny_trebor tłumaczył, że się oblał drinkiem iirc
Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
I to miałoby sens ogólnie, spróbujcie się kiedyś - dla porównania oczywiście - zeszczać się w spodnie, plama będzie do samej nogawy
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 16:41
autor: jajca
nescafeklasyg pisze: ↑25 gru 2024, 15:27
Kurwa pół życia toczyłem mocne melanże, nie tylko alkoholowe ale no zeszczać się w gacie to mi się nie zdarzyło.Wydaje mi się że to jest domena ludzi głęboko wjebanych w alkohol więc możliwe że to mesowe picie nie jest pustą przewózką, aczkolwiek jego twarz jakoś zbyt gładziutka jest jak na twarz takiego pijaczyny.
No ja byłem świadkiem zesrania się w nachy po pijaku i to więcej niż raz, wiec w zeszczanie się tym bardziej jestem w stanie uwierzyć. I nie sądzę że trzeba być jakoś wielce wjebanym w chlanie, a wręcz przeciwnie, imo predzej przegapi sygnal od pęcherza/zwieracza ktoś kto nie pije na codzień i od święta schleje się do odciny
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 16:57
autor: talerz
charlie obelix piotrek sheen liam neeson
gubię się w nazwach
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 17:02
autor: Bisclavret
jajca pisze: ↑25 gru 2024, 16:41
No ja byłem świadkiem zesrania się w nachy po pijaku i to więcej niż raz,
Kurde, myślałem że widziałem dużo patologii
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 17:11
autor: wujot
Lata temu koleżka się zeszczał w gacie nad wisłą, gdzie ekipą siedzieliśmy z dziewczynami i imprezowaliśmy. Najebany w trzy dupy, nie miał siły już wstać, a też nie było gdzie za bardzo. Chłop się zawinął w moment, chwila beki tłumu, ale w sumie sytuacja nie popsuła nam zabawy
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 17:15
autor: zemsta1camzata
Jose pisze: ↑25 gru 2024, 16:35
I to miałoby sens ogólnie, spróbujcie się kiedyś - dla porównania oczywiście - zeszczać się w spodnie, plama będzie do samej nogawy
porównywałeś?
Re: Ten Typ Mes
: 25 gru 2024, 18:22
autor: DoubleB
Bisclavret pisze: ↑25 gru 2024, 17:02
jajca pisze: ↑25 gru 2024, 16:41
No ja byłem świadkiem zesrania się w nachy po pijaku i to więcej niż raz,
Kurde, myślałem że widziałem dużo patologii
szczanie, sranie, rzyganie, święta trójca alkolamusów jak mówią, niestety widziałem je wszystkie
Re: Ten Typ Mes
: 26 gru 2024, 9:27
autor: moore
Najgorzej zrzygać się w gacie
Re: Ten Typ Mes
: 26 gru 2024, 15:10
autor: gods bidness
Dobra wszyscyśmy trochę się pośmiali, poutyskiwali i pohejtowali, ale to wszystko i tak ze świadomością, że Mes, jak bardzo zjebany prywatnie by nie był, to top 3 (a minimum top 5) polskich raperów.