Strona 37 z 95
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 0:23
autor: stratemirat
Spoko, reklama dla "fundacji" na tylnej okładce Polityki i tak kupiona

Re: Mata
: 21 kwie 2022, 0:43
autor: filipthekiddo
czyli cykl bolskiego hip hopu zatacza koło i teraz wyjdą grube jointy 3, tylko jeszcze hujowsze niż dawniej? spoko
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 8:03
autor: Krynew
Te trzy wysrywy, które wczoraj wypuścili to świetny argument dla przeciwników legalizacji
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 8:42
autor: talerz
@BENGAL co dał na poprzedniej stronie
Aż mi się koleżka z moich bloków przypomniał kurwa 1:1 uctokowiec brudny ujebany jego achievement to wracanie pociągiem z girami po jaja ujebanymi gliną hehe piwo lech dużo piwka klapki namioty wolność juras równość ale se pierdolnął kiedyś tłoka i nagle go wyjebało na zieloną stronę mocy ale nawyki pozostały, drugi kolunio obok po spożyciu kilku linii wątpliwej jakości twarogu se ziewa a tego kurwa wygina jakby był na kastingu do programu u eguroli i huj został orędownikiem zielonej panny ale że to debil co ma kosę z higieną to zaczął pierdolić o jakimś systemie ucisku szarawarach i innych kurwa kocopołach na które młodociani biznesmeni z podwórka ubrani na czarno praktycznie ale z klasą nie zwracają uwagi bo dla nich ugniecenie się smaczną temaciną to odcinka od ciężkich rozkmin i świata który kurwa bywa disco inferno
typy se latały byle cicho bezszelestnie jak Ezio ale nie ten z Wrocławia a tu typ z rzygobrodą jebiący spoconym rollo i gównem festiwalowym podbija kręcić bajerę i pokazać że wie oc6 i w ogóle rozumiem was bracia zjednoczmy się walka uaaa noice
I takie kurwa pajace wczute z nadmiarem czasu się pchają na afisz obwieszeni jebiącymi rasta szmatami i głosząc te swoje odklejone teorie o ucisku sprawiają że mało kto traktuje cały ten muwment poważnie kurwa nie można się elegancko ukluskać bo prewencja czuwa i jeszcze 5 kolumna 5g debili odpierdala balet moskiewski mysląc że z czymś walczy
A kawałek hujowy, odpaliłem na kiblu i wyłączyłem w połowie, spodziewałem się czegoś innego
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 8:56
autor: elkacpero
dobra nutka do srania, bo włączyłem na kiblu i z zażenowania wypróżniłem się w kilka sekund
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 9:49
autor: sztyc
mata czyżby błyskawiczna przemiana od głosu pokolenia do przygłupa, który chce się tylko się zajebać baką
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 10:01
autor: Jose
On zawsze był tylko przygłupem
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 10:10
autor: clockers
te numery Young Bobo straszne gówno, ale za powołanie do życia fundacji 420 duży propsik i czekam na ruchy
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 10:11
autor: DeDoK
XDDD
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 10:18
autor: 8na10
marihuana jest spoko tak złapać na nią fazę za młodu, podjarać się że śmieszniej umysł po tym działa - i potem rzucić to gówno w pizdu.
parodia używki, człowiek przeistacza się po tym w upośledzone zombie bez woli i chęci do działania. plusem największym jest to, że fajniej się muzyki po tym słucha, czujesz to kurwa i rozumiesz to głębiej (a przynajmniej jesteś o tym święcie przekonany jako gówniarz xD) - albo może po prostu inaczej, huj wie, w każdym razie jest ciekawie (a przynamniej takim było na początku jarania) - ale defekty są zbyt duże aby to jakkolwiek mnie teraz motywowało do palenia. co z tego, że ta muzyka fajniej upływa, a komedie wydają się mieć 7me dno - skoro mam 1000 myśli na minutę, nie mogę się na niczym skupić, zapominam o czym myślałem sekundę temu, itd?. absurd w huj. pamiętam jak próbowałem robić publicystyke po skunie - łudziłem się, że mój błysk myśli jest ostry jak kurwa szabla husarska, a tak potem to czytałem już na trzeźwo i było "przecież to sie kupy nie trzyma". pewnego razu zrobiłęm też test z zagadkami logiczcnymi najpierw na trzeźwo a potem po skunie, ten sam test - i po skunie wyszło mi o 20 pkt mniej. gdyby efekt tego "innego myślenia" (nie kurwa mądrzejszego, debilu rastamanie, lecz po prostu - innego, alternatywnego = otępionego / zaburzonego) udało się uzyskać bez suchoty w mordzie, patologicznie wyostrzonych zmysłów i czucia, (w tym również bólu, nie polecam skurczu łydy po skunie xd) podwyższonej temperatury, szybszego bicia serca, permanentnego rozkojarzenia i ogromnego apetytu - to ok, paliłbym pewnie jakoś przy weekendzie, żeby doświadczyć czegoś ciekawego. a tak to jeden buch z lufy 2 razy do roku, nie chce mi się przez to przechodzić i jak ktoś potrafi ten specyfik twórczo wykrozysać i pisać po tym powieści to szanuję - ja najwięcej co zrobiłem to zapisywałem jedynie jakieś pojedyńcze pomysły, bo nie byłem w stanie po prostu siąść, skupić się i oddać pisaniu tak na serio, po tym gównie. wizerunek marihuany jest w popkulturze grubo przereklamowany, za gówniaka zupełnie inaczej sobie wyobrażałem tę używkę - taka jest prawda, a ci wieloletni palacze to są najczęściej skończeni kretyni co im gandża wypaliła zwoje mózgowe i nie potrafią sformułować prostej myśli.
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 10:21
autor: Rupert
Mądre słowa rodaka z okolic mego miasta oczywiście mowa o userze up ponieważ ta piosenka jest gorsza niż urodzenie się w patologicznej rodzinie
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 10:23
autor: many-s
Po usłyszeniu piosenek - jestem stanowczo na NIE chociaż przeważnie bronię Leosi.
Trawka oczywiście jestem na tak, jako zamiennik / inny wybór niż alkohol.
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 11:06
autor: yytr
Bardzo ładne podsumowanie 8na10
Mata i Leosia dwa przejarane zjeby, z takim wizerunkiem nie można przekonać społeczeństwa, że ta używka jest dobra. Bumelanci, którzy zostali wylosowani z puli innych zjarusów i karuzela młodych zombie nabiera rozpędu. Ale może faktycznie każdy musi sam przez to przejść i ewentualnie zamienić się w wolnego motyla lub zostać przejarana gąsienicą. Używka ta używana sporadycznie potrafi być nieporównywalnie piękna w porównaniu do tego jak była opisywana przez media na przestrzeni ostatnich lat, ale zarazem nieporównywalnie niebezpieczna powodując wegetacje i zanik rozumu, porównując do tego jak przedstawiają ją zwolennicy i "artyści".
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 11:10
autor: 8na10
Rupert pisze: ↑21 kwie 2022, 10:21
Mądre słowa rodaka z okolic mego miasta
dzięki Rupi
yytr pisze: ↑21 kwie 2022, 11:06
Ale może faktycznie każdy musi sam przez to przejść i ewentualnie zamienić się w wolnego motyla lub zostać przejarana gąsienicą.
piękne!
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 11:11
autor: badi
możecie się śmiać ale dzięki macie wróciłem do regularnego palonka skuna, dzięki SKUTE BOBO

Re: Mata
: 21 kwie 2022, 11:52
autor: Kalom
skute bobo + te dwa numery z młodą leokadią top3 jego utworów, ale to tylko świadczy o wcześniejszej jego twórczości
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 15:28
autor: aleksy
skuuuuute bobo to już jebany klasyk polskiego hiphopu
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 15:44
autor: benzoabuser
mi tam ta zwrotka w cisza sie podoba i wnosi wiecej niz te tryhardowanie na tej patomłodzieży
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 15:52
autor: Jiigsi
Joł... Okej... To jest tu na dole studio fandangonrekords,
A to jest budibajbajbastajpan fandangogang specialnie dla
Was zaraz powiem wam parę słów... Joł Okej,
Re: Mata
: 21 kwie 2022, 16:08
autor: sztyc
absurdalny post użytkownika 8na10, na każdego wpływa inaczej, a na podstawie rzekłbym nawet ekstremalnie niekorzystnego dowodu anegdotycznego w postaci siebie dezawuuje pozytywne działanie babki na obwody neuronalne innych ludzi