czesc to ja owoc znowu nagrałem jakiegoś psuedo hiphopa jak ktos chce fita to pewu ale to nie sa tanie rzeczy jak mawiał borixon hłe hłe
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 05 mar 2021, 15:36
autor: tylkoskill
zapraszam
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 08 mar 2021, 8:28
autor: segi
nowo otwarty kanał, gdzie będą lądowały nasze treningowe sesje w formule "piszemy i nagrywamy w jeden wieczór" prosto z Gdańskiej Oliwy.
ELO!
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 10 mar 2021, 19:49
autor: #1
Dis na użytkownika rakieta bo tak i chuj
Przy okazji konkursowy numer na slizgunie
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 11 mar 2021, 11:19
autor: nnmg84200
cd dostępne do kupienia na fizyku, jak ktoś chętny to zapraszam na pw
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 11 mar 2021, 20:32
autor: StudioSzafaTV
Kolejny tydzień i kolejny kawałek na kanale. Systematycznie będziemy wrzucać kolejne numery z albumu Wataha. Tym razem gościnną zwrotkę położył Maryj.
Ludzie, którzy są z nami od początku mogą go kojarzyć z ich wspólnego projektu pt. Alternatywa z 2010 roku.
Osoby zainteresowane zakupem fizycznej wersji albumu prosimy o kontakt za pośrednictwem fanpage lub na instagramie. Cena 30zł + wysyłka, która rozpocznie się od 15 kwietnia 2021 roku. ‼
Całość zrealizowana w IP Studio https://www.facebook.com/ipstudionagran
Sentino Sosa robi bity? Fajny jest on ten bit ale aż się prosi by jeszcze, jeszcze, jeszcze więcej z niego wyciągnąć! Nie jest źle ale ciśnij mocniej.
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 12 mar 2021, 21:12
autor: Stvinski
Zapraszam serdecznie do sprawdzenia utworu wraz z klipem pt. Złoty Podział, autorstwa moich serdecznych kolegów, tj. Wszystko Jasne & Rafała Kazika. Przy okazji zachęcam do odsłuchu pozostałych publikowanych przez nas rzeczy na kanale BLASK.
Siemanko, potrzebuje Waszej opinii aby zoptymalizować walkę z bezwzględnym algorytmem YouTube.
Czy takie intro zachęca Was do sprawdzenia całej płyty?
Pomińmy sytuacje w których ktoś ogólnie nie słucha starej szkoły, bo nie chodzi o to żeby kogoś przekonywać czy się przypodobać - robimy taką muzykę a nie inną.
Siłą rzeczy najbardziej zależy mi na opinii osób którzy lubią klasyczne rzeczy – boombap, gramofony… nadchodząca płytę Mielzkiego
Oczywiście każda obiektywna opinia będzie cenna.
Dziękuje, Pozdrawiam.
Hej, jakiś czas temu wydałem utwór, w którym łączę polski z rosyjskim. Jestem ciekaw waszej opinii zarówno kawałku jak i o takich makaronizmach. Tekst oraz bit powstały jednego dnia, tego samego dnia nagrałem kawałek.