Strona 36 z 97

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 25 lut 2021, 21:18
autor: mruwa

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 01 mar 2021, 12:20
autor: maricjr

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 03 mar 2021, 20:41
autor: StudioSzafaTV
Niebawem zatrzęsiemy - miastem i państwem ! ✌
https://youtu.be/WckCrKow5FE

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 04 mar 2021, 15:01
autor: FruitOffTheWall




czesc to ja owoc znowu nagrałem jakiegoś psuedo hiphopa jak ktos chce fita to pewu ale to nie sa tanie rzeczy jak mawiał borixon hłe hłe

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 05 mar 2021, 15:36
autor: tylkoskill


zapraszam

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 08 mar 2021, 8:28
autor: segi


nowo otwarty kanał, gdzie będą lądowały nasze treningowe sesje w formule "piszemy i nagrywamy w jeden wieczór" prosto z Gdańskiej Oliwy.
ELO!

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 10 mar 2021, 19:49
autor: #1


Dis na użytkownika rakieta bo tak i chuj
Przy okazji konkursowy numer na slizgunie

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 11 mar 2021, 11:19
autor: nnmg84200


cd dostępne do kupienia na fizyku, jak ktoś chętny to zapraszam na pw

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 11 mar 2021, 20:32
autor: StudioSzafaTV
Kolejny tydzień i kolejny kawałek na kanale. Systematycznie będziemy wrzucać kolejne numery z albumu Wataha. Tym razem gościnną zwrotkę położył Maryj. 🔥



⚡ Ludzie, którzy są z nami od początku mogą go kojarzyć z ich wspólnego projektu pt. Alternatywa z 2010 roku.



📌 Osoby zainteresowane zakupem fizycznej wersji albumu prosimy o kontakt za pośrednictwem fanpage lub na instagramie. Cena 30zł + wysyłka, która rozpocznie się od 15 kwietnia 2021 roku. ‼
Całość zrealizowana w IP Studio https://www.facebook.com/ipstudionagran

Mix/master: Ipkis
Muzyka: Klaxy Beats
https://www.youtube.com/watch?v=9rGugcqmYuI

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 12 mar 2021, 19:12
autor: opor1

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 12 mar 2021, 20:09
autor: ale_lejpa
Sentino Sosa robi bity? Fajny jest on ten bit ale aż się prosi by jeszcze, jeszcze, jeszcze więcej z niego wyciągnąć! Nie jest źle ale ciśnij mocniej. :cool:

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 12 mar 2021, 21:12
autor: Stvinski
Zapraszam serdecznie do sprawdzenia utworu wraz z klipem pt. Złoty Podział, autorstwa moich serdecznych kolegów, tj. Wszystko Jasne & Rafała Kazika. Przy okazji zachęcam do odsłuchu pozostałych publikowanych przez nas rzeczy na kanale BLASK.


Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 12 mar 2021, 21:23
autor: daveyo
Ruszyło głosowanie na najlepszego artystę Gold Cloud #3, głosujcie:
viewtopic.php?f=5&p=452425#p452425

a tutaj macie playlistę ze wszystkimi utworami:
https://www.youtube.com/watch?v=mncRBl7 ... SA&index=1

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 13 mar 2021, 2:01
autor: PSHINC
Siemanko, potrzebuje Waszej opinii aby zoptymalizować walkę z bezwzględnym algorytmem YouTube.

Czy takie intro zachęca Was do sprawdzenia całej płyty?
Pomińmy sytuacje w których ktoś ogólnie nie słucha starej szkoły, bo nie chodzi o to żeby kogoś przekonywać czy się przypodobać - robimy taką muzykę a nie inną.
Siłą rzeczy najbardziej zależy mi na opinii osób którzy lubią klasyczne rzeczy – boombap, gramofony… nadchodząca płytę Mielzkiego
Oczywiście każda obiektywna opinia będzie cenna.
Dziękuje, Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=71lm56Io1S8

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 13 mar 2021, 9:50
autor: AudycjaSpecjalna
Dzień dobry
Forumowiczki i forumowicze

nowa EP-ka w Internetach


Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 13 mar 2021, 20:47
autor: llllllllll
]

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 13 mar 2021, 21:15
autor: opor1

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 14 mar 2021, 0:13
autor: camzat
tylkoskill pisze: 05 mar 2021, 15:36

zapraszam
Co to za instrumental ?

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 14 mar 2021, 22:09
autor: opor1
ssss

Re: Tu wrzucajcie wasze tracki

: 15 mar 2021, 9:50
autor: Fryzjer
Hej, jakiś czas temu wydałem utwór, w którym łączę polski z rosyjskim. Jestem ciekaw waszej opinii zarówno kawałku jak i o takich makaronizmach. Tekst oraz bit powstały jednego dnia, tego samego dnia nagrałem kawałek.



Pozdro wszystkim!