Am I actually the strongest jest w kurwę nudny, nie warto
Re: Anime - normiki out
: 08 lis 2023, 19:02
autor: Piters
Z tego sezonu na bank polecam Sousou no Frieren zdecydowanie, Shangri-La Frontier też spoko
Musze sie zebrac żeby te AOT obejrzec, nie mam motywacji po mandze
Re: Anime - normiki out
: 15 lis 2023, 23:19
autor: Hazardzista
Finał AoT spoko, na pewno nie zepsuł całości, już bardziej odbiór ostatniego sezonu zepsuło ciągniecie 30 odcinków przez ponad 3 lata, no ale całe show topka anime zdecydowanie.
Netflix wraz z WIT Studio robią remake One Piece'a Latami myślałem, że to by było zajebiste, ale nie spodziewałem się, że puszcza jeszcze podczas wychodzenia oryginału
Nowy trailer Kaiju no. 8, bedzie na wiosne 2024. Animacja wydaje sie supcio, jak sciezka dzwiekowa bedzie taka mocna jak na pierwszym trailerze to mysle ze to bedzie klasyk Ciekawe tylko jak ogarna to ze manga bardzo wolno idzie do przodu, oby nie zapchali fillerami tylko nwm na jakies sezony podzielili czy cos w tym stylu, bo jak bedzie za duzo zapychaczy to potencjal bedzie zmarnowany
Jest i pierwszy odcinek, i jak dawno nie ogladalem nic z anime to te postaram sie ogladac regularnie zeby sobie przypomniec fabule, polecam sie zapoznac bo to bedzie kiedys klasyk shonenow
Re: Anime - normiki out
: 15 kwie 2024, 21:44
autor: #23
Po pierwszym odcinku dobrze się zapowiada.
Re: Anime - normiki out
: 17 kwie 2024, 17:01
autor: Hazardzista
Bardzo dobry pierwszy odcinek tego Kaiju, na pewno będę sprawdzał.
Ze świeżych rzeczy, Sousou no Frieren przepiękna bajka, dawno nie było anime na tym poziomie.
Od siebie jeszcze Kusuriya no Hitorigoto polecam no i dla równowagi nowy sezon Kingdom.
Re: Anime - normiki out
: 17 kwie 2024, 17:50
autor: suitup
a ja sobie w tamtym tygodniu zaczalem znowu przygode z Gonem i Killua
wlasnie Gon rozjebal Pitou
Re: Anime - normiki out
: 17 kwie 2024, 18:11
autor: Kalom
Hazardzista pisze: ↑17 kwie 2024, 17:01
Ze świeżych rzeczy, Sousou no Frieren przepiękna bajka, dawno nie było anime na tym poziomie.
Od siebie jeszcze Kusuriya no Hitorigoto polecam
podbijam oba, chociaż zielara zaczęła mnie trochę nudzić w połowie sezonu
za to frieren z miejsca jedno z moich ulubionych anime
Frieren props wiadomo. Te Kajiu jakos mi nie podeszło szczerze mowiac, ale widzac propsy do mangi to poogladam na pewno trochę
Ninja Kamui (chyba na hbo jest) całkiem spoko było na początku, ale troche sie zamula pod koniec
Plus na netflixie Dungeon Meshi też mega spoko, chociaż wkręciłem się dopiero od 6 odcinka