Strona 35 z 36
Re: PRO8L3M
: 03 kwie 2026, 10:53
autor: E-42
Na gifie 200% prawdy nawijał akurat
Też spodziewałem się czegoś gorszego swoją drogą, nie wiem jeszcze czy chce mi się słuchać drugi raz, ale szanse są
Re: PRO8L3M
: 03 kwie 2026, 10:58
autor: gods bidness
Najgorsza płyta problem to proxlem, fight club nie była taka zła. A ex umbrella w ogóle dobra
Re: PRO8L3M
: 03 kwie 2026, 11:28
autor: eddy_wata
W komentarzach revive problemu suflowany „feat z ROW BABICZE i teraz to wrucil stary prolem

„
Re: PRO8L3M
: 03 kwie 2026, 14:09
autor: Pomiot_Liryczny
kurwa dobre to jest, a spadek zespołu pro8l3m jest po Widmie bo ground zero i Widmo mimo zapychaczy ma masę świetnych kawałków, art brut 2 w zasadzie chuj wie po co powstał a fight club był średni głównie przez featy
Re: PRO8L3M
: 03 kwie 2026, 16:07
autor: bcn
kaczuholek pisze: ↑02 kwie 2026, 23:31
imo peak formy problemu był 2016-2019.
na pewno peak steeza, ale tak w sumie od c30 do widma mieli zajebisty run i poza masa przypalowych wersow czy zwrotek jak w tori black to nwm jak mozna hejtowac te plyty
Re: PRO8L3M
: 04 kwie 2026, 11:39
autor: moody
imo art brut 2 to byla jeszcze naprawde spoko plyta
no ale samym nadaniem jej takiego tytulu juz zmniejszyli szanse na dobry odbior wsrod niektorych, chcemy czy nie chcemy tak to dziala
Re: PRO8L3M
: 04 kwie 2026, 13:30
autor: oKulTywowany
Oskar na tym klipie najbardziej polska morda i polski fryz
Sam remix top w zalewie newschoolu karczek sie buja

Re: PRO8L3M
: 20 maja 2026, 12:58
autor: Megidox
Kurwa co za kasztan nagrany na męskie stękanie....kazik jak uslyszal to pewnie wykuł sobie uszy
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 10:14
autor: gods bidness
Ja pierdole jeszcze tych brakowalo
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 13:21
autor: firma
od 3 plyt czy 4 sprawdzam raz i klikam "nie interesuje mnie" zevy czasem z losowych nie polecialo w przyszlosci, w rankingu regresu mogliby smialo dublowac rywali
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 14:42
autor: kapper1
dajcie se spokój
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 14:43
autor: ART
nowy pro8l3m to święto

czekam z ręką wiadomo gdzie
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 16:33
autor: KILLIE
od widmo mam miekkiego na kazdy news o czyms nowym, ide sobie posluchac c30 z cdka
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 16:35
autor: Dzonson
Ostatnio sobie wróciłem do Art Brut oraz c30 i o ile Art Brut przetrwał wg mnie próbę czasu i dalej tego dobrze posłuchać, tak pierwsza epka wg mnie straciła. Tekstowo jeszcze nie było tak dobrze, a i produkcyjnie się zestarzała. Nie porównuje produkcji do pętli z AB, tylko po prostu. Te bity już nie brzmią tak dobrze jak wtedy.
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 16:38
autor: Burak
Ja mam na odwrót, częściej wracam do c30-c39 (który uważam za lepszy projekt) niż do art brutu
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 19:55
autor: BublOner
zdecydowanie c30>art brut. uwielbiam te letnie tematy i lajtowe biciki. taki rap ziomka z klatki który potrafi fajnie w słowa obrać najprostsze rzeczy. mam sentyment do tego projektu mimo niechęci do zespołu
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 20:15
autor: firma
u mnie art brut > c30 > pro8l3m > ground zero , pozostałych nie słucham jak już to wracam tylko do tych
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 20:17
autor: KILLIE
podbijam @firma odkad wyszlo widmo coraz mniej jaram sie produkcjami,bo 2-3 dobre tracki na plyte to zdecydowanie za malo
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 20:22
autor: firma
zapomnialem o hacked by ghost czy jakos tak, ale tam to nie wracam wogle
Re: PRO8L3M
: 14 cze 2026, 20:28
autor: Dzonson
Jak sobie przypomnę Tori Black albo 200% Prawdy to jednak trochę cringe