Strona 35 z 36

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 7:32
autor: jogi
Zawadiacko wypięte biodra i machanie łapką w okolicach genitalnych - Sokół Masturbator.

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 12:58
autor: yaml
yaml pisze: wczoraj, 1:10 koncertem Norbiego na Dniach Pułtuska

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 13:04
autor: starydobryhiphop
Aż musiałem coś napisać po kilku miesiącach nie odzywania - serio!? Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś? Czy coś tu jest nie tak czy to ja nic nie rozumiem?

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 14:01
autor: chaya
To wideo nie jest przypadkiem z występu gościnnego u Podsiadła?

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 15:14
autor: marmolad_k2
starydobryhiphop pisze: wczoraj, 13:04 Ludzie wydają po 300 zł za osobę za koncert i dostają takie coś?
A na Norbiego przyszli za darmo! Swoją drogą zajebisty hypeman :bowdown:

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 15:23
autor: starydobryhiphop
mówcie co chcecie zaangażowanie norbiego, radość z grania (nawet jeśli udawana za hajs)... no pewni ludzie mogliby się tutaj klasy uczyć :)

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 15:30
autor: eddy_wata
so-not-cool

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 15:39
autor: igorzastyy
Wolałbym pójść na koncert Norbiego niż Sokoła, bo rapowania mogę sobie posłuchać w domu, a dobrą zabawę zapewni mi Norbi

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 15:41
autor: 2rzyn
Bez kitu porownujac te 2 video to nie wiem jakim trzeba byc odklejencem zeby wybrac sie na sokola

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 15:47
autor: Czyszy
"Lepszy wróbel w garści niż Sokół - W Aucie"
-Opus Magnum

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 16:05
autor: igorzastyy
Lepszy Sokół w garści niż Michał Szpak na dachu

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 16:12
autor: starydobryhiphop
wciaż lepszy robin w półtusku ;) (kto skuma ornitologiczno-lingwistyczno-anglosaski żarcik to pjona)

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 20:16
autor: deftone
Mało jest w polskim mainstreamie raperów którzy mogą tak otwarcie pluć na fanów czy to w komentarzach na social-mediach, czy to odmawiając głupiej rozmowy po koncercie, a fanbaza i tak będzie idealizowała swojego bożka

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 21:34
autor: Karkovsky
Z jednej strony świetne teksty, mocny wokal,niezła dyskografja. Z drugiej strony jeden z największych kasztanów i farmazonów na tej scenie

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 22:42
autor: oooizneb
nie chcial ale musial pan narrator praprawnuk wyspiańskiego…

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 23:10
autor: berlin
Sokół słyszał się tylko z przodu, a nie z odsłuchów. Dzwiękowiec znów spierdolił robotę.

Re: Sokół

: 24 cze 2026, 23:54
autor: oooizneb
uważaj na cwaniaka

Re: Sokół

: 25 cze 2026, 0:05
autor: georgefloyd
Po Norbim naprawdę widać, że to lubi. Wie, że nie jest jakąś super gwiazdą. Stara się, brzmi naprawdę dobrze jak na warunki „raperskie?”. Osobiście wolałbym pójść na Norbiego niż na Sokoła. Idzie się uśmiechnąć przy tym pierwszym.

Re: Sokół

: 25 cze 2026, 0:18
autor: oooizneb
Norbi to legenda. Sokół co najwyrzej pozer.

Re: Sokół

: 25 cze 2026, 6:22
autor: TrifeLife
Mam problem z Sokołem - z jednej strony niby inteligentny koleś, ale tu się zachował jak Eldo u Reda.
Zamiast łeb spuścić na koniec to się prężył jak paw w Łazienkach, a ten występ nie aspiruje nawet do karykatury rapu.

Ale jak się przyjrzeć to takie zachowania mu towarzyszą od początku kariery - innym cisnął od statystów, a sam nie ma swojego zdania na żaden temat i najwyraźniej łyka wszystko, co mu w TVP Info powiedzą.