Re: Anime - normiki out
: 01 lip 2023, 20:52
Jigokuraku, 13 odcinków.
Po miesięcznej rekonwalescencji stan mojego zdrowia znacznie się poprawił, więc nie wykluczam, że spróbuję jeszcze wrócić do wydawania anime po polsku i prowadzenia Twojej Małej Japonii (choć może nie na taką skalę, jak dotychczas). Niestety mam poważne powikłania po odkleszczowej boreliozie, z czego wynikała moja gwałtowna decyzja o zakończeniu projektu (do tego doszły nieustanne problemy ze stroną, co dodatkowo było ogromnym obciążeniem i przelało czarę goryczy). Na razie zostawiam wszystko w aktualnym stanie, więc strona będzie cały czas dostępna. Na początek postaram się wydać cztery odcinki Naruto we wrześniu i zobaczę, jak będzie reagował organizm na dodatkowe obciążenie. Jeśli wszystko będzie w porządku, będę chciał przynajmniej dokończyć wydawanie rozpoczętych serii. Trzymajcie kciuki. Obym musiał odłożyć wymarzony wyjazd do Japonii na emeryturę.
https://anilist.co/home korzystam. Bardzo ładne i przejrzyste imo.Hazardzista pisze: ↑30 cze 2023, 20:53
Zresztą linki z polskimi napisami ogarnąć to najmniejszy problem, macie coś lepszego do researchu anime niż https://myanimelist.net ?
to seinen, ale bohater też trenuje. Sam nie obejrzalem wszystkiego jeszcze, ale Berserk z 1997 roku to może coś czego szukaszkoniec pisze: ↑01 lip 2023, 16:15 siema animowe świry kiedyś chyba prosiłem o rekomendacje anime dla laika ale nie mogę tego znaleźć więc zapytam raz jeszcze bo na pewno wtedy kilka sprawdziłem i mi się spodobały
generalnie szukam shonenów gdzie postacie mają jakieś fajne moce nadprzyrodzone, najlepiej jakby był rozbudowany świat z jakąś mitologią, bogami itp. dodatkowe plusy za jakieś fajne ploty ze zwrotami akcji no i fajnie jakby było dużo odcinków i jakby postaci jakoś odkrywały te tajemnice świata, lubię motyw gdzie główny bohater trenuje i ma motywacje żeby stać się silniejszym, robienie kurwy z logiki mi mocno nie przeszkadza więc jakieś op moce też mogą być, raczej nie chcę sci-fi chyba że jako element poboczny do jakichś nadprzyrodzonych mocy
Widziałem naruto, dragon balla, bleach, fullmetal alchemist, attack on titan, hunter x hunter, demon slayer, black clover, code geass, death note, one punch man, jujutsu kaisen, to anime cb77
z tych co widziałem to najbardziej mi się podobał fullmetall, attack on titan, hxh, naruto, demon slayer i ostatnio black clover(tutaj postaci jakoś wyjątkowo dużo postaci polubiłem)
one piece widziałem 1 odcinek i może kiedyś się wezmę ale jakoś fantazja typu piraci jest dla mnie meh