Strona 35 z 54

Re: Anime - normiki out

: 01 lip 2023, 20:52
autor: bania
Jigokuraku, 13 odcinków.

Re: Anime - normiki out

: 02 lip 2023, 20:40
autor: Hazardzista
Willxc pisze: 01 lip 2023, 20:37 Tak btw. vinland saga sezon drugi :bowdown:
Podbijam, bardzo dobry sezon, kontrast między dwoma sezonami robi robotę.

Re: Anime - normiki out

: 16 lip 2023, 1:15
autor: Jaayu
Jiigsi pisze: 30 cze 2023, 20:05 jak umiecie angielski polecam jednak zoro.to, bo komfort oglądania nieporównywalny ze skipowaniem intra
już zbanowane :( ma ktoś jakieś englisz strony do oglądania animu? szkoda mi "wbijam" w huj mam nadzieje ze to jakos ogarna

Re: Anime - normiki out

: 16 lip 2023, 10:02
autor: zlewam
9anime

Re: Anime - normiki out

: 16 lip 2023, 19:57
autor: Jaayu
sztos dziękuję bardzo

Re: Anime - normiki out

: 17 lip 2023, 12:21
autor: Jiigsi
Też na 9anime się przeniosłem

Chłopaki z zoro.to chyba się na kaido.to przynieśli, ale chuj wie szczerze

Re: Anime - normiki out

: 08 sie 2023, 0:45
autor: bronek


Nowy trailer Kaiju no. 8, bedzie na wiosne 2024. Animacja wydaje sie supcio, jak sciezka dzwiekowa bedzie taka mocna jak na pierwszym trailerze to mysle ze to bedzie klasyk :bowdown: Ciekawe tylko jak ogarna to ze manga bardzo wolno idzie do przodu, oby nie zapchali fillerami tylko nwm na jakies sezony podzielili czy cos w tym stylu, bo jak bedzie za duzo zapychaczy to potencjal bedzie zmarnowany :confused:

Re: Anime - normiki out

: 17 sie 2023, 15:03
autor: Piters
wbijam sie jednak nie zawija

chyba
Po miesięcznej rekonwalescencji stan mojego zdrowia znacznie się poprawił, więc nie wykluczam, że spróbuję jeszcze wrócić do wydawania anime po polsku i prowadzenia Twojej Małej Japonii (choć może nie na taką skalę, jak dotychczas). Niestety mam poważne powikłania po odkleszczowej boreliozie, z czego wynikała moja gwałtowna decyzja o zakończeniu projektu (do tego doszły nieustanne problemy ze stroną, co dodatkowo było ogromnym obciążeniem i przelało czarę goryczy). Na razie zostawiam wszystko w aktualnym stanie, więc strona będzie cały czas dostępna. Na początek postaram się wydać cztery odcinki Naruto we wrześniu i zobaczę, jak będzie reagował organizm na dodatkowe obciążenie. Jeśli wszystko będzie w porządku, będę chciał przynajmniej dokończyć wydawanie rozpoczętych serii. Trzymajcie kciuki. Obym musiał odłożyć wymarzony wyjazd do Japonii na emeryturę :).

Re: Anime - normiki out

: 15 wrz 2023, 14:57
autor: ToMojaStaraKsywka
Hazardzista pisze: 30 cze 2023, 20:53
Zresztą linki z polskimi napisami ogarnąć to najmniejszy problem, macie coś lepszego do researchu anime niż https://myanimelist.net ?
https://anilist.co/home korzystam. Bardzo ładne i przejrzyste imo.

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
koniec pisze: 01 lip 2023, 16:15 siema animowe świry kiedyś chyba prosiłem o rekomendacje anime dla laika ale nie mogę tego znaleźć więc zapytam raz jeszcze bo na pewno wtedy kilka sprawdziłem i mi się spodobały

generalnie szukam shonenów gdzie postacie mają jakieś fajne moce nadprzyrodzone, najlepiej jakby był rozbudowany świat z jakąś mitologią, bogami itp. dodatkowe plusy za jakieś fajne ploty ze zwrotami akcji no i fajnie jakby było dużo odcinków i jakby postaci jakoś odkrywały te tajemnice świata, lubię motyw gdzie główny bohater trenuje i ma motywacje żeby stać się silniejszym, robienie kurwy z logiki mi mocno nie przeszkadza więc jakieś op moce też mogą być, raczej nie chcę sci-fi chyba że jako element poboczny do jakichś nadprzyrodzonych mocy

Widziałem naruto, dragon balla, bleach, fullmetal alchemist, attack on titan, hunter x hunter, demon slayer, black clover, code geass, death note, one punch man, jujutsu kaisen, to anime cb77

z tych co widziałem to najbardziej mi się podobał fullmetall, attack on titan, hxh, naruto, demon slayer i ostatnio black clover(tutaj postaci jakoś wyjątkowo dużo postaci polubiłem)

one piece widziałem 1 odcinek i może kiedyś się wezmę ale jakoś fantazja typu piraci jest dla mnie meh
to seinen, ale bohater też trenuje. Sam nie obejrzalem wszystkiego jeszcze, ale Berserk z 1997 roku to może coś czego szukasz

Re: Anime - normiki out

: 15 wrz 2023, 17:54
autor: Rupert
elo jujutsu kaisen dobre ogladajcie to

Re: Anime - normiki out

: 19 wrz 2023, 14:33
autor: CeHaTeHaCe
elo mushoku teisen dobre oglądajcie to

Re: Anime - normiki out

: 19 wrz 2023, 14:42
autor: Piters
ten sezon akurat zamuła

Re: Anime - normiki out

: 19 wrz 2023, 14:54
autor: poziomki
Lecę z one piece i attack on titan obecnie

Re: Anime - normiki out

: 09 paź 2023, 10:06
autor: Kalom
nowy sezon spy x family się zaczął

Re: Anime - normiki out

: 11 paź 2023, 9:05
autor: Jiigsi
frieren polecam wam wszystkim serdecznie z sezonu obecnego

Re: Anime - normiki out

: 11 paź 2023, 12:53
autor: ToMojaStaraKsywka
Oglądał ktoś castlevania nocturne? Jak wrażenia?

Re: Anime - normiki out

: 14 paź 2023, 0:47
autor: suitup
kiedy sie konczy 4 sezon AoT?
moze czas najwyzszy zeby zaczac od poczatku zeby akurat na final zdazyc

Re: Anime - normiki out

: 14 paź 2023, 8:26
autor: Kalom
5 listopada o ile nic się nie opóźni albo nie przełożą czegoś

Re: Anime - normiki out

: 14 paź 2023, 18:07
autor: Willxc
Gdzie oglądacie jujutsu kaisen? CDA tylko?

Re: Anime - normiki out

: 14 paź 2023, 18:14
autor: Rupert