kapper1 pisze: ↑13 sty 2025, 14:40
Szkoda, że Osaka przeszła, niech już wypierdala i pisze na socialach, że to przez kibiców, pogodę, niezawiązaną sznurówkę i złą aurę.
no i chuj, dzisiaj pogoniła piękną muszkową
Dodano po 46 minutach 14 sekundach:
badosa wygląda jak pierwszorzędna karyna
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 14:08
autor: kapper1
2do5 pisze: ↑15 sty 2025, 12:57
no i chuj, dzisiaj pogoniła piękną muszkową
martwi mnie to.
Raducanu mnie mniej wkurwia, bo chociaż jest naburmuszona, ale też sympatyczna. Osace bym kupił bilet bez powrotu na punkt nemo.
może chociaż z chadem przy boku łatwiej było wytrzymać na rodzinnych obiadkach
Spoiler
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 14:24
autor: kapper1
Stefanos Tsitsipas nabija się z Pauli Badosy. "Nie jest to zbyt miłe"
Para wybrała się do Monako, a wyjazd relacjonuje w mediach społecznościowych. A Tsitsipas mocno zaskoczył słowami o ukochanej. - Paula jak zawsze jest głodna, więc zacząłem ją nazywać hipopotamem - powiedział na nagraniu wykonanym w trakcie spaceru. - Chcę, żebyś stała się szczuplejsza. To miły sposób, żeby to wyrazić - dodał.
Później tenisista opublikował nagrania z restauracji. - Zamówię wszystko z karty. Jestem spocona i zmęczona, umieram z głodu - powiedziała Badosa. - Możesz zjeść tyle, ile chcesz. Mówię ci to, bo potem będzie mnóstwo chodzenia - odparł Tsitsipas. - Dziewczyny, czy to jest w porządku? Proszę, pomóżcie mi - odpowiedziała tenisistka.
Cicipas tam króciutko trzymał
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 17:15
autor: f0rsaken
stary mu pewnie takie teksty doradza
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:21
autor: Bisclavret
Barelli się dzisiaj włączył Ronaldinho
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:29
autor: ebismolarek
Ja pierdole co oni odpierdalają
Dodano po 34 sekundach:
Już z 3-0 dla Barcy powinno być
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:33
autor: stranger
Sterling to jest jakiś wrak a nie piłkarz. Okropny zjazd
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:33
autor: f0rsaken
z freakowych rzeczy dzisiaj
Lyon, Strasburg i PSG podejmują francuskich piątoligowców w pucharze
Lyon wyjebał się na karnych, Strasburg uratował się na karnych, PSG przegrywa 0-1
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:34
autor: scam_sakawa
Polska -1 z Niemcami, jazda kurwa
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:36
autor: 2do5
już ciężary
Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
no niestety, zesrało się totalnie
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:41
autor: FLoo
No tam różnego to nie było
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:42
autor: scam_sakawa
1/5 z karnych no to chuj będzie, a nie MŚ
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:45
autor: FLoo
Ale ręcznik
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:46
autor: rozklad_gaussa
najpierw w rozegraniu sie gubil, teraz po palcach
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 21:59
autor: 2do5
scam_sakawa pisze: ↑15 sty 2025, 21:42
1/5 z karnych no to chuj będzie, a nie MŚ
zrobili z wilka mvp 2 połowy, już się bawią niemcy
Dodano po 5 minutach :
porzucane to teraz arsenale
Re: Livescore 2115
: 15 sty 2025, 22:24
autor: rozklad_gaussa
zabawny ten mecz, arsenal nieporadny w ataku, totki w obronie i jeszcze ten poddymiacz na bramce