Strona 3320 z 4233

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 11:45
autor: 2do5
ten typ mensik

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 11:57
autor: jacek
brawo panie Mensik, zasłużenie

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 12:03
autor: scam_sakawa
I Vukic ma meczową z Kordą

e: Korda out

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 12:11
autor: 2do5
kapper1 pisze: 13 sty 2025, 14:40 Szkoda, że Osaka przeszła, niech już wypierdala i pisze na socialach, że to przez kibiców, pogodę, niezawiązaną sznurówkę i złą aurę.
no i chuj, dzisiaj pogoniła piękną muszkową

Dodano po 46 minutach 14 sekundach:
badosa wygląda jak pierwszorzędna karyna

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 14:08
autor: kapper1
2do5 pisze: 15 sty 2025, 12:57 no i chuj, dzisiaj pogoniła piękną muszkową
martwi mnie to.
Raducanu mnie mniej wkurwia, bo chociaż jest naburmuszona, ale też sympatyczna. Osace bym kupił bilet bez powrotu na punkt nemo.

2do5 pisze: 15 sty 2025, 12:57 badosa wygląda jak pierwszorzędna karyna
Spoiler
Obrazek
A Djoko sobie oddaje po seciku randomom :lol:

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 14:19
autor: 2do5
może chociaż z chadem przy boku łatwiej było wytrzymać na rodzinnych obiadkach
Spoiler

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 14:24
autor: kapper1
Stefanos Tsitsipas nabija się z Pauli Badosy. "Nie jest to zbyt miłe"
Para wybrała się do Monako, a wyjazd relacjonuje w mediach społecznościowych. A Tsitsipas mocno zaskoczył słowami o ukochanej. - Paula jak zawsze jest głodna, więc zacząłem ją nazywać hipopotamem - powiedział na nagraniu wykonanym w trakcie spaceru. - Chcę, żebyś stała się szczuplejsza. To miły sposób, żeby to wyrazić - dodał.

Później tenisista opublikował nagrania z restauracji. - Zamówię wszystko z karty. Jestem spocona i zmęczona, umieram z głodu - powiedziała Badosa. - Możesz zjeść tyle, ile chcesz. Mówię ci to, bo potem będzie mnóstwo chodzenia - odparł Tsitsipas. - Dziewczyny, czy to jest w porządku? Proszę, pomóżcie mi - odpowiedziała tenisistka.
Cicipas tam króciutko trzymał

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 17:15
autor: f0rsaken
stary mu pewnie takie teksty doradza

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:21
autor: Bisclavret
Barelli się dzisiaj włączył Ronaldinho

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:29
autor: ebismolarek
Ja pierdole co oni odpierdalają

Dodano po 34 sekundach:
Już z 3-0 dla Barcy powinno być

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:33
autor: stranger
Sterling to jest jakiś wrak a nie piłkarz. Okropny zjazd

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:33
autor: f0rsaken
z freakowych rzeczy dzisiaj
Lyon, Strasburg i PSG podejmują francuskich piątoligowców w pucharze
Lyon wyjebał się na karnych, Strasburg uratował się na karnych, PSG przegrywa 0-1 :lol: :lol:

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:34
autor: scam_sakawa
Polska -1 z Niemcami, jazda kurwa

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:36
autor: 2do5
już ciężary

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
no niestety, zesrało się totalnie

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:41
autor: FLoo
No tam różnego to nie było

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:42
autor: scam_sakawa
1/5 z karnych no to chuj będzie, a nie MŚ

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:45
autor: FLoo
Ale ręcznik

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:46
autor: rozklad_gaussa
najpierw w rozegraniu sie gubil, teraz po palcach

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 21:59
autor: 2do5
scam_sakawa pisze: 15 sty 2025, 21:42 1/5 z karnych no to chuj będzie, a nie MŚ
zrobili z wilka mvp 2 połowy, już się bawią niemcy

Dodano po 5 minutach :
porzucane to teraz arsenale

Re: Livescore 2115

: 15 sty 2025, 22:24
autor: rozklad_gaussa
zabawny ten mecz, arsenal nieporadny w ataku, totki w obronie i jeszcze ten poddymiacz na bramce