Livescore 2115

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8543
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Livescore 2115

Post autor: 2do5 »

ten typ mensik
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
jacek
Posty: 716
Rejestracja: 28 mar 2020, 11:52

Re: Livescore 2115

Post autor: jacek »

brawo panie Mensik, zasłużenie
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Livescore 2115

Post autor: scam_sakawa »

I Vukic ma meczową z Kordą

e: Korda out
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8543
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Livescore 2115

Post autor: 2do5 »

kapper1 pisze: 13 sty 2025, 14:40 Szkoda, że Osaka przeszła, niech już wypierdala i pisze na socialach, że to przez kibiców, pogodę, niezawiązaną sznurówkę i złą aurę.
no i chuj, dzisiaj pogoniła piękną muszkową

Dodano po 46 minutach 14 sekundach:
badosa wygląda jak pierwszorzędna karyna
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3693
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Livescore 2115

Post autor: kapper1 »

2do5 pisze: 15 sty 2025, 12:57 no i chuj, dzisiaj pogoniła piękną muszkową
martwi mnie to.
Raducanu mnie mniej wkurwia, bo chociaż jest naburmuszona, ale też sympatyczna. Osace bym kupił bilet bez powrotu na punkt nemo.

2do5 pisze: 15 sty 2025, 12:57 badosa wygląda jak pierwszorzędna karyna
Spoiler
Obrazek
A Djoko sobie oddaje po seciku randomom :lol:
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8543
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Livescore 2115

Post autor: 2do5 »

może chociaż z chadem przy boku łatwiej było wytrzymać na rodzinnych obiadkach
Spoiler
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3693
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Livescore 2115

Post autor: kapper1 »

Stefanos Tsitsipas nabija się z Pauli Badosy. "Nie jest to zbyt miłe"
Para wybrała się do Monako, a wyjazd relacjonuje w mediach społecznościowych. A Tsitsipas mocno zaskoczył słowami o ukochanej. - Paula jak zawsze jest głodna, więc zacząłem ją nazywać hipopotamem - powiedział na nagraniu wykonanym w trakcie spaceru. - Chcę, żebyś stała się szczuplejsza. To miły sposób, żeby to wyrazić - dodał.

Później tenisista opublikował nagrania z restauracji. - Zamówię wszystko z karty. Jestem spocona i zmęczona, umieram z głodu - powiedziała Badosa. - Możesz zjeść tyle, ile chcesz. Mówię ci to, bo potem będzie mnóstwo chodzenia - odparł Tsitsipas. - Dziewczyny, czy to jest w porządku? Proszę, pomóżcie mi - odpowiedziała tenisistka.
Cicipas tam króciutko trzymał
Awatar użytkownika
f0rsaken
Posty: 1070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:39
Lokalizacja: wm

Re: Livescore 2115

Post autor: f0rsaken »

stary mu pewnie takie teksty doradza
6
Obrazek
lygrys pisze: 04 lis 2023, 14:29zawszę piszę tak by nie było przypału.
Bisclavret
Posty: 5533
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Livescore 2115

Post autor: Bisclavret »

Barelli się dzisiaj włączył Ronaldinho
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8487
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Livescore 2115

Post autor: ebismolarek »

Ja pierdole co oni odpierdalają

Dodano po 34 sekundach:
Już z 3-0 dla Barcy powinno być
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1526
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Livescore 2115

Post autor: stranger »

Sterling to jest jakiś wrak a nie piłkarz. Okropny zjazd
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
f0rsaken
Posty: 1070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:39
Lokalizacja: wm

Re: Livescore 2115

Post autor: f0rsaken »

z freakowych rzeczy dzisiaj
Lyon, Strasburg i PSG podejmują francuskich piątoligowców w pucharze
Lyon wyjebał się na karnych, Strasburg uratował się na karnych, PSG przegrywa 0-1 :lol: :lol:
6
Obrazek
lygrys pisze: 04 lis 2023, 14:29zawszę piszę tak by nie było przypału.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Livescore 2115

Post autor: scam_sakawa »

Polska -1 z Niemcami, jazda kurwa
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8543
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Livescore 2115

Post autor: 2do5 »

już ciężary

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
no niestety, zesrało się totalnie
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14757
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Livescore 2115

Post autor: FLoo »

No tam różnego to nie było
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Livescore 2115

Post autor: scam_sakawa »

1/5 z karnych no to chuj będzie, a nie MŚ
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14757
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Livescore 2115

Post autor: FLoo »

Ale ręcznik
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3409
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Livescore 2115

Post autor: rozklad_gaussa »

najpierw w rozegraniu sie gubil, teraz po palcach
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8543
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Livescore 2115

Post autor: 2do5 »

scam_sakawa pisze: 15 sty 2025, 21:42 1/5 z karnych no to chuj będzie, a nie MŚ
zrobili z wilka mvp 2 połowy, już się bawią niemcy

Dodano po 5 minutach :
porzucane to teraz arsenale
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3409
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Livescore 2115

Post autor: rozklad_gaussa »

zabawny ten mecz, arsenal nieporadny w ataku, totki w obronie i jeszcze ten poddymiacz na bramce
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
ODPOWIEDZ