maricjr - spoko ten 1 numer jest , fajny luz, ale dałbym ciut głosniej wokal , a sciszył troche bass
wydajesz sie spoko mordą pozdro
edit: ten drugi numer w sumie tez wchodzi
a tu cos odemnie:
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 17 sty 2021, 19:17
autor: VVz
Cześć. Zapraszam do sprawdzenia mojego kawałka "Miasto miliardów neuronów", do którego powstał teledysk oraz płyty o tym tytule.
Na zachęte dodam, że @Jose umieścił mój krążek w swoim MiniBoosterze (za co jeszcze raz ogromne dzięki ).
Teledysk:
Płyta:
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 18 sty 2021, 0:00
autor: mruwa
elo, z ziomami wyszedl track
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 19 sty 2021, 21:26
autor: Starc
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 19 sty 2021, 21:38
autor: daveyo
Jeżeli ktoś chciałby się sprawdzić, to zapraszam do nagrania kawałka na 3 edycję Gold Cloud: viewtopic.php?f=5&t=7172
Joł joł jest jakiś potężny raper tutaj, który chciałby rzucić track u mnie na kanale? W podpisie link do strony
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
: 27 sty 2021, 17:02
autor: Jasek
@maricjr git to nawet, strup tylko nie siada. Reszte o kant chuj z tą pospinaną sztampą można obić,
e jeszcze w sumie tam od mruwy ten co sie wpierdala troche po minucie oke leci, ale ten 3:33 to sie wczuwa jak penx a w dodatku glos ma filipka,