Strona 33 z 37
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 18 sty 2021, 11:27
autor: #1
A co z winylami? Chyba zamówiłem sto lat temu i zapomniałem że zamówiłem (chyba zamówiłem)
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 18 sty 2021, 14:31
autor: solorz
pod koniec miesiąca mają być
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 18 sty 2021, 23:46
autor: GdzieJestHajs
Aż się zarejestrowałem, żeby się wyrzygać. Wersja bez remixów to taki szit, że głowa mała. Druk fatalny, ciemny, nieczytelny, pudełko rozwala się w rękach. Ktoś przytulił 4 dyszki i się cieszy. Trochę płyt mam i takiego czegoś nie dostałem nigdy.
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 18 sty 2021, 23:53
autor: Krynew
Jongmen czy to Ty?
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 19 sty 2021, 19:40
autor: SiNi
Gdzieś jeszcze można kupić wersję z remixami? Niby tutaj jest dostępna limitka
https://lajka.co/p/bestseller---eis---g ... )-preorder , ale kontakt zerowy i dość dziwna wysyłka bo po 1,23 zl zna ktoś tę stronkę? xd
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 19 sty 2021, 20:00
autor: oldschool
W pobliżu słynnego (w kontekście tej płyty) skrzyżowania pojawił się bilboard promujący.
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 19 sty 2021, 20:14
autor: mlody jelcz
miło widzieć tę okolicę, przez 5 lat codziennie było tamtędy przejeżdżane
Dodano po 48 sekundach:
to współwydawca tej płyty, wydawali też Pryksona Fiska czy reedycję Alboomu
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 19 sty 2021, 20:35
autor: kon rafal
Wbiłem dzisiaj do empiku obejrzeć sobie płytkę i podbijam kolegę, strasznie chujowo to wygląda.
Wielkie 5 dla Ciebie
Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 20 sty 2021, 7:33
autor: 2rzyn
Daj ktos zdjecie tej wersji bez remixow czy faktycznie taka bieda
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 20 sty 2021, 11:12
autor: kubelekklasik
oldschool pisze: ↑19 sty 2021, 20:00
W pobliżu słynnego (w kontekście tej płyty) skrzyżowania pojawił się bilboard promujący.
Właśnie wczoraj w dzień tu wbiłem i zobaczyłem że nikt jeszcze o tym nie napisał a jeżdżę codziennie więc dziś specjalnie fotę zrobiłem ale mnie uprzedziłeś :P
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 20 sty 2021, 13:38
autor: Jaayu
kozak by byly jako promocja jakies plakaty typu ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie i tam fota eisa
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 20 sty 2021, 18:53
autor: encrenoire
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 21 sty 2021, 17:27
autor: SiNi
mlody jelcz pisze: ↑19 sty 2021, 20:14
to współwydawca tej płyty, wydawali też Pryksona Fiska czy reedycję Alboomu
Dzięki za info, limitka z remixami dotarła i rzeczywiście koszt przesyłki to 1,23 zł.
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 21 sty 2021, 18:09
autor: mlody jelcz
chyba skminili akcję, bo już ściągnięty preorder
Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
a nie, tylko link zmienili
https://lajka.co/p/bestseller---eis---g ... xed-2020)-
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 27 sty 2021, 12:50
autor: sydemon
Przyszły winyle, remixy zafoliowane, zwykła wersja ma otwierane opakowanie foliowe z taśmą. U mnie płyta przyszła z rozjebaną okładką na górze jakby ktoś nożem przejechał czy coś, jedna krawędź jest w chuj powyginana. Same płyty zapakowane są w folii antystatycznej. Szkoda, że nie ma żadnej wkładki z teksami czy coś, trochę tego brakuje. Od środka przy krawędziach napisane jest kto jakie utwory produkował i tyle. Same płyty brzmią bardzo spoko, poza astrą, która brzmi mega słabo, szczególnie wokale, ale nie wiem czy to u mnie tylko taki defekt jest.
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 27 sty 2021, 16:47
autor: 2rzyn
Mozesz przeslac zdjecia?
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 29 sty 2021, 19:54
autor: Miker
Ciekawostka: dostałem trefną wersję winyla - zarówno podstawowa płyta jak i remixy są wytłoczone w zwolnionym tempie i z jakimś spierdolonym wokalem

Miał ktoś podobny problem?
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 29 sty 2021, 20:36
autor: marco_pantani
Miker pisze: ↑29 sty 2021, 19:54
z jakimś spierdolonym wokalem
pewnie dostałeś płytę szpaka
GJE na 2 miejscu na olisie, nieźle
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 29 sty 2021, 20:41
autor: Bolo
Miker pisze: ↑29 sty 2021, 19:54
Ciekawostka: dostałem trefną wersję winyla - zarówno podstawowa płyta jak i remixy są wytłoczone w zwolnionym tempie i z jakimś spierdolonym wokalem

Miał ktoś podobny problem?
weź to nagraj bo mnie ciekawi jak to brzmi.
Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)
: 29 sty 2021, 22:39
autor: 2rzyn
Moze ci sie gramofon rozjebal gosciu
