Strona 33 z 37

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 18 sty 2021, 11:27
autor: #1
A co z winylami? Chyba zamówiłem sto lat temu i zapomniałem że zamówiłem (chyba zamówiłem)

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 18 sty 2021, 14:31
autor: solorz
pod koniec miesiąca mają być

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 18 sty 2021, 23:46
autor: GdzieJestHajs
Aż się zarejestrowałem, żeby się wyrzygać. Wersja bez remixów to taki szit, że głowa mała. Druk fatalny, ciemny, nieczytelny, pudełko rozwala się w rękach. Ktoś przytulił 4 dyszki i się cieszy. Trochę płyt mam i takiego czegoś nie dostałem nigdy.

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 18 sty 2021, 23:53
autor: Krynew
Jongmen czy to Ty?

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 19 sty 2021, 19:40
autor: SiNi
Gdzieś jeszcze można kupić wersję z remixami? Niby tutaj jest dostępna limitka https://lajka.co/p/bestseller---eis---g ... )-preorder , ale kontakt zerowy i dość dziwna wysyłka bo po 1,23 zl zna ktoś tę stronkę? xd

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 19 sty 2021, 20:00
autor: oldschool
Spoiler
Obrazek
W pobliżu słynnego (w kontekście tej płyty) skrzyżowania pojawił się bilboard promujący.

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 19 sty 2021, 20:14
autor: mlody jelcz
miło widzieć tę okolicę, przez 5 lat codziennie było tamtędy przejeżdżane

Dodano po 48 sekundach:
SiNi pisze: 19 sty 2021, 19:40 Gdzieś jeszcze można kupić wersję z remixami? Niby tutaj jest dostępna limitka https://lajka.co/p/bestseller---eis---g ... )-preorder , ale kontakt zerowy i dość dziwna wysyłka bo po 1,23 zl zna ktoś tę stronkę? xd
to współwydawca tej płyty, wydawali też Pryksona Fiska czy reedycję Alboomu

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 19 sty 2021, 20:35
autor: kon rafal
Wbiłem dzisiaj do empiku obejrzeć sobie płytkę i podbijam kolegę, strasznie chujowo to wygląda.



Wielkie 5 dla Ciebie

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki


Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 20 sty 2021, 7:33
autor: 2rzyn
Daj ktos zdjecie tej wersji bez remixow czy faktycznie taka bieda

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 20 sty 2021, 11:12
autor: kubelekklasik
oldschool pisze: 19 sty 2021, 20:00 W pobliżu słynnego (w kontekście tej płyty) skrzyżowania pojawił się bilboard promujący.
Właśnie wczoraj w dzień tu wbiłem i zobaczyłem że nikt jeszcze o tym nie napisał a jeżdżę codziennie więc dziś specjalnie fotę zrobiłem ale mnie uprzedziłeś :P
Spoiler
Obrazek

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 20 sty 2021, 13:38
autor: Jaayu
kozak by byly jako promocja jakies plakaty typu ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie i tam fota eisa

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 20 sty 2021, 18:53
autor: encrenoire
:censored: :censored: :censored:

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 21 sty 2021, 17:27
autor: SiNi
mlody jelcz pisze: 19 sty 2021, 20:14 to współwydawca tej płyty, wydawali też Pryksona Fiska czy reedycję Alboomu
Dzięki za info, limitka z remixami dotarła i rzeczywiście koszt przesyłki to 1,23 zł.

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 21 sty 2021, 18:09
autor: mlody jelcz
chyba skminili akcję, bo już ściągnięty preorder :D

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
a nie, tylko link zmienili
https://lajka.co/p/bestseller---eis---g ... xed-2020)-

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 27 sty 2021, 12:50
autor: sydemon
Przyszły winyle, remixy zafoliowane, zwykła wersja ma otwierane opakowanie foliowe z taśmą. U mnie płyta przyszła z rozjebaną okładką na górze jakby ktoś nożem przejechał czy coś, jedna krawędź jest w chuj powyginana. Same płyty zapakowane są w folii antystatycznej. Szkoda, że nie ma żadnej wkładki z teksami czy coś, trochę tego brakuje. Od środka przy krawędziach napisane jest kto jakie utwory produkował i tyle. Same płyty brzmią bardzo spoko, poza astrą, która brzmi mega słabo, szczególnie wokale, ale nie wiem czy to u mnie tylko taki defekt jest.

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 27 sty 2021, 16:47
autor: 2rzyn
Mozesz przeslac zdjecia?

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 29 sty 2021, 19:54
autor: Miker
Ciekawostka: dostałem trefną wersję winyla - zarówno podstawowa płyta jak i remixy są wytłoczone w zwolnionym tempie i z jakimś spierdolonym wokalem :lol: Miał ktoś podobny problem?

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 29 sty 2021, 20:36
autor: marco_pantani
Miker pisze: 29 sty 2021, 19:54 z jakimś spierdolonym wokalem
pewnie dostałeś płytę szpaka


GJE na 2 miejscu na olisie, nieźle

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 29 sty 2021, 20:41
autor: Bolo
Miker pisze: 29 sty 2021, 19:54 Ciekawostka: dostałem trefną wersję winyla - zarówno podstawowa płyta jak i remixy są wytłoczone w zwolnionym tempie i z jakimś spierdolonym wokalem :lol: Miał ktoś podobny problem?
weź to nagraj bo mnie ciekawi jak to brzmi.

Re: Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

: 29 sty 2021, 22:39
autor: 2rzyn
Moze ci sie gramofon rozjebal gosciu :D