Ekstraklasa
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ekstraklasa
No i Urbański wylądował w Górniku. Nie kumam tych kompetencji strategicznych szefostwa oddającego go za darmo
ręce nie mają gdzie opaść
ZA DARMO, NIC NIE ZAROBILI, ZESZLI Z KONTRAKTU
ZA DARMO, NIC NIE ZAROBILI, ZESZLI Z KONTRAKTU
Re: Ekstraklasa
Pudel gadał że słabsze kluby powinny oddawać lepszym piłkarzy i widać, że się do tego stosuje. Ode mnie propsy
nic na potem
Re: Ekstraklasa
Ciekawe czy będą w stanie coś z niego wykrzesać
Re: Ekstraklasa
khlan zagrał najlepszy sezon wiec mysle, ze przemówią też urbiemu
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Ekstraklasa
https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnos ... har-polskiredman23 pisze: ↑wczoraj, 19:14https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2026-06-23/superpuchar-polski-2026-w-poznaniu pisze:Podczas wtorkowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję, że mecz o Superpuchar Polski 2026 odbędzie się 16 lipca o godzinie 20:45 w Poznaniu. Wybór terminu poprzedziła analiza terminarza rozgrywek ligowych oraz harmonogramu europejskich pucharów z udziałem polskich klubów. W spotkaniu o Superpuchar Polski zmierzą się mistrz kraju – Lech Poznań oraz zdobywca STS Pucharu Polski – Górnik Zabrze. Transmisja na kanale TVP Sport.

