Strona 317 z 317
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 15:57
autor: sebring
"trzeba licztć że Vinagre będzie w formie"
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 15:57
autor: porter
34 letni Wszołek, który ostatnio zazwyczaj popsuty albo gra słabo. Vinagre, który ostatnie dobre mecze rozgrywał prawie 2 lata temu? Gratuluję optymizmu.
Dramatyczna jest ta kadra. Wielki Darek Mioduski

Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:00
autor: sebring
spokojnie. żewłakow jr zaraz odpali. jeszcze tylko dwa lata i bedzie grajcar. zobaczycie kurwa!
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:01
autor: wujot
no tak to wygląda niestety
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:02
autor: sebring
dożyliśmy czasów, w których na skutek zarządzania Dara Miodka legia jest tak kurwa biedna, że jedynym racjonalnym planem klubu jest MARAS RATUJ
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:13
autor: wujot
mnie to rozpierdala, że po dwóch latach grania w pucharach, sprzedaży zawodników za lekko ponad 20 mln€, dobrej frekwencji na trybunach, gdzie z samych biletów potrafili wyciągnąć 45mln za sezon, jak i z praw medialnych ponad 70 baniek w rok, nagle po braku awansu do pucharów stajemy się dziadami i pieniędzy nie ma na nic

Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:33
autor: eddy_wata
Jest na splate pozyczki wlascicielskiej zapewne
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:35
autor: kr0pka
Maras zrobi top5
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:35
autor: wujot
byle nie lech
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:38
autor: kr0pka
Lech się zbroi i to cieszy a ewentualny ból dupy kibiców Legii przedstawia się wybornie

Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:47
autor: potter
Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:48
autor: eddy_wata
hindrich chyba out?
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:51
autor: porter
potter pisze: ↑dzisiaj, 16:47
Jakby patrzeć na teraz to najlepszy skład Legii to
Hindich/Brkić (akurat tu mocno) - Wszołek, Piątkowski, Augustyniak, Arszenik, Vinagre - Szymański, Kapustka, Bichakczjan - Rajovic, Adamski, coś takiego?
No za chuja to nie zrobi top3, tam nie ma komu z przodu grać
>najlepszy skład
>Rajovic
Litości

Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 16:53
autor: jajca
porter pisze: ↑dzisiaj, 15:57
Dramatyczna jest ta kadra. Wielki Darek Mioduski
teraz łatwo mówić, ale wcześniej przez lata co okienko warszawskie redakcję pialy z zachwytu, ze legia królem polowania
Re: Ekstraklasa
: 26 cze 2026, 17:04
autor: porter
Ale co mnie redakcje interesują? Zresztą chyba do dzisiaj o syfie w Legii piszą bezosobowo, nie wymieniając pana Darka i zatrudnianych przez niego orłów, więc doniesienia o królu polowania co okienko jakoś bardzo by mnie nie dziwiły.