Strona 313 z 317

Re: Ekstraklasa

: 16 cze 2026, 22:37
autor: wujot
W Legii kontrakty max 300k € rocznie na ten sezon

Re: Ekstraklasa

: 16 cze 2026, 22:56
autor: rozklad_gaussa
chyba o kolendzie jakies plotki byly ale to juz chwile temu

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 12:11
autor: gogi
Rywalem Lecha w 2 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów będzie mistrz Danii, Aarhus.

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 12:12
autor: mql
Kurwa!!!!

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 12:17
autor: gogi
Rywalem Górnika w 2 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów będzie tureckie Fenerbahce.

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 12:19
autor: eddy_wata
xD to by bylo na tyle

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 12:20
autor: mql
Jeronie!!!!

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 12:21
autor: ffeee
szybki strzał

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 12:23
autor: 2do5
to może jednak Górnik nie spadnie

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 12:23
autor: wujot
chcecie grać w lidze mistrzów to takie drużyny trzeba odprawiać

mogą być ciężary

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 13:11
autor: SLAFF
Niektórzy to chyba liczą, że każda drużyna rozłoży nogi przed Lechem i se na czilu wejdą do LM. Chcesz osiągnąć sukces to musisz udowodnić swoją wartość, jak przerasta cię mistrz Danii to na chuj chcesz grać później z mistrzem Anglii czy Hiszpanii?

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 14:25
autor: Bisclavret
SLAFF pisze: 17 cze 2026, 13:11 Chcesz osiągnąć sukces to musisz udowodnić swoją wartość, jak przerasta cię mistrz Danii to na chuj chcesz grać później z mistrzem Anglii czy Hiszpanii
*Sprawdzić czy nie Legia w 2016

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 15:50
autor: jajca
po taki chuj, zeby odjechac reszcie ligi za hajs z ligi mistrzow, tylko wlasnie najpierw trzeba dundalk wylosowac

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 17:40
autor: mql
no można było po prostu dużo łatwiej wylosować, a tak trzeba się spinać już na dzień dobry, czyli życie utrudnione

Re: Ekstraklasa

: 17 cze 2026, 21:04
autor: igorzastyy
Arkadiusz Onyszko zaraz wyjaśni, że nie ma się czego obawiać, a ostatni mecz ligi duńskiej obejrzał jak w niej grał

Re: Ekstraklasa

: 18 cze 2026, 18:48
autor: potter
Pazdana wyjebali z Wieczystej, dziwna decyzja mimo jego wieku

Re: Ekstraklasa

: 18 cze 2026, 21:59
autor: joey
szkoda, liczyłem że dostanie szansę jednak

Re: Ekstraklasa

: 18 cze 2026, 22:40
autor: mateko
Świderski w Łodzi foty już cyka

Re: Ekstraklasa

: 18 cze 2026, 23:26
autor: Parlae
Podobno Korona (znów?!) dawała mu taki sam kontrakt, ale wybrał Łódź.

Z kolei jest coś chyba na rzeczy z Pululu w Koronie. Brzmi jak abstrakcja xD

Re: Ekstraklasa

: 18 cze 2026, 23:41
autor: mateko
Szybko mu się znudzi Piotrkowska, Manufaktura i Monopolis, ale za taki pitos nie dziwię się