Strona 311 z 315
Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 18:04
autor: 2do5
Misiura daje mi vibe Sasala trochę, jakiś taki creepy gostek się wydaje, może psychopata pozna psychopatę stąd to zauroczenie
Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 18:05
autor: wujot
300k euro za Misiure

Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 18:10
autor: eddy_wata
XDDDD
Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 20:08
autor: wacekplacek
no to Motor pewny kandydat do spadku
Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 20:58
autor: Bisclavret
Najbardziej mnie wkurwia w tym wszystkim ze od dawna była planowana rewolucja kadrowa tego lata, zostali zatrudnieni skauci, dyrektor sportowy podobno rzeczywiście działał jescze pracując w Arce (tak konkretnie to udało mu się wysypać jeden transfer u nas

) i Stolarski miał dostać naprawdę solidna kadrę, ot chociażby wymieniony tu Radwański miał przyjść ale docelowo na ławkę (za Skaleta) i tego rodzaju zastępstwa miały być za wszystkich tych cieniasów co poodchodzili (bo poza Wolskim i Brkicem to tu na prawdę nie było za kim płakać). Jakubasowi odjebalo i wprowadził protokol Misiura który zapewne dostanie transfery już pod swoją grę więc nie dość że będzie to trwało (bo okno w mojej ocenie - a przynajmniej te nazwiska co słyszałem - jest pod MS) to jeszcze będą to drwale pierdoleni i skończy się u nas granie w piłeczkę na lata bo nawet jak Misiura poleci to kadra już jest budowana w pewnym kierunku
Finalnie znajdujemy się w sytuacji lose-lose bo albo to wszystko się zesra i nie wypali - wtedy wiadomo 1 liga - albo się uda i wielki trymuf Jakubasa bo Misiura mu zrobił wynik - tylko szkoda że po wzmocnieniach na skalę taką że MS by się kręcił w czołówce ligi a Misiura będzie się kopał po czole i wywalczy 8 miejsce po obrzydliwej grze i tak naprawdę co dalej? Piłkarze ogólnie chcą grać w piłkę więc do takiego antyfutbolu wcale nie jest łatwo znaleźć graczy
To wszystko jest amatorka pierdolona bo dwóch zawodników już czeka tylko na podpis ale nie wiem po co oni do grania misiury

Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 21:33
autor: mql
ja wiem, że nie ma co płakać po odchodzących, ale ta ekipa co została, to jakoś dużo lepsza imo nie jest, możecie się mocno przejechać na trenerskiej zmianie
Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 21:48
autor: Bisclavret
Nie no tu musi przyjść 8-10 zawodników i taki był plan od samego początku, z tym składem to przeciez jest pewny spadek chociażby dlatego że nie ma żadnego bramkarza a nie można grać bez bramkarza
w zasadzie wszyscy co im się kończy kontrakt odchodzą, koncepcja była taka żeby zostawić kilku najlepszych zawodników a resztę pogonić, to nie tak że ktoś chciał grać zrobić jak rok temu - zostawić to co jest i dorzucić 3 piłkarzy. W tym roku miała być od samego początku rewolucja i to dość jakościowa. No i będzie tylko pod tego kasztana, no ręce opadają
Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 21:55
autor: FruitOffTheWall
motor w nastepnym sezonie puchary, skoro takie dymy są w lato
misiura props z tego wzgledu ze utrzymal beniaminka z chujowym skladem, sasal vibe to jest przeginka imo, ma jakas koncepcje na to. Tylko szkoda że tan ndiaye czy ronaldo, bedą sie marnować u misury
Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 22:06
autor: 2do5
Starszy pan pewnie ma wizję jak z Czubakiem albo z Feio, czyli zrobić po swojemu z nadzieją, że i tym razem wypali, problem polega na tym, że ten pomysł wydaje się być karkołomny w kurwę, skoro bis mówi, że transfery nawet planowano pod Stolarskiego, to naturalnym zastępstwem byłby taki Myśliwiec, Jakubas jednym ruchem zrobiłby dobrze drużynie, kibicom i jeszcze spierdolił Piasta - naturalnego rywala wśród ligowych średniaków, a tak znając życie WP jeszcze zacznie grać w piłkę (mało prawdopodobne) a Motur się spierdoli (prawdopodobne) xD iq
Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
FruitOffTheWall pisze: ↑12 cze 2026, 21:55
sasal vibe to jest przeginka imo, ma jakas koncepcje na to
miałem na myśli jego aurę its not that deep
Re: Ekstraklasa
: 12 cze 2026, 23:47
autor: Bisclavret
FruitOffTheWall pisze: ↑12 cze 2026, 21:55
Tylko szkoda że tan ndiaye czy ronaldo, bedą sie marnować u misury
Ndiaye to pewnie pojdzie na sell i dobrze, zagrał super dwa miesiące i z tego jest pamiętany przez postronnego kibica, nikt nie pamięta, że rok temu był zgruzowany mentalnie, płakał w szatni bo nic mu nie wychodziło, miał problem trafic w prostokąt bez bramkarza, a po sezonie nawet rozważano żeby go odpalić. Odkąd sodówa odbiła po dobrych dwóch miesiącach grania to też nie ma zawodnika (6 meczow z rzedu bez liczby). Ok, przez te 2 miesiące wyglądał kapitalnie, ale za chimerycznego zawodnika lepiej wziąć siano i niech ktoś inny się martwi co się wylosuje.
2do5 pisze: ↑12 cze 2026, 22:08
Starszy pan pewnie ma wizję jak z Czubakiem albo z Feio, czyli zrobić po swojemu z nadzieją, że i tym razem wypali, problem polega na tym, że ten pomysł wydaje się być karkołomny w kurwę
No czy aż tak karkołomny? Wiesz, było nie było zrobił ten Misiura wynik w Płocku, był niewygodny, zebrał parę skalpów. Ja takiej piłki nie chcę oglądać, ale jak mu dać sensowne narzędzia do realizowania tego to co on chce grać to czy to jest pomysł skazany na oglądanie pleców Radomiaka czy Korony Kielce? No też bez przesady, przecież ten Płock nie był żadnym hegemonem kadrowo. Oni przed chwilą wzięli Michała Króla na 3 lata kontraktu za 50k/msc i traktują go jako wzmocnienie

To jest głupie i nieperspektywiczne ale czy aż takie szalone to bym nie powiedział. Natomiast z całą pewnością będzie obrzydliwie.
2do5 pisze: ↑12 cze 2026, 22:08
skoro bis mówi, że transfery nawet planowano pod Stolarskiego
To jest najdziwniejsze w tej całej historii bo to nie jest tak, że w lutym w gabinetach planowano transfery pod Stolarskiego. Wczoraj (!!!) były prowadzone rozmowy z zawodnikami którzy nijak się mają do koncepcji MM. Dogrywani są członkowie sztabu, normalnie dysponowałem personaliami kto ma przyjść (napisać nie mogę). To że Jakubas jest wkurwiony na MS za tego Mattysa to już od miesiąca słyszałem, ale mimo to klub funkcjonował w kierunku kontynuacji pracy ze Stolarskim. Jakiegoś puzzla tu brakuje.
Re: Ekstraklasa
: 13 cze 2026, 0:24
autor: 2do5
Bisclavret pisze: ↑12 cze 2026, 23:47
No też bez przesady, przecież ten Płock nie był żadnym hegemonem kadrowo
no nie był, nie był, ale należy pamiętać, że Motor miał prawie najgorszą defensywe w lidze, a Wiśle trafił się jednak ten Kamiński, z Edmundssonem MM przepracował już wcześniej cały sezon, Leszczyński cuda wyczyniał w bramce, generalnie sporo czynników sprzyjających cynicznemu haramball, pytanie, czy w Lublinie zdążyłby to wszystko ogarnąć (jakiegoś obrońcę i bramkarza wypadałoby kupić) przed potencjalnym kryzysem, zwolnieniem, spadkiem, whatever
imo jest spore ryzyko na niepowodzenie akurat u was, zobaczymy, a o KC nie ma żadnych niepokojących plotek? to byłoby już śmiertelne
Re: Ekstraklasa
: 13 cze 2026, 1:03
autor: igorzastyy
Nie dziwcie się, że Jakubas znów ryzykuje i robi szalone ruchy. Ten facet dzięki ryzyku ma hajsu jak lodu. Ja mu ufam. Ndiaye zagra sezon życia pod Misiurą, bo ten ma żonę murzynkę i wie jak dotrzeć do afrykańskiej głowy
Re: Ekstraklasa
: 13 cze 2026, 1:07
autor: 2do5
igorzastyy pisze: ↑13 cze 2026, 1:03
Ndiaye zagra sezon życia pod Misiurą, bo ten ma żonę murzynkę i wie jak dotrzeć do afrykańskiej głowy
to powinien z Radomiem już mistrza robić
Re: Ekstraklasa
: 13 cze 2026, 13:31
autor: eddy_wata
Ruchy jak pod sprzedaż licencji

Re: Ekstraklasa
: 13 cze 2026, 13:44
autor: FruitOffTheWall
gambit jakubasa
Re: Ekstraklasa
: 13 cze 2026, 14:29
autor: igorzastyy
Dzisiaj wyszedł wywiad z Jakubasem gdzie na koniec sporo o Motorze, ale tak streszczając to Zibi chciałby zakotwiczyć się w górnej części tabeli, ale najlepiej nie wydając już nic ze swojej kieszeni. Idzie mu dobrze. Zaraz nie będzie żadnego piłkarza w kadrze i nie trzeba będzie nikomu pensji płacić
https://strefabiznesu.pl/zbigniew-jakub ... 2-29082945
Re: Ekstraklasa
: 13 cze 2026, 16:53
autor: FruitOffTheWall
to wyglada jakby jakubasowi juz nie chcialo sie bawić w motor, ale z drugiej strony to dusigrosz bo podobno nawet sprzątaczki spierdalały z lublina, nie chcial im bulic cyz cos takiego xd
Re: Ekstraklasa
: 13 cze 2026, 16:54
autor: sebring
kocham to uniwersum, z sukcesem fabularnie dotrzymują kroku w trakcie mundialu

Re: Ekstraklasa
: 14 cze 2026, 1:10
autor: Bisclavret
FruitOffTheWall pisze: ↑13 cze 2026, 16:53
podobno nawet sprzątaczki spierdalały z lublina, nie chcial im bulic cyz cos takiego xd
nie no to akurat bzdury, z tym jakubasem to inaczej jest - on jest uparty i wszystkie rozumy pozjadał to fakt, ale przez dwa ostatnie lata był wyznawcą strategii która zakładała robienie róznicy poprzez tworzenie warunków do rozwoju. I o ile każdą złotówkę oglądał przy wydawaniu hajsu na zawodnika, o tyle jakby mu MS powiedział że potrzebuje dodatkowego analityka do lewej strony boiska to by mu zatrudnił najlepsze nazwisko ktore by chcialo przyjsc, ogólnie sztab w Motorze był dopieszczony do przesady tak samo jak ogólne warunki funkcjonowania - po prostu zbyszek uwierzył że to pozwoli wyciągnąć z tanich zawodników grę zdecydowanie ponad ich poziom. I cięzko odmowic mu racji, to ewidentnie działa co niektórzy przypisują jakiejs wyjątkowej magii Stolarskiego. Symbol tej strategii to Bradly van Hoeven - gosc zrobił w zeszłym sezonie 4 asysty, szału nie ma, ale to tyle co Fornalczyk, a chłop zarabiał... 2000 euro miesiecznie XD. Niektórzy to nawet płaczą za jego odejściem.
natomiast jak się okazało że dzieciak co nawet minuty nie zagrał w skladzie ma problemy zdrowotne wychodzące zdecydowanie ponad tematy pilkarskie to ogarnął mu dosc powazną operacje w prywatnej klinice i zaplacił za to z wlasnej kieszeni i tu nawet nie było jakiejś próby kalkulowania że w sumie to z chlopaka pilkarsko juz nic nie bedzie to po co kase przepalać, po prostu trzeba bylo i tyle. takze jakiestam historie ze jakubas pieniedzy nie placi sprzataczkom wycagane na podstawie tego ze wydala milion euro na transfery a nie pięć to miedzy bajki trzeba wlozyc. takie tematy niepilkarskie to są w Lublinie dofinansowane i nigdy nie ma z tym problemu
Re: Ekstraklasa
: 14 cze 2026, 1:28
autor: eddy_wata
jakim cudem przyjął ofertę mniejszą niż 3/4 etatu na magazynie w holandii? 26 letni holender. No i nie wiem czy w zasadzie bym się tym chwalił na waszym miejscu xD