Strona 32 z 54

Re: Anime - normiki out

: 27 gru 2022, 19:46
autor: fromage
Kalom pisze: 25 gru 2022, 0:27 Chainsaw Man, który teraz wychodzi i w przyszłym tygodniu akurat ostatni odcinek będzie z pierwszej serii
Ale dobre gowno a dopiero na drugim odc, pierwszy I drugi to jaky dwa inne animki, wielkie 5 dla cb oraz innym anime zakapiorow

Re: Anime - normiki out

: 27 gru 2022, 20:11
autor: Kalom
ósmy odcinek chainsawa top i definicja tego czego szukasz w hińskiej bajce

Re: Anime - normiki out

: 27 gru 2022, 20:30
autor: fromage
Ja to bardziej matrixa cyberpunkowego wiesz z 90, sac I kurczaq hakerzy ale to co dales uwu koncze 3ci (dobre zkonczenie) I lecimy dalej z next browarem
Nie no nie moge se przypomniec ale takie thrillery to parasyte I bylo jeszcze takie jedno lub dwa wysoki ocenione na hinskim uwu IMDb dla weabo, kryminal policjanci lapia zlodziejow w jakims 3023 to elo kiedy nie ma beki a wszystko jak hbo drama

Re: Anime - normiki out

: 27 gru 2022, 20:32
autor: Kalom
to pewnie psycho pass

Re: Anime - normiki out

: 27 gru 2022, 20:35
autor: fromage
Dokladnie wiedzialem to I SA:C tam tez dobry matrix wjezdza poprostu pomylilem tego parazyta (nie pamietam ale ten co ma oko na lapie I rozpierdala) nom psycho pass CSI FBI majami ale z alienami

Wczesniej juz zapodawlem innym uzytkownikiem, ale jesli takie mid tempo to the monster 2003 cala akcja w niemczech sie odwija I jest elo, nie dotrwalem do konca ale fabula jest grana wiecie taka realistyczn

E: ale grubas z tego Kota, mialem takiego samego symyjskiego czy w/e chudy maly a pozniej sie spasl

Re: Anime - normiki out

: 05 sty 2023, 8:15
autor: Willxc
przyszedłem tylko zostawić propsy dla chainsaw man, zajebiste

Re: Anime - normiki out

: 05 sty 2023, 8:43
autor: mlodyzwollie
Ostatni chapter mangi csm zajebisty ale nie moge sie doczekać kolejnego sezonu anime, tym bardziej ze nastepne dwa arc sa wyjebane w kosmos.
BTW ciekawe czy doczekamy się ekranizacji Steel Ball Run w przeciągu 2-3 lat, chyba byłoby peak anime wszechczasów.

Re: Anime - normiki out

: 05 sty 2023, 13:08
autor: fromage
Chainsaw wchuj dobre jestem pod koncowka ale Kongo widzowie

Re: Anime - normiki out

: 06 sty 2023, 18:14
autor: Hazardzista
Chainsaw bardzo fajny sezon, śmiało można polecić komuś kto nigdy nie oglądał anime i chce spróbować.
Ostatnio oglądnąłem Ao oshi i bardzo przyzwoite sportowe anime o piłce nożnej ale nadal Haikyu level wyżej zdecydowanie.
No i w poniedziałek Vinland Saga drugi sezon startuje.

Re: Anime - normiki out

: 06 sty 2023, 18:25
autor: stranger
Skończyłem oglądać tego starego Berserka, który liczy sobie 25 epizodów. I tu pytanie co dalej? Jest sens oglądać tą kontunacje bo opinie ma raczej średnie. I czy te kinowki dzieją się po tych 25 epizodach czy to jakiś remaster elo skrecze?

Re: Anime - normiki out

: 06 sty 2023, 19:12
autor: Globe
Też oglądam. Ponoć kontynuacja anime do luftu, ale mangę warto przeczytać (o ile taka forma Ci odpowiada).

Re: Anime - normiki out

: 06 sty 2023, 19:47
autor: stranger
Aż tak ciekawy nie jestem

Re: Anime - normiki out

: 07 sty 2023, 0:32
autor: bronek
Jak ktos nie wie na co czekac to polecam czekac na Kaiju no 8:



Tego nie da sie spierdolic :bowdown: :bowdown:

Re: Anime - normiki out

: 07 sty 2023, 14:28
autor: zlewam
bocchi aoty, zajebista animacja :bowdown:

Re: Anime - normiki out

: 07 sty 2023, 14:50
autor: Piters
Już pisałem w tym temacie o Bocchi też, ale podbijam, piękne anime to jest, też dla mnie chyba anime roku

Re: Anime - normiki out

: 07 sty 2023, 18:15
autor: Hazardzista
Ooo, właśnie się zastanawiałem nad tym Bocchi wczoraj także na pewno się za to zabiorę.
Btw skąd takie wysokie oceny tego nowego bleacha, ciężko mi sobie wyobrazić żeby dało się wycisnąć coś z takiego tasiemcowego shounena, rzeczywiście jakaś nowa jakość?

Re: Anime - normiki out

: 07 sty 2023, 18:19
autor: Kalom
dobra dzisiaj odpalam bocchi namówiliście

Re: Anime - normiki out

: 08 sty 2023, 12:35
autor: mlodyzwollie
stranger pisze: 06 sty 2023, 18:25 Skończyłem oglądać tego starego Berserka, który liczy sobie 25 epizodów. I tu pytanie co dalej? Jest sens oglądać tą kontunacje bo opinie ma raczej średnie. I czy te kinowki dzieją się po tych 25 epizodach czy to jakiś remaster elo skrecze?
Tylko manga niestety, w ogóle nawet pierwsze anime jest średnie, manga totalnie rozpierdala i o wiele lepiej swiat przedstawiony jest.

Re: Anime - normiki out

: 09 sty 2023, 20:33
autor: StaffLem
Czekałem, aż wyjdzie cały Chainsaw Man i dziś się za niego zabiorę. Po obejrzeniu Monstera i Darker than Black potrzebowałem odskoczni od tego klimatu i znalazłem dwie ciekawe serie. Pierwsza Forest of Piano (wszystkie sezony można obejrzeć na netflxie) opowiada o pianistach, którzy przyjechali do Polski wziąć udział w konkursie chopinowskim. Podoba mi się w tym anime jak ukazane są momenty wykonywania utworów na fortepianie , gdy w rzeczywistości wszyscy są na sali koncertowej ale ludzie z publiczności lub inni uczestnicy wyobrażają sobie emocje jakie wywołuje u nich muzyka i np. nagle cała sala zamienia się w morze. Dla mnie na plus fakt, że fabuła nie jest na siłę rozciągnięta tylko jest zwięźle opowiedziana.
Drugą serią jest Violet Evergarden i dwa filmy kinowe tworzące cała fabułę która opowiada historię głównej bohaterki, weterana wojennego tracącej podczas misji dłonie. Na ich miejsce wstawiają jej metalowe protezy. Po wojnie zaczyna prace na poczcie i pisze listy ludziom ( w tym świecie wojna trwała długo w wyniku czego jest duży odsetek analfabetów) jest to dość popularny zawód w tym uniwersum. Z czasem gdy zdobywa doświadczenie zaczyna jeździć prywatnie do ludzi zamawiających jej usługi np. księżniczka, żołnierz na froncie) na jeden odcinek przypada jeden klient i zawsze się od siebie różnią przez co nie jest nudny. Na plus w tej tutaj jest muzyka tworząca klimat oraz kozackie kadry otoczenia no i graficznie jest to na wysokim poziome. Te anime też można obejrzeć na Netflxie.

Tak chciałem się podzielić tymi dwoma tytułami bo przeczytałem cały temat i nikt o nich tu nie wspomniał, a uważam je za przyjemne serie i dobrą odskocznie od mroczniejszych tematów. Pozdro600 :joint:

Re: Anime - normiki out

: 09 sty 2023, 20:36
autor: fromage
Pobralem the rockman cos tam, jak bedzie chujowe to wam uzytkownicy Tez bedzie chujowe, wiadomix ze po covers books sie nie ocenia ale jakas malolata uwu skacze takze w ogole nie wiem ocb w temacie ale uz powyzej wspomnial ze spoxnanimacje no ok no to co browar I sprawdzamy