Livescore 2115
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Livescore 2115
nikt nie chce opaski to sam sobie założył 
Re: Livescore 2115
Rozsypała się Borussia
Re: Livescore 2115
Hahahaha Borussia jakie kurwa cwele osrane
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
- zemsta1camzata
- Posty: 14735
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Livescore 2115
Pieski szczekają a karawana jedzie dalej
15

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
15


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Livescore 2115
Możecie gasić Real tego nie przegra 
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Re: Livescore 2115
geny czelsi musiały kiedyś się odezwać u maatsena
Re: Livescore 2115
zjebaliscie se życie ta 1 połowa bvb
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Livescore 2115
Godne pożegnanie Krossa.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Re: Livescore 2115
Kroos weź bo się rozpłacze w barze 

Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Re: Livescore 2115
Toni 
Re: Livescore 2115
uznajcie im żeby coś się działo xd
Re: Livescore 2115
nigdy nie mialem tak łez, jak za Tonim.
Każdy płakał co to będzie bez Alonso, nagle Toni i co dalej? Chuj. Wiadomo zmiany pozycji ale to nie będzie to.
Każdy płakał co to będzie bez Alonso, nagle Toni i co dalej? Chuj. Wiadomo zmiany pozycji ale to nie będzie to.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Re: Livescore 2115
Niesamowici są, wielki Real Madryt 
Re: Livescore 2115
Props panie Carlo
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Re: Livescore 2115
Kurwa 6 lig mistrzów wyobrażacie to sobie? Piękne pożegnanie kroosa, modric za rok robi 7
Vini 2 finały 2 gole pięknie się na to patrzy
Vini 2 finały 2 gole pięknie się na to patrzy
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Re: Livescore 2115
Imperatorzy futbolu
Szacunek
Carlo Pan Trener
Druga połowa 10/10
Szkoda że BVB nie wbiło nic w pierwszej
Szacunek
Carlo Pan Trener
Druga połowa 10/10
Szkoda że BVB nie wbiło nic w pierwszej
Re: Livescore 2115
Mamy to kutasy
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv








