Strona 4 z 5

Re: Pomidor

: 06 wrz 2025, 16:25
autor: BublOner
pomidora też nie ma w polsce przecież

Re: Pomidor

: 06 wrz 2025, 16:36
autor: eddy_wata
Mijaja lata a ja dalej na ucieczce
Zycie ciezkie
Mowi mi to moja kobita
A ja do niej na to
Jestes kochana jestes znakomita
Chlopa masz gita
™️

Re: Pomidor

: 06 wrz 2025, 16:39
autor: FruitOffTheWall
Nienawidzę pedałów, pedofili, konfidentów i zboczonych psychopatów
Chorągiewek też nie cierpię
Te kurwy chcą Cię okraść i związać Ci ręce
Lecz życie jest zmienne i nie zawsze wiatr w dobrą stronę wieje
Ja żyje na poziomie a barany podtrzymuje hardkor scenę
Diabeł tasmański, w mordę wam się śmieje

Re: Pomidor

: 06 wrz 2025, 19:34
autor: BublOner
moje drinki zawsze są mocne
jak zamulisz poczęstuje cię koksem

Re: Pomidor

: 06 wrz 2025, 20:37
autor: scam_sakawa
wielu raperów, którzy robią ogromne pieniądze, nie zbliży się do tego, żeby napisać taki dwuwers

Re: Pomidor

: 06 wrz 2025, 20:46
autor: Burak
trzeba mieć to coś, mainstreamowi raperzy może i mają pieniądze, ale raperzy z nich żadni

Re: Pomidor

: 07 wrz 2025, 12:37
autor: BublOner
krzysztof wariat po prostu nie kalkuluje. wersy od serca. a hajs się zarobi na robocie. krawiectwo letkie albo malowanko malowanko. pozdrawiam dobrych ludzi, jebać kurwy co nam źle życzom

Re: Pomidor

: 07 wrz 2025, 12:42
autor: bronek
Meh tamten wers brzmi jak cos co mogloby sie znalezc na dowolnej plycie problemu :dunno:

Re: Pomidor

: 07 wrz 2025, 12:47
autor: Burak
ale się nie znalazł

Re: Pomidor

: 07 wrz 2025, 15:57
autor: bronek
Nom nie znalazl, a niebo jest niebieskie dzisiaj

Re: Pomidor

: 11 wrz 2025, 18:21
autor: FruitOffTheWall



mam nadzieje że każdy zna ten wolny styl kurwa fa


łamany freestyle też lubie

Re: Pomidor

: 11 wrz 2025, 18:29
autor: oldschool
Elegancki wolny i serio to mowie

Re: Pomidor

: 11 wrz 2025, 21:05
autor: chuj
kurteczka spoko, ale te buty to jakieś takie nie wiem, jakby ze smarkim miał numer zara nagrać

Re: Pomidor

: 06 lis 2025, 8:06
autor: MinisterBrakuKultury
https://www.facebook.com/share/v/1A2LCw ... tid=wwXIfr

Szykuje się nowy materiał, będzie mocno.

Re: Pomidor

: 06 lis 2025, 8:35
autor: chuj
post z 18 kwietnia 2024

Re: Pomidor

: 11 lis 2025, 17:08
autor: MinisterBrakuKultury
Bo pomidor nagrywa powoli, proces twórczy jest skomplikowany ale dzięki temu dzieło jest kompletne

Re: Pomidor

: 12 lis 2025, 15:35
autor: BublOner
w końcu powiedział kiedyś w cgmie że jest perfekcjonistą

Re: Pomidor

: 20 lis 2025, 22:04
autor: MinisterBrakuKultury

Re: Pomidor

: 20 lis 2025, 22:10
autor: Burak


to nie może nie być hit!

Re: Pomidor

: 20 lis 2025, 22:44
autor: Pvsio
:bowdown: :bowdown: :bowdown: