Strona 4 z 5
Re: Pomidor
: 06 wrz 2025, 16:25
autor: BublOner
pomidora też nie ma w polsce przecież
Re: Pomidor
: 06 wrz 2025, 16:36
autor: eddy_wata
Mijaja lata a ja dalej na ucieczce
Zycie ciezkie
Mowi mi to moja kobita
A ja do niej na to
Jestes kochana jestes znakomita
Chlopa masz gita
Re: Pomidor
: 06 wrz 2025, 16:39
autor: FruitOffTheWall
Nienawidzę pedałów, pedofili, konfidentów i zboczonych psychopatów
Chorągiewek też nie cierpię
Te kurwy chcą Cię okraść i związać Ci ręce
Lecz życie jest zmienne i nie zawsze wiatr w dobrą stronę wieje
Ja żyje na poziomie a barany podtrzymuje hardkor scenę
Diabeł tasmański, w mordę wam się śmieje
Re: Pomidor
: 06 wrz 2025, 19:34
autor: BublOner
moje drinki zawsze są mocne
jak zamulisz poczęstuje cię koksem
Re: Pomidor
: 06 wrz 2025, 20:37
autor: scam_sakawa
wielu raperów, którzy robią ogromne pieniądze, nie zbliży się do tego, żeby napisać taki dwuwers
Re: Pomidor
: 06 wrz 2025, 20:46
autor: Burak
trzeba mieć to coś, mainstreamowi raperzy może i mają pieniądze, ale raperzy z nich żadni
Re: Pomidor
: 07 wrz 2025, 12:37
autor: BublOner
krzysztof wariat po prostu nie kalkuluje. wersy od serca. a hajs się zarobi na robocie. krawiectwo letkie albo malowanko malowanko. pozdrawiam dobrych ludzi, jebać kurwy co nam źle życzom
Re: Pomidor
: 07 wrz 2025, 12:42
autor: bronek
Meh tamten wers brzmi jak cos co mogloby sie znalezc na dowolnej plycie problemu

Re: Pomidor
: 07 wrz 2025, 12:47
autor: Burak
ale się nie znalazł
Re: Pomidor
: 07 wrz 2025, 15:57
autor: bronek
Nom nie znalazl, a niebo jest niebieskie dzisiaj
Re: Pomidor
: 11 wrz 2025, 18:21
autor: FruitOffTheWall
mam nadzieje że każdy zna ten wolny styl kurwa fa
łamany freestyle też lubie
Re: Pomidor
: 11 wrz 2025, 18:29
autor: oldschool
Elegancki wolny i serio to mowie
Re: Pomidor
: 11 wrz 2025, 21:05
autor: chuj
kurteczka spoko, ale te buty to jakieś takie nie wiem, jakby ze smarkim miał numer zara nagrać
Re: Pomidor
: 06 lis 2025, 8:06
autor: MinisterBrakuKultury
Re: Pomidor
: 06 lis 2025, 8:35
autor: chuj
post z 18 kwietnia 2024
Re: Pomidor
: 11 lis 2025, 17:08
autor: MinisterBrakuKultury
Bo pomidor nagrywa powoli, proces twórczy jest skomplikowany ale dzięki temu dzieło jest kompletne
Re: Pomidor
: 12 lis 2025, 15:35
autor: BublOner
w końcu powiedział kiedyś w cgmie że jest perfekcjonistą
Re: Pomidor
: 20 lis 2025, 22:04
autor: MinisterBrakuKultury
Re: Pomidor
: 20 lis 2025, 22:10
autor: Burak
to nie może nie być hit!
Re: Pomidor
: 20 lis 2025, 22:44
autor: Pvsio