Strona 4 z 6

Re: Kinny Zimmer

: 14 maja 2022, 16:24
autor: frontkick
Dobry diss ale nie rób więcej

Re: Kinny Zimmer

: 14 maja 2022, 16:38
autor: mearecensusus
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Re: Kinny Zimmer

: 14 maja 2022, 19:40
autor: benzoabuser
Jakich zachowań? Przypomne, że na scenie istnieją takie twory jak tps czy kartki.
mearecensusus pisze: 14 maja 2022, 16:08 Nie, nie zostało to stworzone pod mema. Sam diss odbiega od ideału, ale został napisany w przypływie chwili i nagrany na telefon. Nie zrobiłem tego by komukolwiek imponować. Jest to mój sprzeciw wobec takich zachowań, zwłaszcza gdy skupia się na sobie wzrok setek tysięcy młodych i bezrefleksyjnie zapatrzonych w twórcę dzieci. Uważam, że brak reakcji jest równy z przyzwoleniem na tego typu wybryki.

Re: Kinny Zimmer

: 14 maja 2022, 20:05
autor: mearecensusus
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Re: Kinny Zimmer

: 14 maja 2022, 20:08
autor: benzoabuser
to były przykładowe twory, które mi przyszły do głowy, a takich ludków jest więcej.

Re: Kinny Zimmer

: 14 maja 2022, 20:19
autor: mearecensusus
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Re: Kinny Zimmer

: 14 maja 2022, 22:12
autor: yungXpaproch
glupia ksywke masz

Re: Kinny Zimmer

: 20 maja 2022, 3:56
autor: Jasny
https://rapowo.pl/kinny-zimmer-z-global ... z1WdBFeuhw

No i to jest to, do czego doprowadziło wielu z was, nawet obecnie hejtujących Zimmera. Poziom, gust i wymagania słuchaczy rapu są takie, że czego im nie rzucisz, to się przyjmie i masz 100% szansy na sukces, przyjmą wszystko - byle zbyt skomplikowane nie było. Można stworzyć nawet coś "dla jaj", jak sam twierdzi (w sensie, jak ludzie np mają brzydkie mordy jak ta idiotka Zborowska to robią krzywe mordy do zdjęć i że niby specjalnie, bo wiedzą, że lepszej mordy nie zrobią). Bierzesz jakiegoś chudego cwela, nie musi potrafić dosłownie NICZEGO, ani pisać, ani brzmieć, ani nawet inteligentny i charyzmatyczny nie musi być. Ładujesz w reklamę, piszesz prosty tekst, który następnie może zaśpiewać zarzynana świnia i i tak będzie dobrze brzmiał i zdobywasz wyróżnienia dla artystów/ Chuj tam, nic nie mam do chudych, sam jestem chudy, ale on nie dość, że chudy, to jeszcze cwel.

Cwelasty i i Oliwki Bazil, Cwelsony i Jang Leosie, jakieś kurwa Cwelasy, Cweloesy i ich kurwa kini zimery zajebane i jeszcze jang Cweltiego obsranego zjeba tu brakuje. Jest jeszcze ten kurwa zjeb wasz nowy idol, co czuć od niego kurwą śmierdzącą nawet przez ekran.
To są najwięksi rapowi artyści, o Cweltino i Cweluchu nawet nie wspominam, bo się chuja liczą.

Re: Kinny Zimmer

: 20 maja 2022, 8:37
autor: RIVALDO111
Pretensje o sukces płyty Zimmera proszę kierować do 10-18 letnich Julek a nie do niewinnych ludzi z tego forum :dunno: :joint:

Plus na boku do Popu,że całkowicie umarł i te wymienione wyżej Julki ,,zakochały się" w takich artystach przez brak wyboru.

Re: Kinny Zimmer

: 20 maja 2022, 20:19
autor: Jasny
W dużej mierze, ale to się nie stało nagle. Gdyby nie zezwolenie na Bedoesów, Żabsonów, Szpaki czy innych twórców bądź co bądź gównianej muzyki - nie stworzyli by oni swoich produktów adresowanych do Julek. Ekipa zagospodarowała dzieci i na to rzeczywiście wpływu nie było, ale scena zmieniała się latami. Jak powiedział prof. Wolniewicz "Masa ciśnie w dół" i ja rozumiem, że niektóre zjawiska są w jakimś stopniu nieuniknione, natomiast takiego rebrandingu to naprawdę w najśmielszych snach się człowiek nie spodziewał. Nie wyjeżdżajcie mi, że tak, tylko uliczne płacze - sam nie czuję się dobrze z martyrologią i mało mnie interesują życia wykonawców, o ile są autentyczni w tym co robią. Dosłownie z rapu zrobiono disco polo i pod marką rapu czy kurwa trapu (a widzę, że nikt się nie pierdoli w rozróżnianie w mowie potocznej) sprzedane to młodzieży, bo wiecie, rap to nie obciach. Niczym koniem trojańskim wjechano triumfalnie i rozpierdolono szansę na rozwój wrażliwości muzycznej wielu pokoleń. No i dzisiaj mi mówisz, żeby nie winić, bo to tam sobie Troja płonie i nikomu się to przecież nie podoba, no... może tym julkom. No ale Koń Trojański wciąż wyjebisty.

Re: Kinny Zimmer

: 20 maja 2022, 21:11
autor: RIVALDO111
Pamiętaj , że jak Ci nie pasuje dany artysta czy grupa to możesz ich nie słuchać. Do tego w dzisiejszej erze masz multum ludzi do wyboru na yt , nie tak jak kiedyś 5 osób w tv.

A że rap się stał nowym disco polo, techno, popem to ja już wiem od dawna. Dlatego jeszcze tym bardziej bycie w meju jest kuszące , bo jak kiedyś Popowiec zaśpiewał disco polo to by go wygwizdali. Za to rap osiągnął taki giga poziom, że może już być wszystkim od A do Z i nikt nie ma pretensji.


A że rzeczy od SBM są popularne? No nie dziwota, to największy kanał na YT z Polski. Mający ponad 3 mln subów i ponad 3 miliardy wyświetleń.


A co do samego Zimmera to w skali kraju nie zrobił furory. Teledyski kręcą się tylko na poziomie 1-2 mln , więc praktycznie tylko Julki zrobiły wyświetlenia.

Re: Kinny Zimmer

: 23 maja 2022, 1:01
autor: kapper1
Tylko problem jest taki, że kiedyś z tych hehe 5 osób to 3-4 były słuchalne.
Teraz mam multum ludzi do wyboru i jak kupowałem kilkanaście płyt rocznie to w tamtym roku kupiłem 3-4 i to z podziemia. :roll:
Jebać.

Re: Kinny Zimmer

: 23 maja 2022, 1:54
autor: RIVALDO111
@kapper1

Tak z ciekawości. Kogo płyty kupiłeś z podziemia?

Re: Kinny Zimmer

: 23 maja 2022, 2:06
autor: kapper1
RIVALDO111 pisze: 23 maja 2022, 1:54 Tak z ciekawości. Kogo płyty kupiłeś z podziemia?
Golin - Diuna EP
Kedyf/Cyga - Zawsze coś
Bonson/Soulpete - Vice Tape (no tu podziemie dyskusyjne powiedzmy) + w tym roku winyl piękny :oops:

i tak najbardziej czekam na Flojda i ejmatta aż wydadzą fizyki, w co już prawie nie wierzę :(

Re: Kinny Zimmer

: 23 maja 2022, 14:14
autor: Jasny
Rivaldo
Argumemnt typu, że jak nie lubisz ruchać dzieci, to nie ruchaj.
Oczywiście, że szwindel i upadek należy przynajmniej piętnować. Te pogardzane julki to dość istotna grupa społeczna, nie bez powodu wiele osób o nią zabiega.

Re: Kinny Zimmer

: 24 maja 2022, 22:23
autor: hwjsk
****

Re: Kinny Zimmer

: 26 maja 2022, 12:52
autor: RIVALDO111
@hwjsk

Liryka tej płyty to maks 2 na 10.

Dodano po 1 dniu 13 godzinach 23 minutach 52 sekundach:
Zimmer mimo ZP za Letnisko. Debiutuje dopiero na 15 miejscu na liście Olis.

Jeden z najgorszych debiutów Sbmu nowego gracza.

Taki Fukaj np miał 4 miejsce.

Re: Kinny Zimmer

: 26 maja 2022, 14:20
autor: Krynew
Już dali info, że była wliczona tylko sprzedaż z Empików, za tydzień dojdzie zestawienie z preorderów na ich sklepie. Podobnie ostatnio było z albumem Miszela.

Re: Kinny Zimmer

: 26 maja 2022, 15:45
autor: CobraBOY
Obrazek

Nie szanuję
Wyszedł mu jeden numer(tzn. Wpadł ludziom w ucho, żaden to wyższy poziom sztuki)reszta jego twórczości to ściek

Re: Kinny Zimmer

: 27 maja 2022, 0:04
autor: kapper1
hwjsk pisze: 24 maja 2022, 22:23 jakby Oskar zaczął rapować

nie powiem nikomu nic
wypijemy alkohol dziiiś
nie umiem bez ciebie żyć
może nawet jakieś narkotykii
Brzmi jak Art Brut 2 w sumie