Mnie typa głos tak wkurwia, tę jęczenie i maniera... dziwnie mi się jego materiałów słucha. Ciągle na życie chłopak obrażony, pokrzywdzony, zły, smutny dzieciak.
Re: Sarius
: 15 paź 2021, 11:21
autor: loco
wkurwia cię wszystko od barwy głosu po lirykę a mimo to piszesz, że słuchasz
ani to złe, ani dobre. typowo sariusowe brzmienie na którym chyba zyskuje najwięcej wśród swojego fanbase'u
Re: Sarius
: 15 paź 2021, 11:28
autor: KtoByPomyslal
Po prostu sprawdzam sporadycznie, zawsze daję szansę, gdybym nie przesłuchał materiału, to jak miałbym wyrobić sobie opinię?
Re: Sarius
: 16 paź 2021, 22:48
autor: Bryx Fenrir
Całkiem spoko, co prawda, wolę Mariusza w bardziej agresywnej wersji, ale fakt faktem - największe wyświetlenia kręci jak w tym kawałku