Strona 4 z 8

Re: Sarius

: 17 wrz 2021, 11:41
autor: loco

Re: Sarius

: 17 wrz 2021, 20:03
autor: elkacpero
juz chyba mniejszym przypalem jest wystepowanie w tym cyrku niskich lotow niz nagrywanie do niego tak zenujacego gowna

Re: Sarius

: 18 wrz 2021, 16:43
autor: Bryx Fenrir
Zajebisty numer, fajny bicik LV, propsuje

Re: Sarius

: 19 wrz 2021, 15:20
autor: encrenoire
bardzo przyzwoite

Re: Sarius

: 14 paź 2021, 14:26
autor: Kysys
Sarius - Analog (prod. HVZX)
https://www.youtube.com/watch?v=CicNr3noyMM

Re: Sarius

: 14 paź 2021, 21:42
autor: kapper1
Sarius weź coś w końcu zarapuj, a nie śpiewaj

Re: Sarius

: 15 paź 2021, 10:42
autor: KtoByPomyslal
Mnie typa głos tak wkurwia, tę jęczenie i maniera... dziwnie mi się jego materiałów słucha. Ciągle na życie chłopak obrażony, pokrzywdzony, zły, smutny dzieciak. :dunno:

Re: Sarius

: 15 paź 2021, 11:21
autor: loco
wkurwia cię wszystko od barwy głosu po lirykę a mimo to piszesz, że słuchasz :crazy:

ani to złe, ani dobre. typowo sariusowe brzmienie na którym chyba zyskuje najwięcej wśród swojego fanbase'u

Re: Sarius

: 15 paź 2021, 11:28
autor: KtoByPomyslal
Po prostu sprawdzam sporadycznie, zawsze daję szansę, gdybym nie przesłuchał materiału, to jak miałbym wyrobić sobie opinię?

Re: Sarius

: 16 paź 2021, 22:48
autor: Bryx Fenrir
Całkiem spoko, co prawda, wolę Mariusza w bardziej agresywnej wersji, ale fakt faktem - największe wyświetlenia kręci jak w tym kawałku

Re: Sarius

: 22 sty 2022, 14:54
autor: Bryx Fenrir
https://www.youtube.com/watch?v=9274H6ypjSo

Feno feat. Sarius - Części (prod. HVZX)

AKurat jestem w momencie ogarniania płytki Feno, więć wrzucam

Re: Sarius

: 29 kwie 2022, 17:55
autor: wisconsin
https://youtu.be/4E5iJbK1-Lw

WALDEK KASTA pokazuje miejsce w szeregu newschoolowcom

Re: Sarius

: 30 cze 2022, 20:59
autor: potter
Sarius feat. Słoń - Bon Voyage (prod. soSpecial)



Fajnie se lecą chłopaki nawet, rymów gęsto, ale no na jedno przesłuchanie raczej

Re: Sarius

: 30 cze 2022, 22:10
autor: przedszkolanek
przedszkolanek pisze: 28 cze 2022, 22:26
przedszkolanek pisze: 24 cze 2022, 15:34
przedszkolanek pisze: 24 cze 2022, 11:43 ah, a już miałem nadzieję, że dał sobie spokój z torturowaniem nas swoją muzyką

Re: Sarius

: 21 lip 2022, 10:22
autor: NEGRO
Sarius - Joker (prod. soSpecial)

Re: Sarius

: 21 lip 2022, 10:23
autor: krecik
Chujowe słuchałem.

Re: Sarius

: 22 lip 2022, 18:15
autor: Bryx Fenrir
Zajebiste, w takiej stylówce to mogę go słuchać.

Re: Sarius

: 22 lip 2022, 18:19
autor: szpilman
ale chujowa nawijka

Re: Sarius

: 22 lip 2022, 20:01
autor: Kysys
Te dwa ostatnie nowe numery nie siadają mi zupełnie, znów to takie bez repeat value, na raz i do zapomnienia.

Re: Sarius

: 11 sie 2022, 16:11
autor: kapec