Strona 4 z 4

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 16 sty 2020, 21:47
autor: przedszkolanek
no tak, tylko taco też miał (albo i jeszcze ma, nie słucham) wade wymowy
ale z fanbasu taco nieodmiennie beka

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 22 sty 2020, 16:06
autor: daveyo
Przemo DBM - OVO (prod. Golubeq)
Spoiler

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 22 sty 2020, 16:44
autor: Bryx Fenrir
Niezłe, taki numer na raz, w sumie Przemo nie miał zbyt wielu numerów, do których bym wracał, wydaje mi się, że to jest taki raper pokroju Teabe, czyli gdzieś tam się zakręci, ale nie wyjmie milionów z tej gry.

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 30 sty 2020, 13:05
autor: daveyo
Przemo DBM - Byo mineo (Remix) (prod. August)
Spoiler
Imo słaby ten remix

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 25 mar 2020, 14:18
autor: KillerCroc
Podbijam temat bo ostatnimi dniami trochę się osłuchałem bardziej z płytą i jeśli ktoś jeszcze nie mial okazji sprawdzić to polecę ten krążek. Przemo składa zajebiste linijki, ma ucho do bitów i świetnie się na nich odnajduje, jeśli ktoś myśli że może mu przeszkadzać jego wada wymowy to powiem że tak szczerze nie czuć tego ani trochę a nawet powiedziałbym że to bardziej coś co go wyróżnia, 4-5 numerów wpada na moją playlistę i mam nadzieję że krążek można jeszcze dorwać bo płyta w tej chwili jest dla mnie warta zakupu.

Kibicuje mu, czekam niecierpliwe na kolejną płytę i jakieś kolaboracje które dadzą mu lepsze liczby na streamingach i youtubach bo zasługuje na to :)

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 25 mar 2020, 16:37
autor: mbunt
Przesłuchanie tej płytki pare razy było fajne
Ale do klasyka czy płyty która zapetlalbym miesiąc dużo brakuje
Mimo to naprawdę mocny materiał w zalewie słabej muzyki do której nie mam w ogole ochoty wracac

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 29 lis 2022, 9:58
autor: Jose
ale to jest underrated krążek - "Byo mineo", "Iwan, Sasza lub Wasyl", "To nie tu", "Wakabayashi" :bowdown:

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 29 lis 2022, 10:10
autor: fromage
Zajebista ksywa ziomus

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 26 sie 2025, 23:33
autor: Burak
bardzo dobra płyta jest to ona (tak samo jak i jego kolejny album), szkoda że przemo ma tak mało słuchaczy bo zasługuje na dużo więcej

Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)

: 26 sie 2025, 23:35
autor: oldschool
Prawda jest to, ale najlepszy jego numer do dalej Wakabayashi

Spoza płyt to na pewno warte uwagi



Siedzimy z ekipą do rana, no bo mamy temat
Ty siedzisz z ekipą do rana, bo ktoś z nich ma temat