Jezu, jak lubię starego Bonsona to ten singiel to takie gówno, że właściwie asłuchalne
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 03 gru 2025, 14:00
autor: piotr474747
strasznie dziwny dobór singli, momentami jest wrażenie że te puszczane hurtowo płyty Damiana to jego plan emerytalny
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 04 gru 2025, 2:09
autor: kapper1
oklepałem się z tym krążkiem, ale dalej podtrzymuję wszystko, co napisałem gdzieś tam wyżej.
dawać epkę Planet x Bonson to się temu drugiemu zachce się spiąć i nie pisać na autopilocie
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 04 gru 2025, 5:50
autor: Megidox
Kurde może na jesień smutne lp np Bons x Kukon
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 04 gru 2025, 8:44
autor: marmolad_k2
Ta, jeszcze Pezeta tam.
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 04 gru 2025, 11:16
autor: kapper1
akurat pezia to można do żyta dać. Z noonem sobie porobią rzeczy, jak najdalej
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 05 gru 2025, 22:32
autor: math
MalkoNTENT pisze: ↑28 lis 2025, 11:52
Jest rap. Jak u Bonsona fajnie poskładane, fajnie nawinięte.
Podobają mi się nawiązania do ksyw: Avi, Planet. Jest follow up do Junesa, Props.
W którym momencie follow up do Junesa? Bo nie mogę wyłapać.
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 06 gru 2025, 0:32
autor: MalkoNTENT
W „trochę nieba” jest: Dość kurwy zabaw moim kosztem, obić mordę to zbyt proste. Gdzie zwrotka o „ziomach”
A Junes w „nie mam przyjaciół”: dość kurwa zabaw moim kosztem, to proste
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 06 gru 2025, 8:26
autor: math
Faktycznie! Props za wyłapanie:)
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 06 gru 2025, 10:04
autor: CL500
Już wcześniej w kawałku "Na Farta" na Baletmistrzu nawinął
Odjebałem kilku typów, Ty i co? I spoks jest
Dość kurwy zabaw moim kosztem, proste
@MalkoNTENT @math
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 06 gru 2025, 10:39
autor: ConeyIsland
#JustBonsonThings
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 14 gru 2025, 11:48
autor: KubbasOG
bardzo dobry material
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 16 sty 2026, 13:21
autor: kapper1
te klipy ai
Re: Bonson - Brudnopis (2025)
: 16 sty 2026, 13:30
autor: Piters
patrząc że do baletmistrza w def jamie też był klip ai to chyba pomysły Bonsa
więc jak nie padło z mojej strony (nie pamiętam) to zaznacze że to chujowy pomysł, pozdrawiam