Strona 4 z 4
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 03 gru 2024, 11:14
autor: marmolad_k2
BRAT najlepszym albumem tego roku według Rolling Stone.
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 13 gru 2024, 0:12
autor: Parlae
I na drugim miejscu na liście Pitchforka.
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 16 gru 2024, 13:00
autor: Jose
Została headlinerką OWF w 2025, może też znowu nie przyjedzie Earl i wbije Karaś Rogucki
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 22 gru 2024, 20:56
autor: przedszkolanek
gawi pisze: ↑24 cze 2024, 23:44Album roku kurwo
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 22 gru 2024, 21:27
autor: emcess
Jose pisze:Została headlinerką OWF w 2025, może też znowu nie przyjedzie Earl i wbije Karaś Rogucki
ciekawe, jak była na openerze to mam wrażenie że był peak hajpu, a nawet jej na main nie dali - czy to się utrzyma do połowy roku? nie sądzę
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 22 gru 2024, 21:51
autor: Jose
a to pojebane trochę, że grała w tencie, bez kitu (chociaż może te bratowe hajpy były chwilę póżniej niż opener), w ogóle w tamtym roku byłem czwartek-piątek, zapomniałem, że była i rozkminiałem, że w tym może się pojawi i czekałem na ogłoszenie xd
ale na tym OWF parę lat temu to imo bdb koncert dała
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 23 gru 2024, 1:06
autor: maciek
Podbijam, koncert na OWF w 2022 był zajebisty. A na opku w zeszłym roku grała na tencie ponoć z powodu oprawy która nie sprawdziłaby się na mainie, takie było oficjalne wytłumaczenie od organizatorów
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 27 lut 2025, 17:37
autor: marmolad_k2
Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)
: 06 kwie 2025, 13:20
autor: Groszek
Zmieniam zdanie na temat tej płyty i to jest lekko 9/10 wrum wrum wrum