Strona 4 z 9

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 14:35
autor: kapper1
MATA ZACZEPIA OSTREGO❗️
Pamiętacie jak łódzki raper powiedział, że nie poda ręki Żabsonowi, bo to zły człowiek? Teraz Mata w kawałku "RÓŻOWE OSH33" staje w obronie swojego kolegi i wysyła kilka linijek w stronę Ostrego.

"Dzwoni O.S.T.R. mi na iPhone
Tłumaczy dwie godziny, czemu w jego opinii kurwą jest Żabson (chyba ty)
W chuju mam to no i wychodzę na balkon
Kręcą brudy na nas, jakby byli kurwa pralką, ale franią rozjebaną
Chociaż się starają bardzo leją wodę na podłogę i spływają za nią na dno
Jeszcze trochę znamedropuje
Patrzcie na tytuł dissu, stare chuje
Jak się splujesz, gwarantuję, że twój fanbase mnie spróbuje
Z ciekawości, potem na Glamrapie się zbuntuje w złości
A ja wypromuję Oshee"

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 15:02
autor: Cz4rny1337
„Chyba Ty” mówi chyba zabson? Nie słuchałem na słuchawkach jeszcze


Potem jest znów pstryczek w bedoesa z „nie lubię pepsi”, marzy mu się ten beef (bo wcześniej są wersy ze zaczepił paru typów)

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 15:04
autor: Jasek
ja pierdole, co to za tekst xdddd
kapper1 pisze: 09 wrz 2023, 14:35 Kręcą brudy na nas, jakby byli kurwa pralką, ale franią rozjebaną
splujesz, gwarantuję, spróbuje, zbuntuje, wypromuję

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 15:23
autor: bronek
Boje sie odpalic reszte numerow ale te rozowe oshee spoko numer nawet, sam bicior jest dojebany imo :bowdown: Kurwa szkoda ze mata poszedl w te piszczenie i efekty wokalne, imo to totalnie nie pasuje do niego chociaz momentami musze przyznac ze "jakos" to brzmi (co nie zmienia faktu ze jak caly numer jest na tych efektach to wkurwia niemilosiernie), posluchalbym takiego maty w klimatach jak z pierwszej plyty np

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 15:26
autor: Moltisanti
Wlasnie chciałem napisać ze to co on pierdoli to jest jakiś dramat. Jade se do Bułgarii chce bym jak Messi pije se oshee mam w chuj pieniędzy ciocia mowi ze wydaje sztosy nie chce być proruski joł. Kurwa teraz wyjdzie jeden z drugim i powie ze nie chodzi o tekst tylko ze ma bujać ale tu ani jedno ani drugie.

Z tym ostrym tez dobre, w kawałku taki buńczuczny ale jednak dwie godziny słuchał przez telefon jak ostry wyzywa żabę od kurew :lol:

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 15:32
autor: kapper1
Skrzypek bierz kartkę i odpalaj bit

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 15:43
autor: piernikowyskoczek
gówniarzu zasrany zajebany

Adaś jedziesz z nim

w ogóle ile lat ma już syn ostr

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 16:21
autor: kvcper
beef ostr z synem vs mata ze starym byłby ciekawy

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 16:34
autor: Moltisanti
Mlody ostr bez szans bo ulica w sensie dobry dzieciak po stronie emate

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 17:07
autor: warzywo
Kurde, ja tam jakimś twardogłowym oldschoolowcem nie jestem, wręcz przeciwnie, ale tu jest takie stężenie gimbouniwersum, że nie rozumiem, co się dzieje i chyba nawet nie chcę. To grafomaństwo i product placement towaru z Żabki to jest genzie postironia, czy co?

Temat Ostrego pomijam, bo jakkolwiek uważam go za cringe, tak gdzie on a gdzie mata, no contest i nawet nie ma co odpowiadać.

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 17:14
autor: mario995
Dokładnie, olać go - Ostry i tak na tym nic nie zyska, a Mata jak taki wyszczekany to trzeba było przez telefon kawę na ławę wykładać, a nie po czasie bo tak odwagi nie brakowało
Jak nagra cos na miarę JWWC to pogadamy
Chociaż ostry jakby to dobrze rozegrał miałby pole do punktowania młodego

Re: Mata - <33 (2023)

: 09 wrz 2023, 17:15
autor: Prez
Jest tu w ogóle jakiś choć trochę boombapowy numer?

Re: Mata - <33 (2023)

: 10 wrz 2023, 9:46
autor: horrypaz
A po co by mial byc? Przeciez to nie raper

Ale nie wiem, bie sluchalem

Re: Mata - <33 (2023)

: 10 wrz 2023, 10:03
autor: Jasion94
Ale się zmęczyłem słuchaniem tego. Chujowizna straszna

Re: Mata - <33 (2023)

: 10 wrz 2023, 10:16
autor: DoubleB
pejucha też zaczepia, z tym że powtórnie, żeby się odbiło szerszym echem tym razem

Re: Mata - <33 (2023)

: 10 wrz 2023, 10:51
autor: marmolad_k2
Na kanale Maty Oshee to (poza singlami) najpopularniejszy kawałek z płyty (obecnie 68k), a większość komentarzy napisali fani broniący Ostrowskiego.

Re: Mata - <33 (2023)

: 10 wrz 2023, 11:26
autor: RIVALDO111
Mata zaliczył ostry spadek popularności. Przypominam że on pre orderze robił diamenty.

Re: Mata - <33 (2023)

: 10 wrz 2023, 11:30
autor: piernikowyskoczek
"tak" dla VNMizacji kariery Maty

Dodano po 42 minutach 3 sekundach:
syn ostrego 14/15 lat

to mu stary idola nie zdissuje chyba co

Re: Mata - <33 (2023)

: 10 wrz 2023, 12:28
autor: mario995
Ostry nie musi go dissować - wystarczy spojrzeć na komentarze. Ostry wygrywa to bez dissu, a Mata bardziej sobie zaszkodził niż pomógł. No chyba, że szybko nagra piosenkę w stylu Żółtych flamastrów i grubych katechetek na post truskulowym bicie z sampelkiem żeby pokazać się jako dobry pogubiony chłopak
Zresztą, faktycznie spadły mu mocno wyświetlenia

Re: Mata - <33 (2023)

: 10 wrz 2023, 19:38
autor: jasnejasne
Polski hip-hop wychował pokolenie bezczelnych, w złym rozumieniu tego słowa, przysłowiowych p****ów z białaczką.
OSTR może sobie być popularny albo nie, nagrywać kozaki albo nie, to całkiem nieistotne. Tu nie chodzi też o robienie z niego świętej krowy, którą umówmy się, jeśli był to gdzieś w połowie 00', czyli dawno temu. Po prostu rap bazował mimo wszystko na szacunku do zasłużonych weteranów. Dobrze by było gdyby ktoś rozczochrał mu grzywkę w ramach edukacji.