Strona 298 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:00
autor: Haczapurjan
Czak pisze: 04 wrz 2025, 19:58 dajcie mu lajka pod lajwem to przestanie pierdolić o tym smsie
Kurwa ja mu z trzech kont już dałem, I’m tired boss

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:01
autor: Burak
Jasion94 pisze: 04 wrz 2025, 19:59 Ale go boli ten Liroy
tede też chciałby robić kwitflipy na miliony

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:01
autor: adoes
nie mają innego kawałka do grania w tle? :crazy:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:02
autor: Sionek
W końcu Liroy sprzedał więcej sztuk singla niż Tede jakiejś płyty, też bym miał ból dupy

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:02
autor: francocarlos
ale astrolog jebany

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:03
autor: Burak
vanillalaaaalaalalaalaaaalaa hajs hajs

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:04
autor: Jose
Btw Liroy z tym przelewem rozumu do łba Tedego, czy jak tam to leciało, to klasyg


Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:05
autor: Burak
jest i sot, będzie kim pomiatać

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:05
autor: Vasco de Balboa
Tede chyba po nosku czyli będzie dobry diss

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:07
autor: gods bidness
Ale żółci i jadu się z tego lajwa wylewa, spomiędzy udawanego dystansiku. Mniam, mniam.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:08
autor: oldschool
Znam mamę Belmondo WAGINĘ Papinę xDDDD

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:08
autor: Dzonson
Waginna Papina :bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:10
autor: Burak
pojechane po pezecie że reklamował chmurę OneDrive Microsoftu xD :bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:10
autor: Czak
tede miał komornika na łbie? nie chce mi się cofać a słucham jednym uchem

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:13
autor: francocarlos
ooooooooo 10 MINUT

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:13
autor: CeHaTeHaCe
o kurwa 10 minut

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:13
autor: ART
ulala

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:13
autor: Czak
"3 komory" XDDDD

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:13
autor: ricky
"3 komory" maja trwac 10 minut :bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 20:13
autor: Burak
10 minut :bowdown: :bowdown: :bowdown: