Strona 296 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:45
autor: Sionek
Leśny na bicie dzisiaj

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:45
autor: Sivestro
Raz przesłuchał ale za to słuchał WSZYSTKICH wywiadów z Mesem, więc dobre brudy będą

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:46
autor: Karkovsky
Sionek pisze: 04 wrz 2025, 19:37 Mes tylko chciał sparingpartnera a Bejbimama mu od razu kartę założyła
:lol: :bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:47
autor: francocarlos
kurwa bit? jeden? przestrzelony followup

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:48
autor: ricky
nie powiedzial, ze to jeden bit

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:49
autor: francocarlos
obym sie mylil, ale slyszalem liczbe pojedyncza

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:49
autor: Kamil
3 razy ten jebany wywiad z winim obejrzał :bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:50
autor: Sionek
Tede wie na którym piętrze Mes ma kawalerkę xD

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:50
autor: Karkovsky
lubię słuchać Tedego, zawsze lubiłem wywiady z nim, ale u niego też jest nieźle pod kopułą najebane :lol:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:50
autor: ART
:bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:50
autor: AideN
albo skok z jedenastego ze swojej kawalerki albo tymi drzwiami z pistoletem :bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:50
autor: oldschool
A to nie jest chyba wiedza tajemna, ta kawalerka nie była studiem nagraniowym?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:52
autor: JESTEM_HIPHOPEM
macie barany :)

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:52
autor: Sionek
Tede mocno o ślizgawce

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:52
autor: Karkovsky
ślizgawka mentioned <3

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:52
autor: ricky
slizgawka namedropped xD

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:52
autor: ART
[oficjalnie] tede nic nie ma do nas spoko jestesmy

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:52
autor: adoes
jacenty nic nie ma do ślizgawki. pozdrawia forumek

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:54
autor: Malloy
Pozdro Jacek z tą suką to ja żartowałem

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:54
autor: Burak
jeny a mnie akat nie było, co tede powiedział o ślizgawce?