Strona 294 z 865
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:32
autor: horrypaz
mes pisal pare miesiecy przed smiercia pjusa ze go zabije
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:32
autor: oldschool
Mes pisał do Pjusa przed śmiercią, że go zabije w smsach

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:32
autor: ricky
Mes podobno pisal do Pjusa, ze go zajebie xDD o ja jebie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:32
autor: Sionek
Tradycyjnie wspomniał, że dissy Mesa na siebie słuchał tylko raz xD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:32
autor: Czak
jedziemy XD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:32
autor: Sivestro
Ja pierdole xddddd
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:33
autor: Kamil
Tylko żeby nie było że ktoś go wjebał na mine fałszywym info

ale jeżeli z tymi smsami to prawda to ja pierdolę

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:33
autor: Karkovsky
"kurwo dlaczego mnie nie słuchasz jak do ciebie mówię? zajebie cie"
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:33
autor: VerminatorX
Kurde, ale uczta:D
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:33
autor: Megidox
Kocham uniwersum polskiego hiphopu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:34
autor: JESTEM_HIPHOPEM
no siema barany

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:34
autor: francocarlos
czy dobrze to zinterpretowalem, ze tede "na miekko" zadeklarowal, ze jesli mes odpowie to bedzie kolejna runda?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:35
autor: oldschool
Ale z tym bullingiem Numera Raza, to mnie trochę rozpierdala Tede xD
Znalazł ofertę do ciśnięcia i go ciśnie regularnie co tydzień xD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:35
autor: Burak
Co tam się dzieje ludzie dajcie mi do sklepu pójść
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:35
autor: Sionek
Tede cisnący Numera, że jest siwy kiedy sam ma całą siwą brodę XD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:35
autor: ricky
"ty kurwa siwa szczerbata ruro" do Numera xDD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:35
autor: Cz4rny1337
dobra agresywnie odpalony, elegancko, bedzie dobry diss
chyba zajebal nocha, wierze
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:35
autor: Karkovsky
ale to pięknie kontrastuje z tym wersem z dissu

piękny człowiek wielkiego formatu, któremu groził, że go zabije
kurwa czy mi się wydaje, że ten donejt był czytany głosem JP2?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:35
autor: Czak
btw bardzo mi się podoba u tedego zarzucanie innym, że się opierdalają z wypuszczaniem płyt, już kolejny raz ma o to do kogoś przytyk, jest to hiphop i ja to szanuję
mes ma niebieską kartę podobno xd
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:35
autor: horrypaz
mes niebieska karte ma xdd