[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
mes pisal pare miesiecy przed smiercia pjusa ze go zabije
https://www.discogs.com/seller/bialystok/profile - kup se winyla
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Mes pisał do Pjusa przed śmiercią, że go zabije w smsach 
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Mes podobno pisal do Pjusa, ze go zajebie xDD o ja jebie
FUCK OFF MR LAHEY
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Tradycyjnie wspomniał, że dissy Mesa na siebie słuchał tylko raz xD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
jedziemy XD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ja pierdole xddddd
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Tylko żeby nie było że ktoś go wjebał na mine fałszywym info
ale jeżeli z tymi smsami to prawda to ja pierdolę 
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
"kurwo dlaczego mnie nie słuchasz jak do ciebie mówię? zajebie cie"
-
VerminatorX
- Posty: 367
- Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Kurde, ale uczta:D
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Kocham uniwersum polskiego hiphopu
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
- JESTEM_HIPHOPEM
- Posty: 317
- Rejestracja: 19 sie 2025, 13:28
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
no siema barany 
- francocarlos
- Posty: 253
- Rejestracja: 30 maja 2019, 17:20
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
czy dobrze to zinterpretowalem, ze tede "na miekko" zadeklarowal, ze jesli mes odpowie to bedzie kolejna runda?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ale z tym bullingiem Numera Raza, to mnie trochę rozpierdala Tede xD
Znalazł ofertę do ciśnięcia i go ciśnie regularnie co tydzień xD
Znalazł ofertę do ciśnięcia i go ciśnie regularnie co tydzień xD
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Co tam się dzieje ludzie dajcie mi do sklepu pójść
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Tede cisnący Numera, że jest siwy kiedy sam ma całą siwą brodę XD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
"ty kurwa siwa szczerbata ruro" do Numera xDD
FUCK OFF MR LAHEY
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11275
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
dobra agresywnie odpalony, elegancko, bedzie dobry diss
chyba zajebal nocha, wierze
chyba zajebal nocha, wierze

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
ale to pięknie kontrastuje z tym wersem z dissu
piękny człowiek wielkiego formatu, któremu groził, że go zabije
kurwa czy mi się wydaje, że ten donejt był czytany głosem JP2?
kurwa czy mi się wydaje, że ten donejt był czytany głosem JP2?
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2025, 19:36 przez Karkovsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
btw bardzo mi się podoba u tedego zarzucanie innym, że się opierdalają z wypuszczaniem płyt, już kolejny raz ma o to do kogoś przytyk, jest to hiphop i ja to szanuję
mes ma niebieską kartę podobno xd
mes ma niebieską kartę podobno xd
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
mes niebieska karte ma xdd
https://www.discogs.com/seller/bialystok/profile - kup se winyla
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke











