Strona 292 z 865

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:03
autor: Sionek
Mes przyjechał do NWJ i odwołał

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:03
autor: marmolad_k2
Informujcie na bieżąco, co się dzieje na lajwie :oops:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:03
autor: Burak
robimy LIVESCORE

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:04
autor: horrypaz
dobra czipsy i batony wyciagam z szafki, szybko kon zwalony i ogladam, mam nadzieje ze grillowanie, do meczu

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:04
autor: ART
\A/znaki

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:05
autor: Burak
jest przekaz michu niee

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:05
autor: Jasion94
Widzialem Mesa, kierował się na Kabaty
Więcej info wkrótce

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:06
autor: Burak
jak tede teraz w studio, śmiechu warte

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:07
autor: horrypaz
sampel w tej zapowiedzi ten sam ponoc co w 69 na nowatura

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:08
autor: Burak
2 minuty widzowie

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:08
autor: Esdo
Burak pisze: 04 wrz 2025, 19:06 jak tede teraz w studio, śmiechu warte
No to idealna okazja żeby zrobić rundę drugą z domofonem

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:09
autor: Burak
1️⃣ minuta e-coledzy

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:10
autor: LuvSic
prawie 300 stron tematu, piękności sprawa
a to jeszcze nie koniec

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:10
autor: Burak
jest live!!!

Dodano po 44 sekundach:
da się przyśpieszyć to jakoś?

Dodano po 33 sekundach:
earrape na start pozdro dla słuchawkowiczów

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:12
autor: Sivestro
O kurwa jak skrzeczy Graniecki xd mikrofon odpierdala jeszcze

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:12
autor: Beinlausi
Diss o północy,wypierdalam z tego live

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:13
autor: berlin
Sivestro pisze: 04 wrz 2025, 19:12 mikrofon odpierdala jeszcze
nałożył efekt, dużo przesterów

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:13
autor: Burak
jeny to ja będe spał wtedy

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:14
autor: Sivestro
Matka ci każe iść spać? Stary masz czas najebać tu 1500 postów w dwa tygodnie to do północy i na diss doczekasz

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 04 wrz 2025, 19:15
autor: Burak
10 piw wypiłem a więcej nie mam :(