Strona 292 z 865
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:03
autor: Sionek
Mes przyjechał do NWJ i odwołał
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:03
autor: marmolad_k2
Informujcie na bieżąco, co się dzieje na lajwie

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:03
autor: Burak
robimy LIVESCORE
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:04
autor: horrypaz
dobra czipsy i batony wyciagam z szafki, szybko kon zwalony i ogladam, mam nadzieje ze grillowanie, do meczu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:04
autor: ART
\A/znaki
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:05
autor: Burak
jest przekaz michu niee
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:05
autor: Jasion94
Widzialem Mesa, kierował się na Kabaty
Więcej info wkrótce
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:06
autor: Burak
jak tede teraz w studio, śmiechu warte
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:07
autor: horrypaz
sampel w tej zapowiedzi ten sam ponoc co w 69 na nowatura
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:08
autor: Burak
2 minuty widzowie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:08
autor: Esdo
Burak pisze: ↑04 wrz 2025, 19:06
jak tede teraz w studio, śmiechu warte
No to idealna okazja żeby zrobić rundę drugą z domofonem
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:09
autor: Burak

minuta e-coledzy
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:10
autor: LuvSic
prawie 300 stron tematu, piękności sprawa
a to jeszcze nie koniec
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:10
autor: Burak
jest live!!!
Dodano po 44 sekundach:
da się przyśpieszyć to jakoś?
Dodano po 33 sekundach:
earrape na start pozdro dla słuchawkowiczów
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:12
autor: Sivestro
O kurwa jak skrzeczy Graniecki xd mikrofon odpierdala jeszcze
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:12
autor: Beinlausi
Diss o północy,wypierdalam z tego live
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:13
autor: berlin
Sivestro pisze: ↑04 wrz 2025, 19:12
mikrofon odpierdala jeszcze
nałożył efekt, dużo przesterów
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:13
autor: Burak
jeny to ja będe spał wtedy
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:14
autor: Sivestro
Matka ci każe iść spać? Stary masz czas najebać tu 1500 postów w dwa tygodnie to do północy i na diss doczekasz
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 04 wrz 2025, 19:15
autor: Burak
10 piw wypiłem a więcej nie mam
