Strona 29 z 332

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 11:55
autor: jajca
Serio myślicie, że bedoes wie, ile to jest 72h? Typ nie potrafi 6x6, a ma policzyć 72:24?

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 11:57
autor: oKulTywowany
jajca pisze: 02 maja 2020, 11:55 Serio myślicie, że bedoes wie, ile to jest 72h? Typ nie potrafi 6x6, a ma policzyć 72:24?
Przynajmniej na zegarku się zna :dunno:

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 11:58
autor: edenmar
Klocuch>Mata, wiadomo. Jak dla mnie to reszta SBM może już nie nagrywać, akcja wyszła poza kółko wzajemnej adoracji i bez ich szesnastek powinna się jakoś rozkręcić, zwłaszcza że Taco zostawił sobie furtkę do kolejnych nominacji. Na SięPomaga już teraz niektórzy dziękują Taco za rozpoczęcie takiej akcji, tak że pozdro Solar :lol:

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 11:58
autor: manieq
Norbi zaakceptował challenge - szuka studia.

Info z jego Story

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 11:59
autor: genocidegeneral
ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:00
autor: suraks
genocidegeneral pisze: 02 maja 2020, 11:59 ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach
mieli 72h na nagranie 16stki(które mineło wczoraj o 23:48) a wyprzedził ich klocuch z drugiej tury nominacji

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:00
autor: ebismolarek
Wyjebal się na nagranie hot16challenge mimo że nominował go jego przyjaciel solar

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:01
autor: kon rafal
Bo są żałośni w chuj dwulicowi



Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:01
autor: Jolo
genocidegeneral pisze: 02 maja 2020, 11:59 ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach
Ludzie oczekiwali od niech wykazania zajawki, ja osobiście myślałem że Białas odpowie najszybciej. Skończyło się 72h, ani wpłaty ani zwrotek nie ma od chłopaków tylko jakieś nieśmieszne story na insta. Tak się nie robi rapu.

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:02
autor: Piters
Mega props dla Norbiego jak serio nagra, szanse rozejscia sie na całą Polske trochę wzrastają pewnie

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:04
autor: moxxi
Czekam na Norbiego :bowdown:

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:04
autor: mlody jelcz
o kurwa norbi odpowie na hot16

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:05
autor: Burak
manieq pisze: 02 maja 2020, 11:58 Norbi zaakceptował challenge - szuka studia.

Info z jego Story
Mirror :lol:

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:05
autor: eherodi
no nie wierzę, że Klocuch wyciągnął Norbiego z grobu!! XD

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:05
autor: michajlow
Norbi czekam :bowdown: :bowdown:

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:06
autor: onizuka
Piters pisze: 02 maja 2020, 11:40 chuj w dupe całej SB Mafji za to jak to rozgrywają
Jak to rozgrywają bo nie kumam?

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:07
autor: mlody jelcz
onizuka pisze: 02 maja 2020, 12:06
Piters pisze: 02 maja 2020, 11:40 chuj w dupe całej SB Mafji za to jak to rozgrywają
Jak to rozgrywają bo nie kumam?
nie rozgrywają, bedoes na ig pokazuje że nie ma humorku na hyphap, bizi dupa cicho a mata wrzucil po czasie, przynajmniej przelał hajs za spóźnienie i nadmiar linijek

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:08
autor: Piters
No chodzi mi o to, że wszyscy spóźnieni i jeszcze se hehe beke robią na insta

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:09
autor: Krynew
Norbi :bowdown:

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 02 maja 2020, 12:10
autor: genocidegeneral
hahah no to jebać ich, dzięki za odpowiedzi :*

Norbi, Klocuch = hip hop