Strona 29 z 29
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 27 cze 2026, 11:37
autor: eddy_wata
Ronaldo jest lige nizej
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 27 cze 2026, 11:39
autor: SWN
Ronaldo strzeli więcej punktów, ale Argentyna przejdzie, beef kto jest GOATem soccera będzie trwał nadal, bo obie strony będą miały swój argument.
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 27 cze 2026, 11:40
autor: Kalom
niech się w finale spotkają
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 27 cze 2026, 11:56
autor: wujot
ale ze Republika Zielonego Przylądka awansuje z drugiego miejsca w grupie po trzech remisach to sensacja
W tym meczu będą tak zwane jajca
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 27 cze 2026, 12:24
autor: kapec
Anthony Elanga padł zrozpaczony na murawę. Nie wiedział, że jego drużyna awansowała do fazy pucharowej Mistrzostw Świata.
Reprezentant Szwecji po ostatnim gwizdku zremisowanego starcia z Japonią zrozpaczony usiadł i zaczął walić pięścią w boisko. Koledzy z zespołu nie wiedzieli, skąd tak gwałtowna reakcja.
Remis dawał Szwedom awans z trzeciego miejsca. Elanga o tym nie wiedział.
Powstrzymać śmiechu na konferencji nie potrafił Graham Potter.
- Kocham go, ale kurczę. Może dobrze, że nie wiedział - rzucił rozbawiony Anglik
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 27 cze 2026, 13:54
autor: Globe
Potrzebuję jak tlenu rewanżu Holandia-Argentyna i czerwonej dla Messiego
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 27 cze 2026, 13:56
autor: Malloy
Messi nie dostanie czerwonej kartki nawet jakby z paralizatorem biegał po boisku