Ogólna dyskusja o grach i konsolach
Moderator: con shonery
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
jest duzo gier na PS5, ktore wygladaja zajebiscie. Wymieniajac pierwsze z brzegu - Crimson Desert, Dragon Age The Veilguard, Kingdom Come Deliverance II. Prawda, ze jest duzo portow z PS4, ale nowe gry tez ciezko policzyc na palcach i przede wszystkim znalezc czas, aby to wszystko ograc.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
pedal jest symetryczny to sobie mozesz wciskac czym chcesz. highway da sie ustawic na lefty flip, wtedy nuty beda dostosowane dla mankutow
ma samo granie mialem zajawe przez jakies dwa-trzy tygodnie i moglem napierdalac po pare godzin wymiennie na gitarze i perkusji, potem troche sie znudzilo. na impreze zajebista sprawa jak ma sie set plus mikrofon. jesli cie interesuje gra na orawdziwym instrumencie to bym predzej pomyslal o jakiejs elektronicznej perkusji i pykaniu w clone hero, bo jednak 5 padow to tylko droga zabawka (plus do tego dosc awaryjna, zwlaszcza, ze wiekszosc uzywek miala trudne zycie)

