Strona 266 z 267

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 16:14
autor: bylerymdorymu
jeśli chodzi o punche to moją kontrowersyjną opinią jest, że zeamsone ma dobre linijki. ale nie wiem jaką listę najlepszych obecnie bym zrobił, bo nie jestem na bieżąco

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 16:15
autor: 2rzyn
No to wesolego alleluja

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 16:17
autor: BublOner
ja pierdole, chłop co się zesrał. jeszcze zamiast zamknąć kartę z forum to napierdala f5 jak pojebany żeby odpisywać każdemu na post. wariacie starmoś se henryka i ci ciśnienie zejdzie

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 16:18
autor: Burak
Yorn pisze: 24 cze 2026, 15:46 wszystko na temat eripe zostało powiedziane już miliard razy i to akurat w większości prawda, skąd się znowu zaczął ten temat? XD
Wydaje mi sie ze sam zacząłeś

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 16:20
autor: Dzonson
Niektórym chyba trzeba dawać instrukcje używania forum tematycznego.
Wbijasz se w temat, piszesz swoje zdanie na temat albumu czy czegoś. Jak jest fajna dyskusja i na poziomie to se dyskutujesz, a jak widzisz, że nie chce ci się bić z gównem, to po prostu nie piszesz. I po co jakieś dorabianie ideologii?


Z pokorą przyjmę słuszny warn za offtopic.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 16:24
autor: Malloy
Dzonson głos rozsądku, ale ani to kontrowersyjne zdanie ani o polskim rapie

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 17:06
autor: bylerymdorymu
Golin wcale nie ma dobrych punchy jak to wszyscy mówią albo ja nie rozumiem konwencji

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 17:09
autor: Malloy
jakby pisał wielokrotne z twojej apki to pewnie byś rozumiał

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 19:43
autor: tkss
wydaje mi się, że eripe/golin/laik to ludzie dla których zawsze najbardziej w rapie liczyło się słowo - w każdej możliwej formie. Niektóre teksty są naprawdę imponujące mimo wszystko. Szczególnie jak słuchało się tego na premierę.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 21:59
autor: bylerymdorymu
Eripe jest ok chociaż nie mój klimat większość numerów. Ja się tym jarałem już przed tym jak zaczęli rapować (poza laikiem) i wydawało mi się, że to ogarniam, ale wychodzi, że wśród punchy i wielokrotnych jest wiele odłamów.

Ale z tej linii rodowej z kolei Enson dla mnie zajebisty, więc no wydaje mi się, że to też nie jest tak, że nie umiem docenić kogoś kto nie rapuje o dupach i klubach.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 22:59
autor: 2rzyn
Enson to w ogole zmarnowany talent. Oryginalne , niepodrabialne flow, pieknie lecial. Szkoda ze ta jego kanwakan byla taka chujowa plyta...

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 0:21
autor: 99mayday
Kurwa to jest nadal pierdolenie o niczym
Kawałki na zasadzie ale se wymyślę zaraz porównanie ale se jebnę to jeszcze potrójnym rymem i to wszystko się klei wow

Jedynym gościem który umiał w miarę sensownie składać podwójne rymowanki i metafory był Reno bo za tym wszystkim krył się uwaga kurwa "przekaz" i blystkotliwe rozkminy a reszta to piąta woda po kisielu i im bardziej próbują tym bardziej są chujowi

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 1:31
autor: bylerymdorymu
Reno przezajebisty wiadomo, pisałem, że dla mnie najlepsze podwójne i to przy jednoczesnych zajebistych tekstach.

Z tym co mówisz to jest tak, że z każdym kolejnym rokiem trzeba było mieć bardziej skmoplikowany styl, żeby nie powielać. Idąc tym tokiem to eis miał też przezajebiste teksty, które były proste, klasyczne i ponadczasowe.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 7:46
autor: 2rzyn
Te-tris najbardziej naturalne wielokrotne

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 7:51
autor: Malloy
nie no jednak Bonson

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 8:15
autor: gods bidness
Zrobiłbym na śniadanie szakszukę, ale nie mam pomidorów.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 10:01
autor: deftone
bylerymdorymu pisze: wczoraj, 1:31 Reno przezajebisty wiadomo, pisałem, że dla mnie najlepsze podwójne i to przy jednoczesnych zajebistych tekstach.
Reno wg mnie dawał wielokrotne mega sztucznie i akcentował to na siłę. To samo Wankz i VNM :razz:

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 11:34
autor: gods bidness
I tak samo jak Bonson.

Najnaturalniej to robi oczywiście Mes. Naturalnie i nienachalnie, bo my z tego pizgamy, debiutancka walka izkamyn.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 11:36
autor: gods bidness
Dla mnie dobry podwójny jest wtedy, gdy po pierwszym wersie jeszcze nie wiem, że w drugim będzie do niego podwójny rym. Zwykle od razu po pierwszym wersie i jego przeakcentowaniu od razu słychać do czego to wszystko zmierza i tak tu się żyje, w tym kraju siermiężnego rapu.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 25 cze 2026, 12:54
autor: baqlashan
Bidet mówi językiem faktów