Strona 265 z 266
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:28
autor: 2rzyn
Przeciez eripe byl zawsze chuj3m do szczania. Jego ktos propsowal na slizgu?
Nawet jak nagral z tym drugim wackiem quebo pytę w oku to i tak wiekszosc miala w nia wyjebane i nikt jej do topek nie bral pod uwage
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:28
autor: aleksy
jprdl nie każdy temat jest naszą personalną kłótnią, daj już z tym spokój, ja nic do cb nie mam
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:34
autor: Yorn
2rzyn pisze: ↑wczoraj, 15:28
Przeciez eripe byl zawsze chuj3m do szczania. Jego ktos propsowal na slizgu?
Nawet jak nagral z tym drugim wackiem quebo pytę w oku to i tak wiekszosc miala w nia wyjebane i nikt jej do topek nie bral pod uwage
No i mylisz się w chuj, no ale nic nowego, że zakłamanie rzeczywistości na ślizgawce xD
bo ja aż ostatnio zrobiłem sobie wycieczkę po archiwalnym ślizgu, można to bez problemu zrobić używając wayback machine, między innymi po wątku eripetowym i płytorokowym i jest dokladnie odwrotnie do tego co piszesz. A w ostatnie dni przed premierą i na chwilę przed premierą to forum płonęło i spuszczanie się było nieziemskie. Skończcie się kurwa ośmieszać przez pół sekundy, chyba że już naprawdę was całkowicie zamurowało w wyimaginowanym ślizgawkowym świecie 2k26
Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
p.s. twórczość eripe ~2010-15 to definicja hibhobu
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:37
autor: igorzastyy
2rzyn pisze: ↑wczoraj, 15:28
tym drugim wackiem queb
Za takie stwierdzenie powinni Ci odebrać order orła białego jeśli taki posiadasz. Raper kompletny przecież to jest
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:38
autor: Yorn
był kompletny do momentu dodania egzotyki włącznie z krótką przerwą na wydanie trzeciej futuramy, ale potem mu się znudziło bycie raperem więc odjąłem mu pół punkta
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:39
autor: 2rzyn
Raper kompletnie bezplciowy i przereklamowany ktory powinien w swoim peaku byc na poziomie komercyjnym obok wlasnie eripe czy innego karwana
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:40
autor: Yorn
plus jeden byczku, quebo w peaku powinien być na poziomie komercyjnym obok eripe
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:40
autor: bylerymdorymu
To moją niepopularną opinią jest, że wankej miał sporo lepsze wielokrotne od propsowanego tu eripe. Eripe to gdzieś taki level 8, a wankej level 14.
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:41
autor: Yorn
nie wiem czy to niepopularne, myślę że dla 90% ślizgawki to nawet nie jest kwestia do rozważania, a wielokrotnych eripe na ślizgawce nie propsuje nikt poza mną XD
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:42
autor: 2rzyn
Eripe to raper typu "byle napuerdolic tych rymow ile sie da"
Chuj ze teksty nudne i obesranie podane na bicie
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:46
autor: Yorn
wszystko na temat eripe zostało powiedziane już miliard razy i to akurat w większości prawda, skąd się znowu zaczął ten temat? XD
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:48
autor: 2rzyn
Nie wiem,koledzy wyzej pisali ze eripe chuj, albo ze im robi chuja wiec nie czytajac twoich postow pomyslalem ze go wnich propsujesz.
Zartuje mordo
Wez powiedz ktory top raper/bozek ma jechane obecnie na slizgawce a nie powinien?
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:49
autor: Yorn
Muszę?
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:54
autor: eddy_wata
2rzyn pisze: ↑wczoraj, 15:48
Wez powiedz ktory top raper/bozek ma jechane obecnie na slizgawce a nie powinien?
no eripe
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 15:58
autor: Yorn
no ja bym się pod tym nie podpisał, bo raz że totalnie rozumiem za co eripe jest jebany, a dwa że raczej w ogóle się tu o nim nie mówi poza eventem beefowym, ale od tego już prawie rok minął.
i nie chcę podawać przykładów, bo dużo prościej mi strzelać w niebo i rzucać ogólnikami
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 16:02
autor: knarku
panczlajn rap po prostu na dluzsza mete sie nie sprawdza, kiedys moglo imponowac teraz smieszy nudzi, taka to naturalna kolej rzeczy
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 16:04
autor: 2rzyn
Po prostu malo jest dobrego panczlajn rapu. I wtedy mamy takie wydmuszki jak wyzej wymieniani chlopcy. @Yorn no daj chociaz 3 bozkow tu
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 16:05
autor: Yorn
Nie dam i co mi zrobisz. Mało jest dobrego panczlajn rapu, bo nikogo on dzisiaj nie obchodzi, bo target ewoluował
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 16:08
autor: 2rzyn
Osrac cie moge jedynie skoro wolisz pisac ogolnikami
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 24 cze 2026, 16:09
autor: Yorn
No to smacznego stary