Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Przeciez eripe byl zawsze chuj3m do szczania. Jego ktos propsowal na slizgu?
Nawet jak nagral z tym drugim wackiem quebo pytę w oku to i tak wiekszosc miala w nia wyjebane i nikt jej do topek nie bral pod uwage
Nawet jak nagral z tym drugim wackiem quebo pytę w oku to i tak wiekszosc miala w nia wyjebane i nikt jej do topek nie bral pod uwage
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
jprdl nie każdy temat jest naszą personalną kłótnią, daj już z tym spokój, ja nic do cb nie mam
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
No i mylisz się w chuj, no ale nic nowego, że zakłamanie rzeczywistości na ślizgawce xD
bo ja aż ostatnio zrobiłem sobie wycieczkę po archiwalnym ślizgu, można to bez problemu zrobić używając wayback machine, między innymi po wątku eripetowym i płytorokowym i jest dokladnie odwrotnie do tego co piszesz. A w ostatnie dni przed premierą i na chwilę przed premierą to forum płonęło i spuszczanie się było nieziemskie. Skończcie się kurwa ośmieszać przez pół sekundy, chyba że już naprawdę was całkowicie zamurowało w wyimaginowanym ślizgawkowym świecie 2k26
Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
p.s. twórczość eripe ~2010-15 to definicja hibhobu
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji
- igorzastyy
- Posty: 2393
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
był kompletny do momentu dodania egzotyki włącznie z krótką przerwą na wydanie trzeciej futuramy, ale potem mu się znudziło bycie raperem więc odjąłem mu pół punkta
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Raper kompletnie bezplciowy i przereklamowany ktory powinien w swoim peaku byc na poziomie komercyjnym obok wlasnie eripe czy innego karwana
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
plus jeden byczku, quebo w peaku powinien być na poziomie komercyjnym obok eripe
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji
- bylerymdorymu
- Posty: 110
- Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
To moją niepopularną opinią jest, że wankej miał sporo lepsze wielokrotne od propsowanego tu eripe. Eripe to gdzieś taki level 8, a wankej level 14.
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
nie wiem czy to niepopularne, myślę że dla 90% ślizgawki to nawet nie jest kwestia do rozważania, a wielokrotnych eripe na ślizgawce nie propsuje nikt poza mną XD
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Eripe to raper typu "byle napuerdolic tych rymow ile sie da"
Chuj ze teksty nudne i obesranie podane na bicie
Chuj ze teksty nudne i obesranie podane na bicie
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
wszystko na temat eripe zostało powiedziane już miliard razy i to akurat w większości prawda, skąd się znowu zaczął ten temat? XD
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Nie wiem,koledzy wyzej pisali ze eripe chuj, albo ze im robi chuja wiec nie czytajac twoich postow pomyslalem ze go wnich propsujesz.
Zartuje mordo
Wez powiedz ktory top raper/bozek ma jechane obecnie na slizgawce a nie powinien?
Zartuje mordo
Wez powiedz ktory top raper/bozek ma jechane obecnie na slizgawce a nie powinien?
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Muszę?
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
no eripe
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
no ja bym się pod tym nie podpisał, bo raz że totalnie rozumiem za co eripe jest jebany, a dwa że raczej w ogóle się tu o nim nie mówi poza eventem beefowym, ale od tego już prawie rok minął.
i nie chcę podawać przykładów, bo dużo prościej mi strzelać w niebo i rzucać ogólnikami
i nie chcę podawać przykładów, bo dużo prościej mi strzelać w niebo i rzucać ogólnikami
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
panczlajn rap po prostu na dluzsza mete sie nie sprawdza, kiedys moglo imponowac teraz smieszy nudzi, taka to naturalna kolej rzeczy
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Po prostu malo jest dobrego panczlajn rapu. I wtedy mamy takie wydmuszki jak wyzej wymieniani chlopcy. @Yorn no daj chociaz 3 bozkow tu
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Nie dam i co mi zrobisz. Mało jest dobrego panczlajn rapu, bo nikogo on dzisiaj nie obchodzi, bo target ewoluował
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
No to smacznego stary
Maciej Kwiatkowski pisze:Zapamiętam każdego, kto kłamał na mój temat
Udostępniał diss na mnie, ubliżał mi i moim przyjaciołom
I każdego, kto się odwrócił, jak była okazja ze mną pojechać
Bo wydawało się, że jestem na przegranej pozycji




