Strona 262 z 267

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 17:44
autor: kebab
Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:32 Dajcie mi jakiś dobry kawałek dwóch sławów
Na bicie DJ Premiera w jakiejś akcji Urban city, ale to tylko ze względu na to że swoją zwrotkę położył Tomasz Chada i Siwers.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 17:48
autor: kapper1
^


Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 17:56
autor: aplew
jajca pisze: 21 cze 2026, 17:41 pierwszy adi klasyk ciumciok rapu, ale formula sie szybciutko wypalila i potem juz gówno obesrane
mocny statement biorac pod uwage ze wydal cale dwa albumy xD

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 18:51
autor: SuperRapMaster
Chwile ulotne top 5 kawałków w plhh

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 19:03
autor: edenmar
kapper1 pisze: 21 cze 2026, 17:48 ^

Padł tu prawdopodobnie redord świata w liczbie nawiązań do ksywy producenta

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 19:37
autor: igorzastyy
Makao po makale

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 19:55
autor: Jose
wydaje mi się, że w ostatnich latach trudno wskazać najlepszego rapera - wielu z nich zjechało poziomem/odcina kupony/nie nagrywa, brakuje powiewu świeżości i jak zadano mi ostatnio pytanie o najlepszego rapera obecnie, to mnie zglitchowało i pierwsze, co mi przyszło to Kotolga Mielzky, bo dał dwa dobre projekty rok temu, poniżej poziomu nie schodzi, ale kurwa Mielzky w 2026? trochę smutny wybór, niesamowita rondloza, dlatego po przemyśleniu postawiłbym na ŻYTO, który imo ma bdb run, ciągle potrafi mnie zaskakiwać głupotami, ale i błyskotliwymi tekstami

kogo byście wybrali?

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 20:01
autor: Malloy
Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:32 Dajcie mi jakiś dobry kawałek dwóch sławów
zadając tak głupią prośbę pozostaje mi jedynie ręce rozłożyć a nie link wklejać

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 20:06
autor: igorzastyy
Ja to nie wiem, który kawałek by wkleić, bo jest tyle zajebistych rzeczy od nich

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 20:22
autor: Artazz
Jose pisze: 21 cze 2026, 19:55 kogo byście wybrali?
Bonsona, tzn. wiadomo, że jego wyjścia ze strefy komfortu z Soulpetem zazwyczaj nie kończą się najlepiej (poza albumem z Jacą) i że jest monotematyczny, ale pod względem umiejętności składania tekstów i rapowania ich z należytą charyzmą jest najlepszy

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 20:28
autor: tkss
To ja wrzucę:

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 20:29
autor: jajca
aplew pisze: 21 cze 2026, 17:56
jajca pisze: 21 cze 2026, 17:41 pierwszy adi klasyk ciumciok rapu, ale formula sie szybciutko wypalila i potem juz gówno obesrane
mocny statement biorac pod uwage ze wydal cale dwa albumy xD
Chodziło mi o pierwsze ep, po ktorym wydał 4 albumy i jedno ep

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 20:29
autor: kapper1
Żyto :lol:
Bonusa RPK zapomnieliście wrzucić, podobny poziom

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 20:51
autor: zuperhero
tkss pisze: 21 cze 2026, 11:03 Niepopularna opinia - Dwa Sławy to topowi raperzy w kraju. Ogromny progres od pierwszychca produkcji. Na każdym albumie przynajmniej kilka dobry tracków. Technicznie zawsze trzymany poziom, a numery zawsze są o czymś albo w ciekawej konwencji.
Grają zajebiste koncerty w dobie skakania do playbacku.
Dodatkowo w wywiadach i na żywo elokwentni ludzie, a nie aspołeczne ameby.
imo over-hejtowani na forum ale mimo wszystko komuś chce się wracać do ostatnich materiałów? tak jak zostało wyżej wspomniane, brakuje tego czegoś co sprawiłoby że chce się ich słuchać.
co do tego że robią numery o czymś - nie do końca się zgodzę, trochę brakuje mi głębi w ich trackach, duża część numerów 'na temat' polega na grach słownych czy follow-upach do motywu przewodniego kawałka, często błyskotliwych i zabawnych ale na dłuższą metę brakuje hehe przekazu, w sensie płaskie to takie

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 21 cze 2026, 22:32
autor: WesolyJozek
Solar to zajebisty bitewny raper, tylko zbierał hejt za samo bycie niuskulowcem

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 3:44
autor: kaczuholek
Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:32 Dajcie mi jakiś dobry kawałek dwóch sławów
o sportowcu :joint:

2015-2018 był dobry run, fajne i spójne te 3 płyty i szanuję ich za to do dzisiaj. ludzie sztosy nadały styl. dandys flow taki bangerowy energiczny sequel. coś przerywa - dalej w stylu poprzednich 2 płyt ale w bardziej rozkminowej, spokojnej, smutnej odsłonie.

później spadek formy

jak ktoś kiedyś będzie robić ślizg(awka) iceberg - niech nie zapomni o wydetektywowanym przez kogoś poście byłej dziewczyny(chyba nawet narzeczonej) Astka z jakiegoś, jak dobrze pamiętam, forum katolickiego.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 10:23
autor: feliks
Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:32 Dajcie mi jakiś dobry kawałek dwóch sławów

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 10:51
autor: tkss
zuperhero pisze: 21 cze 2026, 20:51
tkss pisze: 21 cze 2026, 11:03 Niepopularna opinia - Dwa Sławy to topowi raperzy w kraju. Ogromny progres od pierwszychca produkcji. Na każdym albumie przynajmniej kilka dobry tracków. Technicznie zawsze trzymany poziom, a numery zawsze są o czymś albo w ciekawej konwencji.
Grają zajebiste koncerty w dobie skakania do playbacku.
Dodatkowo w wywiadach i na żywo elokwentni ludzie, a nie aspołeczne ameby.
imo over-hejtowani na forum ale mimo wszystko komuś chce się wracać do ostatnich materiałów? tak jak zostało wyżej wspomniane, brakuje tego czegoś co sprawiłoby że chce się ich słuchać.
co do tego że robią numery o czymś - nie do końca się zgodzę, trochę brakuje mi głębi w ich trackach, duża część numerów 'na temat' polega na grach słownych czy follow-upach do motywu przewodniego kawałka, często błyskotliwych i zabawnych ale na dłuższą metę brakuje hehe przekazu, w sensie płaskie to takie
Ja często wracam do Z archiwum X2. Z nowej płyty mayday I Kołobrzeg 99

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 11:04
autor: Malloy
A ja wracam do wszystkiego i chuj, bo ich lubię po prostu a autowywiady na pamięć

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 11:26
autor: gods bidness
Dwa Sławy to Kabaret OT.TO polskiego hip hopu.