Strona 27 z 29

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 9:00
autor: rozklad_gaussa
a jeszcze dzis CR7 wpierdala 5 uzbekom i wchodzi do gry

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 9:10
autor: dr zjeb
Jakim kurwa cudem wpada się w kłopoty finansowe, mając kontrakt na 13 mln $ rocznie :bowdown:

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 9:15
autor: Groszek
Nieno jak dla mnie to typowa zagrywka laporty jak kiedyś z auba co wynajął typów żeby mu najebali w domu bo się chciał go pozbyć z klubu

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 9:34
autor: jAg
Naćpany pinglarz znowu tworzy niestworzone teorie :lol:
Oczywiście beka z Brazola, opierdolić go za 100 baniek, bo i tak ma ciągle problemy z kontuzjami i więcej czasu jest w szpitalu niż na boisku

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 10:01
autor: Groszek
100baniek :lol:

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 10:23
autor: Mider
Groszek pisze: 23 cze 2026, 9:15 Nieno jak dla mnie to typowa zagrywka laporty jak kiedyś z auba co wynajął typów żeby mu najebali w domu bo się chciał go pozbyć z klubu
nie no aż takim śmieciem laporta chyba nie jest by wynajmować typów do bicia aubameyanga.

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 11:18
autor: sztyc
dr zjeb pisze: 23 cze 2026, 9:10 Jakim kurwa cudem wpada się w kłopoty finansowe, mając kontrakt na 13 mln $ rocznie :bowdown:
może podpisał kontrakt jak swego czasu Grosicki w Sionie, że w sumie to się zgadza, żeby klub nie musiał mu w ogóle nic płacić

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 11:49
autor: emdeer
jAg pisze: 23 cze 2026, 9:34 Oczywiście beka z Brazola, opierdolić go za 100 baniek, bo i tak ma ciągle problemy z kontuzjami i więcej czasu jest w szpitalu niż na boisku
W tym sezonie 114 dni kontuzji fakt, za to w poprzednim ani pół kontuzji, nie wiem skąd więc ten pogląd.
Taki yamal przez ostatnie 2 sezony opuscił 146 dni.

A to ciągle Raphinia w formie w kluczowych meczach ma największy impact na wynik.
Wypuszczenie go do Arabii to case Martineza z poprzedniego sezonu.

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 12:59
autor: deftone
15 baniek dolarów ciężko by było rozwalić nawet codziennym melanżem, tam w gre musiał wchodzić jakiś grubszy gambling

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 13:02
autor: wujot
żona podobno lubi luksus i zakupy

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 13:45
autor: bronek
no nwm mnie to jakos nie szokuje jak oni pewnie przeplacaja za wszystko i oddaja grube % kazdemu kto mu w czymkolwiek pomaga, i tak ta kasa leci :dunno: Znam historie typa co bedac jeszcze w rezewach duzego klubu placil 2500€ jakiemus ziomkowi co mu zgrywal seriale z torrentow na pendrive'a :lol:

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 13:49
autor: Rupert
A to nie jest tak że on utrzymuje przy okazji pół faveli chyba tak kasę przepalają Brazylijczycy i ludzie z Afryki gdzies czytałem taki nagłówek

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 14:28
autor: Mizter
dokładnie tak przecież tam jest dwudziestu kuzynów w kolejce do rozkurwiania siana pokera i baletu

Dodano po 32 sekundach:
zreszta rownie dobrze to może być jakiś fejur

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 24 cze 2026, 9:19
autor: potter
potter pisze: 18 cze 2026, 15:00 Jaka Wasza frekwencja po 1 kolejce? Ja 13/24 a liczyłem że chociaż połowę będę oglądał więc jest znośnie

Mam też plan każdy zespół ten jeden raz live odpalić minimum, może się uda
26/48 po dwóch czyli ujdzie zgodnie z planem

Zespoły których nie widziałem live:
-Korea
-Haiti
-Turcja
-Tunezja
-Nowa Zelandia
-Arabia Saudyjska
-Jordania
-Kolumbia
-Panama

Raczej wszystkich się nie uda chyba, że wyjdą z grupy, ale np Turcję czy Nową Zelandię bez szans

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 24 cze 2026, 14:12
autor: travis1
Kolumbia-Portugalia szykuje się mecz zacny o 1-sze miejsce
dlaczego wczoraj Ghana nie dostała karnego jak Angol faulował napastnika w polu karnym?
byl spalony wczesniej jakiś faul, czy Angolom można więcej po prostu??
największe wypatrzenie i kontrowersja na tym turnieju

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 24 cze 2026, 15:12
autor: ffeee
travis1 pisze: 24 cze 2026, 14:12 największe wypatrzenie i kontrowersja na tym turnieju
jak ojciec nadrobi mecze argentyny to dopiero ojciec się wkurwi

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 24 cze 2026, 15:49
autor: travis1
No pomijając sprawy przyjacielskie na linii Messi-Marciniak
nie oglądałem meczu więc tak tylko pytam - czemu tak olali sprawę?

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 24 cze 2026, 16:53
autor: nobezprzesady
Dopiero teraz widzę, że Urugwaj - Hiszpania to o 2 w nocy będą grali, ale na szczęście w weekend :D

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 11:54
autor: bronek
maroko wychodzi z grupy props :oops:

Dodano po 41 sekundach:
Jest sens ogladac argentyne czy tam dalej jest Messi + 10 kawalkow drewna na boisku i nie warto?

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 12:05
autor: wujot
bronek pisze: 25 cze 2026, 11:54 maroko wychodzi z grupy props
bardzo złe nowinky dla Paryża, Brukseli i Antwerpii