[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Jak Tede jest osrany po takiej chujni jaką wypuścił Mes to niech może skończy karierę już. Tedzik z mentalem i werwą z czasów beefu z Płomieniem czy nawet Rychem by rozjebał Mesa jednym dłuższym dissem na kilku bitach jak 3 Korony. Nie musi pokazywać kunsztu bo tu Mes go przebija, ale ma w ręku wszystkie karty żeby wygrać. Mes jest odklejony, powstają z nim memy, ludzie toczą bekę, ma za sobą generalnie całą publikę czego nie miał w poprzednich beefach, rapowe fanpejdże generalnie albo jawnie mu klakierują albo są neutralne ze wskazaniem na Jace i jego kawałki mają większe zasięgi. Opinii forumowiczów nie biorę pod uwagę bo to bańka bez wpływu na odbiór społeczny.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
opinii forumowiczów nie bierzesz pod uwagę, ale masz rację
tede musi wypuścić jakiś dojebany diss jak 3 korony żeby to wygrać
tede musi wypuścić jakiś dojebany diss jak 3 korony żeby to wygrać
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Oczywiście, że tak. To był coming-of-age rap, więc jakby skończył się szczeniacki etap, pojawiłaby się kasa, dojrzałby w 100%, założyłby rodzinę itd, to pewnie nie miałby, o czym rapować. Tzn miałby, ale nikogo by to nie obchodziło. Oczywiście Smarki dawał radę i w poważnych tematach, może poszedłby w taką stronę, no ale znowu: jego siłą był pazur, everyday struggle i ten proces wtaczania kamienia na szczyt śledziło się kapitalnie (szczególnie jak samemu zbierało się hajs na czteropak tyskiego i ściemniało się panny w nastoletnim wieku), ale czy po osiągnięciu sukcesu byłby dalej tak uwielbiany? Mimo że oczywiście dalej liczę na jakieś niepublikowane kawałki i żałuję, że tego materiału nie ma zbyt wiele, to dobrze, że ogarnął życie i że skończył karierę i nie zdążył się zjebac
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Fakt, że Mes nie odpuścił zdziwiło chyba wszystkich łącznie z Tedem, co może oznaczać, że ma na niego jakieś grubsze smrody. Ktoś zauważył, że to chyba Kołcz z nim na tym ostatnim dissie był.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Kołcz, Numer, jak widać Mes zbiera odrzuty po swoim adwersarzu.
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
to niech tede po swojej stronie zbierze stasiaka i resztę z alkopoligami 
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
I co Kołcz może zdradzić Mesowi? Był Kołcz już w CGM i nie wypowiadał się o Jacku dobrze. Tede ma tylu wrogów, że chyba jest świadom że łatwo do nich dotrzeć i jeśli mają brudy to je ujawnią. Z drugiej strony wiele już na niego wypłynęlo od Tuniziano, Numera Raza, Księcia Kapoty i od niego samego przez przypałowe akcje. Kołcz max to może powiedzieć kogo Tede obrażał w przerwie na szluga po koncercie 20 lat temu tak jak Wini wypomniał Sokoła. I co z tego? Każdy obrabia innym dupe w tym środowisku inni raperzy robią to samo.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Kto, jak kto, ale Stasiak to musi mieć w opór brudów na Mesa, więc jakby Tede taką ekipę zmontował, to nie byłoby raczej po Landlordzie co zbierać. 
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
to jest beefowanie się do lustra bez kitu
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- francocarlos
- Posty: 253
- Rejestracja: 30 maja 2019, 17:20
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
odkleilo to mu sie chyba jadro od japy tedzika hehe
wlaczylem ten poranek ze dwa razy na 3 minuty i bylo kilka podsmiechujek, wiec natezenie musialo byc dosc spore, co chyba jednak swiadczy o tym, ze output nieobsrany. raz nawet do big rysia zrobil followup jak skwitowal, ze dla niemcow, w zwiazku z IIWS, kazdy wrzesien powinien byc czarny, gdyby nazwanie go tak nie bylo uznane za rasistowskie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Tyle że Tede wyraźnie nie chce (nie chciał do tej pory?) się w to bawić. Może wariat chodzący mu pod blokiem i grożący domofonowi zmieni jego podejście?
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
dystansfrancocarlos pisze: ↑02 wrz 2025, 11:34 wlaczylem ten poranek ze dwa razy na 3 minuty i bylo kilka podsmiechujek, wiec natezenie musialo byc dosc spore, co chyba jednak swiadczy o tym, ze output nieobsrany. raz nawet do big rysia zrobil followup jak skwitowal, ze dla niemcow, w zwiazku z IIWS, kazdy wrzesien powinien byc czarny, gdyby nazwanie go tak nie bylo uznane za rasistowskie
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
To nie jest Kołcz tylko jeden z jego ziomków, którego oznaczał na insta przy tym dissie.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
W sumie byłoby dziwne, gdyby wypominał Tedemu Bezele, a potem bujał się z Kołczem. Z drugiej strony, coś takiego jak związek przyczynowo-skutkowy to nie jest mocna strona Mesa (Tedego zresztą też niekoniecznie).
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
A no to okej. Ale w sumie skrzyknąć ex-ziomków Tedego z którymi ma kosę i nagrać wspólny diss na niego to byłoby nawet ciekawe. Ostatnio coś tam Matheo wyjaśniał Jace, bo Tede twierdzi że odkrył Mathea i odpowiada za jego sukces. Matheo na bicie, Mes, Diox i Numer na mikrofonie, skrecze Tuniziano i Tede rozjebany w pył xD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
coś takiego samego mógłby tede zrobić z byłymi kolegami mesa
pierwszy polski beef który się skończy remisem
pierwszy polski beef który się skończy remisem
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
To jest przekomiczne, pod jak wieloma względami oni są siebie warci, przy czym oczywiście żaden z nich tego nie widzi/nie przyjmuje do wiadomości.
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Nie no, Mes jest chory
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
No jest, nie napisałem, że są siebie warci pod każdym względem.
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Dzięki charyzmie jaką w pl hh imo Smarkej miał najlepszą to pewnie mógłby gościnnie coś tam nagrywać, albo jakieś bardziej lowkey akcje i wtedy by nie stracił za dużo w swoim statusie goata bo styl wykuł w skaleJose pisze: ↑02 wrz 2025, 11:19Oczywiście, że tak. To był coming-of-age rap, więc jakby skończył się szczeniacki etap, pojawiłaby się kasa, dojrzałby w 100%, założyłby rodzinę itd, to pewnie nie miałby, o czym rapować. Tzn miałby, ale nikogo by to nie obchodziło. Oczywiście Smarki dawał radę i w poważnych tematach, może poszedłby w taką stronę, no ale znowu: jego siłą był pazur, everyday struggle i ten proces wtaczania kamienia na szczyt śledziło się kapitalnie (szczególnie jak samemu zbierało się hajs na czteropak tyskiego i ściemniało się panny w nastoletnim wieku), ale czy po osiągnięciu sukcesu byłby dalej tak uwielbiany? Mimo że oczywiście dalej liczę na jakieś niepublikowane kawałki i żałuję, że tego materiału nie ma zbyt wiele, to dobrze, że ogarnął życie i że skończył karierę i nie zdążył się zjebac
Swoją drogą może niech wieprz zrobi jakiś flip w tym beefie i zamiast ciągnąć te lajny i miałkie odbijanie piłeczek niech pierdolnie coś mocniejszego na biciwie z tego, nawet tytuł (a i część linijek) pasuje na tego typa landlorda








