Strona 26 z 26
Re: Kizo
: 26 cze 2026, 0:17
autor: wujot
ale gówno kurwa XD jeszcze ten różycki w tle XD
Re: Kizo
: 26 cze 2026, 0:21
autor: xxxkawo
Bez podjazdu do legendarnej 1 części
Re: Kizo
: 26 cze 2026, 0:24
autor: wujot
w tej legendarnej pierwszej części chociaż stały sztywno osoby co miały dużo wspólnego z tym bazarem, a teraz to wielkie XD
Re: Kizo
: 26 cze 2026, 0:26
autor: eddy_wata
przyjemny bit, oczywiście zmarnowany
Re: Kizo
: 26 cze 2026, 0:33
autor: zemsta1camzata
ale gówno
Re: Kizo
: 26 cze 2026, 0:41
autor: bcn
bez podjazdu do nowego SKOK'u
Re: Kizo
: 26 cze 2026, 0:42
autor: xxxkawo
Jak można wydać taką na siłę gównianą drugą część do takiego bengera? Takich klasyków się po prostu nie rusza.