nie no, belgia-iran, argentyna-austria, urugwaj-cabo verde mogą być fajne, irak tez pozytywnie pokazal sie z norwegami
powiedzmy, że tych rozgrywanych po 3am nie liczę do oglądania dla "normalnych"
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 20 cze 2026, 17:57
autor: bronek
2do5 pisze: ↑20 cze 2026, 14:10
no ja wiem, też mnie wkurwiał ten pretensjonalny ryj doku np, ale może po prostu niech zacznie gotować i wybaczone będzie d(-_-)b
Doku przeciez wyjechal zeby byc przy porodzie swojego dziecka nie?
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 20 cze 2026, 19:35
autor: 2do5
nie wyjechał, ale zasygnalizował, że potencjalnie tak zrobi, o ile w drugim tygodniu lipca Belgia dalej będzie w grze. no faktycznie chujowo, bo chociaż są sprawy ważne i ważniejsze, to jednak wyjazd na mundial wiąże się również ze złożeniem deklaracji gotowości do gry, a ta powinna być święta
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 20 cze 2026, 20:05
autor: bronek
Aha myslalem ze juz zawinal ze tyle o tym trabia. Props dla niego za poswiecenie dla rodziny, props tez dla sztabu belgii ze sie zgodzili na taki uklad
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 21 cze 2026, 3:12
autor: wujot
ej o chuj chodzi, że większość piłkarzy na tym turnieju gra w różowych korkach Spoiler
Spoiler
SpoilerSpoiler
co to za moda xD
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 21 cze 2026, 8:27
autor: qualite_de_schizoide
przecież kiedyś różowe mercuriale to był największy swag, więc wcale mnie to nie dziwi
Spoiler
W skrócie topowe marki spytały czat gpt o to w jakim kolorze kapcie będą najbardziej się wyróżniały, wypluło im że różowy no i teraz wszyscy zrobili różowe
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 21 cze 2026, 9:18
autor: wujot
qualite_de_schizoide pisze: ↑21 cze 2026, 8:27
przecież kiedyś różowe mercuriale to był największy swag, więc wcale mnie to nie dziwi
Spoiler
miałem takie w 2k10 Spoiler
ale na tych mistrzostwach to dziwne, bo biega w nich każdy
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 21 cze 2026, 11:03
autor: Dzonson
W tych co podrzuciłeś też grał każdy w RPA. Potem w gimbazie wszyscy śmigali. Fajnie wyglądał w tej kolorystyce model CTR360
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 21 cze 2026, 11:23
autor: qualite_de_schizoide
Również miałem takie różowe korki gdy miałem kilkanaście lat, dojebane były. Tylko szybko się zdzierały trochę
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 21 cze 2026, 14:21
autor: jam
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 21 cze 2026, 15:07
autor: sztyc
2do5 pisze: ↑20 cze 2026, 19:35
nie wyjechał, ale zasygnalizował, że potencjalnie tak zrobi, o ile w drugim tygodniu lipca Belgia dalej będzie w grze. no faktycznie chujowo, bo chociaż są sprawy ważne i ważniejsze, to jednak wyjazd na mundial wiąże się również ze złożeniem deklaracji gotowości do gry, a ta powinna być święta
co ty bredzisz gościu, doku szacuneczek, a nie darcie ryja, bo tak się zachowuje mężczyzna, a mentalne bobo będą coś mendzić, tutaj trener saras wyjaśnił sprawę raz na zawsze
zresztą problem jest wydumany, belgów już dawno nie będzie wtedy w turnieju
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 21 cze 2026, 15:58
autor: 2do5
no spoko, rozumiem perspektywę, a na to
sztyc pisze: ↑21 cze 2026, 15:07
zresztą problem jest wydumany, belgów już dawno nie będzie wtedy w turnieju
literalnie zwróciłem uwagę pisząc o ile Belgia będzie na tym turnieju jeszcze
A temu kurwa co kasyno czy nietrafione inwestycje?
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 22 cze 2026, 17:29
autor: FLoo
No przejebac taki hajs w kasynie to trzeba mieć umiejętności i przede wszystkim czas
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 22 cze 2026, 17:31
autor: Malloy
brazylijczycy są brazylijczykami odcinek chuj wie który
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 23 cze 2026, 8:37
autor: mql
super mundial w wykonaniu kandydatów do korony króla strzelców póki co: Messi, Haaland, Mbappe, Kane też dzisiaj pewnie dorzuci parę bramek, jedziemy z królem z dychą jak GERD MÜLLER w 1970