Strona 26 z 27

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 20 cze 2026, 16:44
autor: sebring
nie no, belgia-iran, argentyna-austria, urugwaj-cabo verde mogą być fajne, irak tez pozytywnie pokazal sie z norwegami
powiedzmy, że tych rozgrywanych po 3am nie liczę do oglądania dla "normalnych"

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 20 cze 2026, 17:57
autor: bronek
2do5 pisze: 20 cze 2026, 14:10 no ja wiem, też mnie wkurwiał ten pretensjonalny ryj doku np, ale może po prostu niech zacznie gotować i wybaczone będzie d(-_-)b
Doku przeciez wyjechal zeby byc przy porodzie swojego dziecka nie? :dunno:

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 20 cze 2026, 19:35
autor: 2do5
nie wyjechał, ale zasygnalizował, że potencjalnie tak zrobi, o ile w drugim tygodniu lipca Belgia dalej będzie w grze. no faktycznie chujowo, bo chociaż są sprawy ważne i ważniejsze, to jednak wyjazd na mundial wiąże się również ze złożeniem deklaracji gotowości do gry, a ta powinna być święta

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 20 cze 2026, 20:05
autor: bronek
Aha myslalem ze juz zawinal ze tyle o tym trabia. Props dla niego za poswiecenie dla rodziny, props tez dla sztabu belgii ze sie zgodzili na taki uklad

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 3:12
autor: wujot
ej o chuj chodzi, że większość piłkarzy na tym turnieju gra w różowych korkach :dunno:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Spoiler
co to za moda xD

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 8:27
autor: qualite_de_schizoide
przecież kiedyś różowe mercuriale to był największy swag, więc wcale mnie to nie dziwi
Spoiler
Obrazek

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 8:33
autor: ConeyIsland
https://www.bbc.com/sport/football/arti ... ryn5wqywgo

W skrócie topowe marki spytały czat gpt o to w jakim kolorze kapcie będą najbardziej się wyróżniały, wypluło im że różowy no i teraz wszyscy zrobili różowe

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 9:18
autor: wujot
qualite_de_schizoide pisze: 21 cze 2026, 8:27 przecież kiedyś różowe mercuriale to był największy swag, więc wcale mnie to nie dziwi
Spoiler
Obrazek
miałem takie w 2k10 :D
Spoiler
Obrazek
ale na tych mistrzostwach to dziwne, bo biega w nich każdy

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 11:03
autor: Dzonson
W tych co podrzuciłeś też grał każdy w RPA. Potem w gimbazie wszyscy śmigali. Fajnie wyglądał w tej kolorystyce model CTR360

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 11:23
autor: qualite_de_schizoide
Również miałem takie różowe korki gdy miałem kilkanaście lat, dojebane były. Tylko szybko się zdzierały trochę

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 14:21
autor: jam

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 15:07
autor: sztyc
2do5 pisze: 20 cze 2026, 19:35 nie wyjechał, ale zasygnalizował, że potencjalnie tak zrobi, o ile w drugim tygodniu lipca Belgia dalej będzie w grze. no faktycznie chujowo, bo chociaż są sprawy ważne i ważniejsze, to jednak wyjazd na mundial wiąże się również ze złożeniem deklaracji gotowości do gry, a ta powinna być święta
co ty bredzisz gościu, doku szacuneczek, a nie darcie ryja, bo tak się zachowuje mężczyzna, a mentalne bobo będą coś mendzić, tutaj trener saras wyjaśnił sprawę raz na zawsze



zresztą problem jest wydumany, belgów już dawno nie będzie wtedy w turnieju

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 15:58
autor: 2do5
no spoko, rozumiem perspektywę, a na to
sztyc pisze: 21 cze 2026, 15:07 zresztą problem jest wydumany, belgów już dawno nie będzie wtedy w turnieju
literalnie zwróciłem uwagę pisząc o ile Belgia będzie na tym turnieju jeszcze

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 19:41
autor: potter


A Wy, też wolicie?

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 21 cze 2026, 22:37
autor: imo
Tak.

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 22 cze 2026, 13:36
autor: baqlashan
potter pisze: 21 cze 2026, 19:41

A Wy, też wolicie?
Jakieś pierdolenie

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 22 cze 2026, 17:26
autor: wujot


A temu kurwa co :lol: kasyno czy nietrafione inwestycje?

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 22 cze 2026, 17:29
autor: FLoo
No przejebac taki hajs w kasynie to trzeba mieć umiejętności i przede wszystkim czas

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 22 cze 2026, 17:31
autor: Malloy
brazylijczycy są brazylijczykami odcinek chuj wie który :lol:

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 23 cze 2026, 8:37
autor: mql
super mundial w wykonaniu kandydatów do korony króla strzelców póki co: Messi, Haaland, Mbappe, Kane też dzisiaj pewnie dorzuci parę bramek, jedziemy z królem z dychą jak GERD MÜLLER w 1970