Strona 246 z 263

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 09 paź 2025, 17:03
autor: BublOner
Popi pisze: 09 paź 2025, 15:20 Mało kontrowersyjne w sumie, po odsłuchu albumu kwiatka haze dochodzę do wniosku że mainstream kastruje raperów. Goście którzy byli dobrzy w podziemiu po wyjściu na legal to są jakieś kukły jebane, cienie samych siebie. Zaczyna się branie kukonów na feat, zmienianie stylówy pod trendy, przestają mieć coś do powiedzenia i robią muzę byle tylko coś wypuszczać regularnie co by wykorzystać szansę i hype nie opadł.
W tym miejscu props dla Vkie'go który obsrał mainstream i będąc w podziemiu, robiąc to na co ma ochotę jest w topce zainteresowania młodszego pokolenia i nie musi odpierdalać fikołków z lamusami na featach
kwiatek to idealny przykład. jako element hałastry na dwóch pierwszych nielegalach top, w las studio klika kocur. a teraz czuć mocny wpływ tego obsranego 2020. taki wykastrowany problem z temu. ten ostatni kawałek z kukonem i dziarmą to w ogóle syfilis

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 09 paź 2025, 20:33
autor: aplew
No ta może, ciekawe skąd pieniądze ma mieć xD

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 09 paź 2025, 22:21
autor: DoubleB
no jak nie chce żeby go ludzie mieli za sprzedajną muzycznie ciotę to z jakiejś pobocznej, uczciwej działalności na przykład

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 10 paź 2025, 11:40
autor: BublOner
aplew pisze: 09 paź 2025, 20:33 No ta może, ciekawe skąd pieniądze ma mieć xD
gdyby to się jeszcze sprzedawało jakoś zajebiście. podejrzewam że nielegali więcej opchnęli niż tego co wychodzi teraz

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 12 paź 2025, 20:51
autor: Offchi
Strefa Ruchu >Sos Ciuchy i Borciuchy

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 15 paź 2025, 10:37
autor: sebring
Suja THS – ZIOMEK ZIOMEK to nieironicznie zajebisty numer

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 15 paź 2025, 12:54
autor: ART
gosc wyciagnal najpopularniejsze zdanie z tematu suja ths klika i wrzucil do tematu o zdaniach niepopularnych/kontrowersyjnych

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 19 paź 2025, 20:35
autor: Finesta
Tylko Słowo to najlepszy kawałek eldoki

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 17:33
autor: Milahovic
Do roku 2000 w PL rapie nie wyszedł żaden słuchalny album. Kaliber się otarł ale wyjątek potwierdza regułę.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 17:49
autor: 2rzyn
Naskutafszy

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 18:03
autor: Popi
Z perspektywy dzisiejszych czasów może i tak, ale nakładając filtr ówczesnych realiów takie nastukafszy IMO całkiem słuchalne.
Gorzej ze skandalem który moim zdaniem zupełnie niesłusznie cieszy się tak wielką estymą, może i na tamte czasy był głosem pokolenia ale to jest ogólnie cienka płyta abstrachując moleściaki nigdy nie nagrali zajebistej płyty od a do z

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 18:06
autor: 2rzyn
A co do kalibra to w 63 minuty... jest doakonala i niemozliwe ze tak swietna plyte dalo sie nagrac w tamtych czasach. Na bank mieli wehikul czasu

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 18:19
autor: Burak
Oprócz Naskutafszy jeszcze EP Grammatika, ale oprócz tego to faktycznie słabo, od biedy 600V

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 18:21
autor: 2rzyn
Trzy

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 18:30
autor: chuj
thinkadelic lek jeszcze

Dodano po 32 sekundach:
zresztą co ja gadam najlepsza płyta 90s to bafangoo vol1 a nie jakiś kaliber.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 19:23
autor: DoubleB
księga tajemnicza

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 19:49
autor: 1909
Koli - Szemrany to też jeszcze 1999

I 3xKlan

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 19:54
autor: chuj
1909 pisze: 24 paź 2025, 19:49 Koli - Szemranyto też jeszcze 1999
i że ty tego słuchasz w domu, ta?

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 19:56
autor: 1909
Panie, ale ja Panu nie obrzydzam, więc prosze mnie także nie obrzydzać, dobre?

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 paź 2025, 20:34
autor: chuj
Przyjąłem